Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Małgoś, nie chrzań :wink:

1. musiałby mnie kto zawieźć, bo samochodu nie poprowadzę - nie lubię tak, wolę być niezależna :wink:

2. zmachana jestem, łapa mnie boli :roll:

3. Boszsze, jak mi dobrze świństwem do góry :lol: :lol: :lol: Nigdzie nie idę :lol:

 

 

 

4. zasłona się pierze, trzeba będzie ją powiesić i wstawić drugą do prania :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś, nie chrzań :wink:

1. musiałby mnie kto zawieźć, bo samochodu nie poprowadzę - nie lubię tak, wolę być niezależna :wink:

2. zmachana jestem, łapa mnie boli :roll:

3. Boszsze, jak mi dobrze świństwem do góry :lol: :lol: :lol: Nigdzie nie idę :lol:

 

 

 

4. zasłona się pierze, trzeba będzie ją powiesić i wstawić drugą do prania :roll:

 

1. A taksowek tam u Was nie maja? :roll:

2. Na zmachanie najlepsze piwo. :lol: :lol: :lol:

3. Nie idz, nie idz, tylko kompa nie wylaczaj.

4. Zaslona nie zajac a jutro tez jest dzien.

 

Mam nadzieje, ze Cie lapa nie boli az tak, zebys nie mogla pisac na klawiaturze... :roll: Jestem tak wkurzona, ze terapii potrzebuje. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś, nie chrzań :wink:

1. musiałby mnie kto zawieźć, bo samochodu nie poprowadzę - nie lubię tak, wolę być niezależna :wink:

2. zmachana jestem, łapa mnie boli :roll:

3. Boszsze, jak mi dobrze świństwem do góry :lol: :lol: :lol: Nigdzie nie idę :lol:

 

 

 

4. zasłona się pierze, trzeba będzie ją powiesić i wstawić drugą do prania :roll:

 

1. A taksowek tam u Was nie maja? :roll:

2. Na zmachanie najlepsze piwo. :lol: :lol: :lol:

3. Nie idz, nie idz, tylko kompa nie wylaczaj.

4. Zaslona nie zajac a jutro tez jest dzien.

 

Mam nadzieje, ze Cie lapa nie boli az tak, zebys nie mogla pisac na klawiaturze... :roll: Jestem tak wkurzona, ze terapii potrzebuje. :-?

1. mają, ale się chitra zrobiłam ostatnio :lol:

2. 3 dni piłam piwo - zmachana jestem :wink:

3. nie wyłączam, ale mogę się drzemnąć :roll:

4. zasłona od sypialni i chcę mieć ją z głowy :wink:

 

Co Cię tak wkurzyło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko swieta, kielbaska wyglada... zawodowo. :lol: :lol: :lol:

no tak się jej przyglądam.. i ona dosyc "smakowita" chyba jest 8)

 

Tobie to sie wszystko z jednym kojarzy. :-?

z jedzeniem? :wink:

Olga -przystopuj z tym sprzataniem do dzisiaj ndz palmowa :)

 

Eeee, no przecież nie sprzątam :lol: Niech mnie ręka boska broni :o

Umyłam tylko okno w sypialni i wrzuciłam firanki do prania, a potem zasłony po kolei... przecież pierze się samo :roll: A jak się upierze, powiesić to sekundka :lol:

No, jeszcze parapet przeolejowałam :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzylo mnie, bo dwoje uczniow se zrezygnowalo w ostatnim momencie i okazalo sie, ze cos ten moj pracownik, co mial dzisiaj zaczynac nie dogadal sie ze swoja uczennica, wiec kasy w zwiazku z tym zadnej nie bedzie dzisiaj. Kilka osob mi wisi szmalec, co mnie najbardziej wkurza, bo dolar spada, a ci mnie za bank uwazaja najwyrazniej, kredytowac ich mam cholera jasna. :evil: :evil: :evil: Za chwile mam lekcje z jedym Niemiaszkiem, co mnie wkurzyl jak sie mielismy spotkac w krakuffku, bo co chwile zmienial zdanie, a za chwile bede gryzc i kopac. :evil: :evil: :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzylo mnie, bo dwoje uczniow se zrezygnowalo w ostatnim momencie i okazalo sie, ze cos ten moj pracownik, co mial dzisiaj zaczynac nie dogadal sie ze swoja uczennica, wiec kasy w zwiazku z tym zadnej nie bedzie dzisiaj. Kilka osob mi wisi szmalec, co mnie najbardziej wkurza, bo dolar spada, a ci mnie za bank uwazaja najwyrazniej, kredytowac ich mam cholera jasna. :evil: :evil: :evil: Za chwile mam lekcje z jedym Niemiaszkiem, co mnie wkurzyl jak sie mielismy spotkac w krakuffku, bo co chwile zmienial zdanie, a za chwile bede gryzc i kopac. :evil: :evil: :evil:

Przechlapane :evil: Ale niestety tak jest na swoim... raz lepiej, raz gorzej :-? Trzeba przeczekać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...