Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

Sprzedany :cry:

Musiałabym na bank napaść, żeby go odkupić :roll: I to nie na byle filię :cry:

Olga -może jeszcze kiedyś odkupisz -nigdy nie mów nigdy :wink:

Raczej nie ma takiej możliwości - w tej okolicy sama działka to 2-3 tysie/m2 :-?

 

Nie jeden dom i ogrod na tym swiecie. Jeszcze sie doczekasz. :wink:

To już jest bardziej pewne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

a to faktycznie wielka szkoda :(

duży tam miałaś ogród?

Działka 1008 z tego dom ok. 150 po obrysie :roll:

Ogród zakładany przed wojną, stare dęby, brzozy, wierzba płacząca, cała masa bzów w odmianach... kasztanowiec i orzech - 50letnie samosiejki :roll:

W centrum ogrodu małe oczko wodne, za moich czasów wypełnione piaskiem i robiące za piaskownicę :wink: Nad nim dwie stare róże, takie płaczące krzewy ok. 2m... Echh i cała masa innych cudów :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działka 1008 z tego dom ok. 150 po obrysie :roll:

Ogród zakładany przed wojną, stare dęby, brzozy, wierzba płacząca, cała masa bzów w odmianach... kasztanowiec i orzech - 50letnie samosiejki :roll:

W centrum ogrodu małe oczko wodne, za moich czasów wypełnione piaskiem i robiące za piaskownicę :wink: Nad nim dwie stare róże, takie płaczące krzewy ok. 2m... Echh i cała masa innych cudów :cry:

boże -to brzmi jak marzenie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojojojoj, jaka szkoda :cry: :roll:

kiedyś stworzysz swój ogród, nie martw się :wink:

u mnie też jesteśmy zmuszeni opuścić dom rodzinny i tworzę ogród od podstaw, na wzór tego, jaki był/jest tu, gdzie mieszkam :-?

ten dom szczęścia nie przynosi, znam jego historię od początków istnienia... czas stąd odejść :(

tak bywa, niestety, choć chcielibyśmy inaczej...

życie pisze swoje, nieodgadnione scenariusze :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działka 1008 z tego dom ok. 150 po obrysie :roll:

Ogród zakładany przed wojną, stare dęby, brzozy, wierzba płacząca, cała masa bzów w odmianach... kasztanowiec i orzech - 50letnie samosiejki :roll:

W centrum ogrodu małe oczko wodne, za moich czasów wypełnione piaskiem i robiące za piaskownicę :wink: Nad nim dwie stare róże, takie płaczące krzewy ok. 2m... Echh i cała masa innych cudów :cry:

boże -to brzmi jak marzenie :cry:

 

Olga, jak mi moja chatka w gorach kiedys przypadnie w udziale (a to juz niedlugo) to tam tez jest taki ogrod - wpuszcze Cie i bedziesz za ogrodnika robic. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojojojoj, jaka szkoda :cry: :roll:

kiedyś stworzysz swój ogród, nie martw się :wink:

u mnie też jesteśmy zmuszeni opuścić dom rodzinny i tworzę ogród od podstaw, na wzór tego, jaki był/jest tu, gdzie mieszkam :-?

ten dom szczęścia nie przynosi, znam jego historię od początków istnienia... czas stąd odejść :(

tak bywa, niestety, choć chcielibyśmy inaczej...

życie pisze swoje, nieodgadnione scenariusze :roll:

Wiem, Moniu, wiem... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana tapicerki, to w zależności od materiału, a te mają przeróżne ceny - ale do 700 musiałabyś się baaardzo postarać :lol:

Do domu nie chcę, mam 4 thonety, a jak kiedyś zrobię renowację, to będzie jeszcze 4 krzesła i 2 fotele :roll: Będę raczej oddawać :lol:

Już te 4, które mam teraz mi wystarczą - jak dziewczyny przychodzą, to siedzimy w kuchni na hokerach i te by się wygodniejsze przydały :wink:

No, ale znowu, te, które mi się podobają, są po 250-300, a ja potrzebuję ze 4 szt. :roll: Musi poczekać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś, nie mam pojęcia, ile u Was tapicer bierze :lol:

 

Mi koleś wyceniał 500 za krzesło, 600 za fotel tapicerkę bez materiału - ale to była robota tapicerki od nowa, sprężyny na taśmach, podkłady, wypełnienie itd.

 

Tu wchodzi w grę samo obszycie materiałem, zazwyczaj się nawet starego nie zdejmuje, więc cena będzie zupełnie inna - tym bardziej na drugim końcu kraju :roll: Materiał możesz kupić za 50 zł/mb, możesz i za 300 :roll: Druknij zdjęcie, przejdź się po paru tapicerach, popytaj - w tygodniu czas masz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, czyli 600 nie wezmie, to juz cos. :lol: :lol: :lol:

 

Wiesz, to jest kuszace, bo material moglabym sobie nawet ze zlota kupic, taki jak mi pasuje, a nie taki jaki maja we wzorniku... :roll: :roll: :roll: A nowe 770 - podrozaly od ostatniego razu jak ich szukalam. :-? No kurcze kuszace, nie? :roll: Pytanie, kim to przewiezc ze Slaska. :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...