Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Nie bądź taka pesymistka :wink:

raczej realistka :roll: ...

No to chyba Cię muszę realistycznie na kawę zaprosić :wink:

bardzo chętnie -tylko z moją częstotliwością bywania w W-wie to będzie za jakieś 6 lat :)

 

Fajnie, może zdążę się wykończyć :lol:

 

A tak na poważnie, to może czas to zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie, to może czas to zmienić?

Może sie uda -małż ma w Piasecznie kumpla, z którym od kilku lat się na wódkę umawia -to on może byc na wódce u niego -a ja u Ciebie :) Może bliżej lata coś pomyślimy -ale tak na poważnie -to BARDZO na Ciebie liczę w maju u mnie -skoro nawet Ania z dzieciakami sie wybiera -to Ty tym bardzie powinnaś byc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, ja bardzo chętnie, naprawdę. Tylko w tej chwili, przy moich planach, nie mogę Ci nic obiecać :roll: Po prostu póki się nic nie dzieje, to się nie dzieje, ale jeśli zacznę robić jakieś ruchy, to przestanę być panią własnego czasu :roll:

Z moich obliczeń wynika, że ruchy zacznę robić w okolicach czerwca dopiero - więc pewnie nic nie stanie na przeszkodzie :wink: Ale nie mogę obiecać - bo to nie tylko ode mnie zależy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja potrzebowalabym taka lawe, ktora jest tylko w IKEI w Jankach... :-? :(

a to w Ikei nie jest wszędzie to samo? :o

 

No nie jest, nie jest. Maja taki knefel do sprawdzania czy to, co ogladasz jest w danym miescie i wychodzi, ze tylko w Jankach ja maja. :( :( :(

a może to tylko chwilowe braki? zadzwoń do tej krakowskiej -chyba to nie jest problem ściągnąc towar w ramach jednej sieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja potrzebowalabym taka lawe, ktora jest tylko w IKEI w Jankach... :-? :(

a to w Ikei nie jest wszędzie to samo? :o

 

No nie jest, nie jest. Maja taki knefel do sprawdzania czy to, co ogladasz jest w danym miescie i wychodzi, ze tylko w Jankach ja maja. :( :( :(

a może to tylko chwilowe braki? zadzwoń do tej krakowskiej -chyba to nie jest problem ściągnąc towar w ramach jednej sieci?

 

Niestety jest. Oni tego nie robia. Kiedys szukalam regalow i taka serie, ktora wygladala na mocna mieli w Katowicach i do Krakowa za cholere jej nie sprowadzili. Nie sadze, zeby cos sie zmienilo w tym temacie. Najwyzej poszukam na allegro. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak mają sieciówki :-?

Też ostatnio coś chciałam w LM w Arkadii kupić, to się okazało, że w ogóle tym modelem nie dysponują - tylko w Piasecznie :-? I nie ściągną, bo mogą ściągnąć, jeśli im czegoś na magazynie zabraknie, ale jeśli nie mają w ofercie w ogóle, to nie mają i już :roll:

Całe szczęście, że do LM w Piasecznie mam równie blisko, jak do Arkadii :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...