Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

No tak, chyba, ze sie zarejestrujesz na 1 dzien rzeczywiscie i jakos tam wymanewrujesz czasowo. :roll: Mnie sie np. nie chce chodzic do UP, no mam alergie po tym, jak slyszalam, ze trzeba stac pare dni w kolejce, zeby sie zarejestrowac. Nie dla mnie te numery. Moglam to zrobic zaraz po studiach, ale wolalam nie miec ubezpieczenia niz tam stac od 5 rano. :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Ja też płacę ok. 100 (teraz mi spadło) i w tym jest na życie do wys. kwoty kredytu, od utraty pracy i od utraty możliwości zarobkowania (utrata zdrowia, bla, bla, bla) :roll:

Ja sama szukałam banku, w którym można się w pełni ubezpieczyć, bo w końcu sama jestem i jakby co (puk, puk, tfu, tfu, tfuuuu) to sama sobie muszę radzić z ratami, mieszkaniem itd... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale Tobie w razie co to mąż chyba nie pozwoli z głodu umrzeć i pomoże czynsz zapłacić zapewne :wink:

 

Po tym straszeniu przestudiowałam jeszcze raz swoją umowę i muszę powiedzieć, że genialna jest :lol: Nic mi nie mogą zrobić, póki nie zalegam ze spłacaniem rat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie boje zajrzec do tej umowy. Ale tez gazety robia szum, bo pisza, ze Millenium wprowadza obowiazkowe ubezpieczenie niskiego wkladu, jakby to jakas nowosc byla... :roll:

 

A z tym mezem to nie wiem... sam ma gigantyczny czynsz, wiec jak sie naprawde cos popieprzy to wole nawet nie myslec... :-? Na szczescie mam mame, u ktorej kromka chleba zawsze sie znajdzie. :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie powiem, mi też rodzice pomogą jakby co, ale wolałam, żeby to "jakby co" to nie była rata kredytu :roll: :wink:

Stąd dla mnie ubezpieczenie w wersji 'full' było jednym z podstawowych warunków kredytu :roll: I wierz mi, w momencie jak brałam to wcale to nie było takie proste :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że mnie też szlag nieraz trafia. Niby dobrze na swoim ale jak się czyjeś wali to masz w nosie a jak twoje to po nocach nie śpisz. Wiem co mówię bo ja jestem i na swoim i u kogoś :D

Bea, masz w nosie, że się czyjeś wali, bo masz swoje :lol:

 

Wiem, co mówię, bo na razie jestem tylko u kogoś i mam nadzieję, że się nie zawali za wcześnie :wink: A nie jest dobrze :roll: :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lokalik byłby super - czynsz baaardzo mi się podoba :lol:

Ale ma kilka wad, jezcze nie wiem, czy do przejścia. Główną wadą jest brak wentylacji i ograniczone możliwości jej założenia :roll:

Muszę się z kim mądrym skonsultować w tej sprawie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...