Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

Monia, nie w tym, bo jak pisałam, boję się, że po złości zniszczą :roll:

To teren ogólnodostępny - nie upilnuję :(

co Ci zależy :wink: dostaniesz je w prezencie wielkanocnym ode mnie :D Nie zniszczą, bo mają mocne kolce :lol: :lol: daj się namówić :wink:

Monia, szkoda by mi było :roll: Szkoda rośliny, Twojej pracy, mojej pracy.

A wiesz, jacy są ludzie - jak chcą zniszczyć, to zniszczą - jak nie ręką, to butem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Monia, nie w tym, bo jak pisałam, boję się, że po złości zniszczą :roll:

To teren ogólnodostępny - nie upilnuję :(

co Ci zależy :wink: dostaniesz je w prezencie wielkanocnym ode mnie :D Nie zniszczą, bo mają mocne kolce :lol: :lol: daj się namówić :wink:

Monia, szkoda by mi było :roll: Szkoda rośliny, Twojej pracy, mojej pracy.

A wiesz, jacy są ludzie - jak chcą zniszczyć, to zniszczą - jak nie ręką, to butem :evil:

 

:( :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, ogrodzić nie mogę, bo formalnie teren należy do miasta :roll:

Moniu, co się odwlecze, to nie uciecze :wink:

Na razie mam zamiar przekopać trochę całokształt i posiać trawę. W tzw. międzyczasie wymierzę i zrobię sobie jakiś "projekt" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, ogrodzić nie mogę, bo formalnie teren należy do miasta :roll:

Moniu, co się odwlecze, to nie uciecze :wink:

Na razie mam zamiar przekopać trochę całokształt i posiać trawę. W tzw. międzyczasie wymierzę i zrobię sobie jakiś "projekt" :lol:

 

to faktycznie nie ma co szaleć z kwiatami, bo i tak pokradną. Lepsze będa rośliny, które nie maja atrakcyjnych kwiatów, za to mogą mieć atrakcyjne liście :wink:

Ja to bym tam widziała też jakiegos małego iglaczka, na przykład tuję kulistą 8)

http://www.kurowski.pl/foto/thuja_occidentalis_globosa_compacta.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, ogrodzić nie mogę, bo formalnie teren należy do miasta :roll:

Moniu, co się odwlecze, to nie uciecze :wink:

Na razie mam zamiar przekopać trochę całokształt i posiać trawę. W tzw. międzyczasie wymierzę i zrobię sobie jakiś "projekt" :lol:

 

to faktycznie nie ma co szaleć z kwiatami, bo i tak pokradną. Lepsze będa rośliny, które nie maja atrakcyjnych kwiatów, za to mogą mieć atrakcyjne liście :wink:

Ja to bym tam widziała też jakiegos małego iglaczka, na przykład tuję kulistą 8)

http://www.kurowski.pl/foto/thuja_occidentalis_globosa_compacta.jpg

Danica - moja ulubiona thuja :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych iglaków :x :wink: :lol:

Ja myślę, że w przyszłości będzie można coś fajnego też posadzić :roll: Przy sąsiednich domach rosną róże i inne takie. Ja się tylko boję tego roku :roll:

Może jakieś funkie, które sugerowała Monia, może tawułki - ale naprawdę tam jest tak mało miejsca, że muszę najpierw rozrysować :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnnie się zdaje, ze wcale nie tak mało :wink: Funkie i tawułki mozesz wsadzać już w tym roku, bo nawet jak zdeptają, to i tak odrosną, bo to kłączowe roślinki :wink: :D

Monia, mało - to jest połowa tego co widać na focie :lol:

Tak właśnie kombinuję, żeby na razie wsadzać takie, co odbiją - no i nie będą kusić za mocno :wink:

A kiedyś w przyszłości szczelę sobie różyczkę jaką :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://lh6.ggpht.com/_tcq6CDR4oow/Sbza90R6e5I/AAAAAAAAAEg/JwKRfYTl4QM/s512/15032009041.jpg

Po bokach to właściwie wszystko, co widać, od przodu troszkę się załapał żywopłocik i tuż przy nim rosnąca forsycja (muszę ją przyciąć w tym roku koniecznie), a tam gdzie widać - to chyba są berberysy, albo coś podobnego, to zielone - to już sąsiadki "włości" :lol:

Noooo, metrów co niemiara :lol:

Wzdłuż opaski to siano, to chyba resztki po konwaliach? :roll: Nie wiem? Mieliśmy konwalie w starym domu, ale nie kojarzę, żeby takie siano po nich zostawało, a nikt z nimi nic nie robił :roll:

Dzisiaj nie dam rady, ale jutro spróbuję zrobić fotki, na których lepiej będzie widać placyk :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Duszku

 

Do Nefci niestety nie dotarłyśmy :( Tylko u Nitu chałupkę zobaczyłam, ale to może i lepiej :wink: Stopniowe dawkowanie emocji :lol: Bo mam nadzieję, że i do Nefer kiedyś trafię :roll:

 

trafisz trafisz.... :)

 

kurcze wprowadziłam Cię w błąd... bo o 16 to u Nefci startowało spotkanie... a mnie się jakoś pokićkało, że już u rrmi... i nio..... :oops: :oops: :oops: :oops:

 

ale u Rasie się kręci impreza na 04.04 .... i cos dziewczyny mówią o next weekendzie... u Kruelci z małą wpadką do mnie :)

 

więc okazji będzie mnóstwo :)

 

a do hortenscji już się bardzo przyzwyczaiłam :) a nawet nie wiem w jakim ona kolorze kwitnie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoooooo :o piękne są :)

 

 

a co znaczy mogą? kolor zalezy od nawożenia? :wink: bo coś takiego słyszałam :roll:

tak - u mnie w dzienniku możesz zobaczyć moją nawożoną - niebieską :wink: Może też byc biała (to już taki typ odmianowy), a rózowe mogą być od bladoróżowych do purpurowych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...