Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

W jakiej robocie? :o

Toć ja już dziś w chałupie siedzę :wink:

Zaraz do mnie mama z bratanicami przyjeżdża, będziemy grabić przyszły trawnik :lol: :lol: :lol:

 

 

 

aaaaaaaaaa urlop się znaczy... eeeeeee to super :)

 

ja dziś mam się umówić z takim jednym panem na jutro i dam znak o któej to ma być ... więc dryndnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakiej robocie? :o

Toć ja już dziś w chałupie siedzę :wink:

Zaraz do mnie mama z bratanicami przyjeżdża, będziemy grabić przyszły trawnik :lol: :lol: :lol:

 

 

 

aaaaaaaaaa urlop się znaczy... eeeeeee to super :)

 

ja dziś mam się umówić z takim jednym panem na jutro i dam znak o któej to ma być ... więc dryndnę :)

 

Oki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkiej Nocy czas nadchodzi,

Cały dzień się każdy głodzi.

By móc jutro o poranku

Siąść za stołem przy śniadanku.

Zjeść kosz cały z jajeczkami,

Zającami i kaczkami.

A już następnego ranka

Wiadrem wody zlać baranka!

 

http://www.ekartki.pl/cards_files/23/23881_3383.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. :D Pamietasz Olga, jak planowalysmy trawnik u mnie na balkonie? :lol: :lol: :lol: Otoz wcale to nie jest takie glupie - jedna z moich nowych madrych ksiazek opisuje, jak to zrobic, tylko trzeba ten trawnik co roku wymieniac. :roll:

Małgoś, pamiętam :lol:

Pamiętam też, że mówiłam, że to na pewno możliwe - pytanie, czy gra warta świeczki? :wink:

 

Teraz robię swój trawniczek :lol:

Na razie dosypałam ziemi - tak gdzieś o połowę za mało, ale co tam, lepiej nie będzie :lol:

A potem wpuściłam dzieci.... i wykorzystałam darmową siłę roboczą :lol: :lol: :lol:

Baaardzo dokładnie mi to wymiąchały i rozgrabiły na równo :o :o :o Jeszcze radochę miały :lol:

Na koniec utuptały cały ogródek, zgodnie z instrukcją, coby wałować :roll: :wink: :lol: :lol: :lol:

 

Tera se musi poleżeć i po świętach bendem siać :o :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mozesz tak dzieci do pracy wykorzystywac, nie wstyd Ci? :o

 

Gdyby nie to, ze z ta trawa trzeba by sie bylo bawic co roku to bym na to poszla, bo to nawet nie jest trudne - folia, ziemia, trawa i tyle... :lol: :lol: Ale chyba jak by to sasiedzi zobaczyli, to zostalabym uznana za najwieksza wariatke w bloku. Nie dosc, ze mam brzydko w domu, bez wykladziny, sciany jak w szpitalu, to jeszcze trawe na balkonie... A wiesz, ze to mnie jeszcze bardziej kusi jak sobie tak pomysle? :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mozesz tak dzieci do pracy wykorzystywac, nie wstyd Ci? :o

No wstyd, ale co poradzę, jak mi grabie i łopatę zabrały :roll: I jeszcze się przy tym pokłóciły, bo obie chciały grabie,a tylko jedne są :lol: :lol: :lol:

 

 

Gdyby nie to, ze z ta trawa trzeba by sie bylo bawic co roku to bym na to poszla, bo to nawet nie jest trudne - folia, ziemia, trawa i tyle... :lol: :lol: Ale chyba jak by to sasiedzi zobaczyli, to zostalabym uznana za najwieksza wariatke w bloku. Nie dosc, ze mam brzydko w domu, bez wykladziny, sciany jak w szpitalu, to jeszcze trawe na balkonie... A wiesz, ze to mnie jeszcze bardziej kusi jak sobie tak pomysle? :lol: :lol: :lol:

Masz paskudnych sąsiadów - jak chcesz, to rób, ale ubiezpiecz dobrze od OC, bo każda kropla wilgoci u nich, to będzie Twoja wina :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol: I tak mam zamiar ubezpieczyc mieszkanie w opcji maksymalnej a tam jest tez OC, bo jak sie beda piankowe numery powtarzac, to nie bedzie wyjscia. Ale chyba opcja z trawa przez lenistwo nie wypali. No i w trawie to zawsze jakies robale som. :roll:

 

A fuj :lol: U mnie takie piękne dżdżownice pełzały :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol: I tak mam zamiar ubezpieczyc mieszkanie w opcji maksymalnej a tam jest tez OC, bo jak sie beda piankowe numery powtarzac, to nie bedzie wyjscia. Ale chyba opcja z trawa przez lenistwo nie wypali. No i w trawie to zawsze jakies robale som. :roll:

 

A fuj :lol: U mnie takie piękne dżdżownice pełzały :lol: :lol: :lol:

 

Chyba, ze kota sobie zalatwie, to moze by mu sie podobalo... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...