Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Kasiu, mam jakieś 30 m2 niecałe minus żywopłot :lol: :lol: :lol:

Ale jak się odejmie zielsko do domu, to zostają w zasadzie żurawki i parzydło :roll:

Reszta to małe zadarniające roślinki, które mają za główne zadanie robić za trawę, która właśnie kiełkuje :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej :lol: Nasze-wasze-moje-miejskie.... co za różnica, grunt, że mam gdzie w ziemi pogmerać :lol:

niby tak, gorzej jak komus innemu przyjdzie np za tydzień ochota i Ci to wszystko wydrze, bo będzie mial inną "wizję artytyczno-ogrodniczą" :)

A nie, nie, nie :lol:

Nikt mi się nie będzie mieszał - taki układ :lol:

Co najwyżej mogą pokraść, ale... gdzie nie kradną? Ze strzeżonych posesji też iglaki wychodzą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co najwyżej mogą pokraść, ale... gdzie nie kradną? Ze strzeżonych posesji też iglaki wychodzą :wink:

ja słyszałam, że nawet psy kradną -ostatnio niedaleko wilczura ukradli :roll: ... musze mojej suki pilnować, bo ją jak śpi -to razem z budą i kojcem mozna wynieść :)

Patrz, a kociej cholery nikt nie chce :lol:

Za to ostatnio nabyłam jej szelki ze smyczą wpinaną do klamry od pasów samochodowych i torbę podróżną :roll:

Wszystko na konto forumowych wypadów weekendowych :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na konto forumowych wypadów weekendowych :wink: :lol:

To Ty z kotą przyjeżdżasz?! :o nie chce nic sugerować.. ale to może byc ostatnia podróż w jej życiu :roll: moja wika jest strasznie wrażliwa na koty :roll:

Nieee :lol: :lol: :lol:

Kota odwożę do mamy, żeby sama nie siedziała :lol:

A jak się szwenda luzem po samochodzie, to ciężko prowadzić :roll:

Zwłaszcza, że zazwyczaj uznaje, że najciekawiej jest na kolanach i próbuje zasiedlić kierownicę :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza, że zazwyczaj uznaje, że najciekawiej jest na kolanach i próbuje zasiedlić kierownicę :lol: :lol: :lol:

standard! moja Wika jak była jeszcze "mała" (czyli miała ok 40 kg :wink: -to też u pana na kolanach było najfajniej :) teraz to do naszego Golfa trudno by ją była upchać :roll: ...

Dobra -idę się kąpać do mojej wanny! pierwszy raz! ale mam radochę! az sobie PLYN DO KAPIELI KUPIŁAM! :D (przez ostatnie 6 lat tylko prysznica używałam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza, że zazwyczaj uznaje, że najciekawiej jest na kolanach i próbuje zasiedlić kierownicę :lol: :lol: :lol:

standard! moja Wika jak była jeszcze "mała" (czyli miała ok 40 kg :wink: -to też u pana na kolanach było najfajniej :) teraz to do naszego Golfa trudno by ją była upchać :roll: ...

Dobra -idę się kąpać do mojej wanny! pierwszy raz! ale mam radochę! az sobie PLYN DO KAPIELI KUPIŁAM! :D (przez ostatnie 6 lat tylko prysznica używałam)

Dobrej zabawy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, musisz sama wybróbować :roll:

Ja do tabletek musiałam i sól, i nabłyszczacz - wsio razem koszmarnie drogo :evil: Wodę mam straszną :-?

Olałam tabletki, kupuję wielkie pudło proszku + sól + nabłyszczacz i jest gitara :wink: Wszystko calgonitu z przyzwyczajenia :roll:

Pudło proszku kosztuje ok. 30-35 zeta i starcza mi na co najmniej pół roku, tabletki za tyle max na 2 miesiące (jak trafiłam w promocji) :wink: Sól i nabłyszczacz wychodzą tak samo - drogie, ale powoli wychodzi :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...