Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Sorki za nieobecność, ale sobie jakieś czytadła kupiłam i nie wyłaziłam do teraz z pieleszy :oops:

Tosinku, święta mam zamiar spędzić już u siebie (poza wigilią u mamy), ale na imprezkę całonocną, to ja zawsze znajdę czas :lol: Poza tym trzeba opić ten kolejny rok, co mi przybędzie :evil: Na trzeźwo tego nie zniese :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy :) ...

http://www.humor4u.info/zdjecia/smieszne/150/MEN.jpg

:lol:

 

I się nie doczekaliśmy, fot nie ma, bo nie ma co fotować :-?

 

Trochę jest zafugowane: pasek w kuchni na ścianie i kawałek "pieca". Brakuje ciągle paru płytek w łazience na ścianach. Na podłodze w łazience już mam - 6 płytek :o !!! Kiedy reszta :o ???!!! Nawet mordy już mi się nie chce drzeć :-? :roll:

W tym tempie, to ja chyba wcześniej kredyt spłacę niż się wprowadzę do chałupy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majster Rajmund to głównodowodzący bałaganu :D Dopóki siedział u mnie, to robota szła jak z płatka i czyściutko było, że hej :o

Ale mu się druga robota zaczęła, zresztą umówiona wcześniej, i się wyniósł zostawiając glazurnika samego. Glazurnik jest artysta :o głównie, jak mi się zdaje, czas mu schodzi na oczekiwaniu na natchnienie :roll: Mam nadzieję, że jak tam będą we dwóch, to go Rajmund dobrze pogoni i wreszcie skończą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak szybko to będzie bez natchnienia :D Kurczę jak widzę ile u ciebie schodzi z tymi płytkami to przy moich ponad 100m, to może na święta 2009 się wprowadzę :-? ... Cholerka -a myślałam że junior będzie w nowym domku -nic -poczekamy :wink:

Poczęstuj się drinkiem- od kilku dni z mężulkiem raczymy się brandy z colą i cytrynką -pychotka :)

http://www.e-drinks.com.pl/images/drinki/brandy/brandy%20cola%20copy1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za drina, życie mi ratujesz po raz kolejny :D

Z płytkami to jest tak, że najdłużej się schodzi na kombinacjach - czyli wszelkiego rodzaju narożniki, połączenia itp., gdzie trzeba docinać, pasować, kombinować - nie daj boże wyrównywać :-? Najszybciej się kładzie duże proste powierzchnie.

A u mnie kombinacje z każdymi płytkami :roll: W łazience od cholery docinania, bo malutka, a sprzęty trzeba wszystkie pomieścić i jeszcze jakieś maskownice na rury itp. W takich miejscach sprawdza się mozaika, bo obcina z arkusza ile mu trzeba i ma z głowy - ale ja mozaiki nie chciałam (fugi :-? ).

W kuchni najszybciej poszło z podłogą, choć też było trochę docinania - te małe kwadraciki też sam wycinał. O "piecu" nie wspomnę, bo tam każdą płytkę ciął na 3, a narożniki na 9 :o

Ale jak mu Rajmund stoi nad głową, to jakoś szybciej mu natchnienie przychodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...