Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

Tak, ale wtedy to bylo podejrzane, bo to sie lykalo przed i w trakcie picia i gdzies do okolo 1 w nocy w ogole nie bylismy pijani. Fakt, ze zaczelismy pozno i nie pilismy jak zwierzeta, zadnej wodki, ale czulismy sie lekko pobudzeni i strasznie nam bylo cieplo. Czyli przemiana materii byla zwiekszona rzeczywiscie. Jasne, ze wtedy duzo chodzilismy z imprezy na impreze, wiec sie zdarzylismy przewietrzyc, ze duzo tanczylismy, wiec sie zdarzylismy wypocic, ale i tak bylam zdumiona, ze nastepnego dnia mi nic nie bylo. A czasami to... :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Dlatego mowia, ze na kaca najlepsza ciezka praca. :lol: :lol: :lol:

Dokładnie tak :lol:

 

To ide pracowac. :lol: :lol: :lol:

a ja wróciłam po sprzataniu w domku, mężul przykrecał lampy i gniazdka -to chyba grzech dzisiaj :-?

 

ja rano sadzałam kwiatki na balkonie.... grzechem by było na tym upale kazać im czekac do jutra :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli na twardo, to nie szkodzi. 8) Z tym, ze moja dieta wyklucza jaja rano. :roll:

po co Ci dieta?

 

Mooooonia. Nie bede Ci zdradzac swojego BMI przeciez. :roll: :roll: :roll: Schudlam na niej 6 kg w ogole sie nie meczac i nie mialabym nic przeciwko temu, zeby schudnac wiecej. :roll:

to zdradź tę tajemnicę - ja też chętnie skorzystam :roll: (o ile nie wiąże się z duzymi ograniczeniami, bo silnej woli na diety to jo ni mom :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli na twardo, to nie szkodzi. 8) Z tym, ze moja dieta wyklucza jaja rano. :roll:

po co Ci dieta?

 

Mooooonia. Nie bede Ci zdradzac swojego BMI przeciez. :roll: :roll: :roll: Schudlam na niej 6 kg w ogole sie nie meczac i nie mialabym nic przeciwko temu, zeby schudnac wiecej. :roll:

to zdradź tę tajemnicę - ja też chętnie skorzystam :roll: (o ile nie wiąże się z duzymi ograniczeniami, bo silnej woli na diety to jo ni mom :lol: )

 

Rano tylko weglowodany, w srodku dnia co sie chce, wieczorem bialka. Oczywiscie mozna zawsze jesc warzywa. Jesc nie czesciej niz co 5 h. Jedyne ograniczenie to brak kanapek na kolacje i brak chleba z wedlina, serem itp. na sniadanie (w zasadzie mozna tylko na obiad). Mnie to odpowiada, bo rano i tak najbardziej wchodzi mi slodkie (mozna tez zjesc chleb z pomidorem czy pieczarkami), raz dziennie je sie co sie chce i przez to, ze nie mozna na kolacje jesc pieczywa, w ogole je sie go mniej. Jem dzieki temu wiecej warzyw, mniej weglowodanow, u mnie sie to sprawdza. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to zupelnie nie trzeba na to czasu, wrecz przeciwnie... :roll: :roll: :roll: Slodycze mozna jesc, ale tylko na sniadanie, zeby je mozna bylo spalic w ciagu dnia. Podobnie owoce. Dla mnie to jest najwazniejsze, bo jak sie dorwe do owocow sezonowych, np. czeresni to kilogram znika od razu. A tak... szklanka wody i ten kilogram owszem, ale na sniadanie... :roll: :roll: :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry....

 

MAłgoś ten Twój przepis wydaje się dość rozsądny... a długo Ci zeszło z tymi 6 kilogramami? może bym i ja jeszcze zdązyła przed sezonem letnim co zwalić z boczków ?

 

:)

 

Nitu szczerze to nie wiem, bo bylam juz tak przerazona, ze unikalam wagi, dopiero jak mi spodnie z d... zaczely spadac to sie zwazylam. Mysle, ze nie wiecej niz 2 miesiace. Najwazniejsze jest chyba to, ze sie czlowiek pilnuje, zeby nie podzerac. Jak sie pracuje w domu to mozna bardzo latwo przytyc w ten sposob. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec ja sobie te wszystkie przyjemnosci odkladam na jeden posilek - na przyklad na sniadanie i dzieki temu nie jestem w stanie zezrec tego wszystkiego na raz. To nieprawda, ze jak sie dlugo nie je, to sie potem je wiecej, bo zoladek ma ograniczona pojemnosc a im mniej sie je, tym bardziej sie kurczy... :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...