Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Monia, nie wiem, czy mam tą zieloną - bo jedną mam (Strawberry Swirls), nie ma pędów kwiatowych, a ponoć kwitnie na różowo. Może to ta sama... zresztą i tak nie miałabym jej gdzie upchnąć :wink: I tak wielkie dzięki za wszystkie :lol:

 

Co do kasy, to rozliczę się z Dominiką i prześlecie kasę za wsio na raz - chyba że już się z nią rozliczyłyście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buuuhaha, teraz się zastanawiasz? :o :lol: :lol: :lol:

 

Nie martw się - odkryłam niedawno w piwnicy (szkoda, że nie przy hortensji) całe pokłady pianki takiej, jak pod panele się daje, nie wiem, skąd ona, bo paneli nie mam i nie planowałam :o Ale pianka jest i myślę, że będzie jak znalazł do zawinięcia pędów, a bryłę w.... pieluchę? :roll: Jakiegoś niemowlaka napadnę :lol: Albo co insze wydumam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniu, ja mam jeszcze jedno pytanie - głupie troszku :oops:

O tu

http://lh3.ggpht.com/_tcq6CDR4oow/SiqgKvPiq8I/AAAAAAAAB6c/Z9SzBIcYFvc/s400/P6060398.JPG

Mam miejsce na jedną sporą hostę :roll:

Tylko po środku rośnie sobie ten nieszczęsny fiołek udający brunnerę :lol: :lol: :lol:

I teraz nie wiem, czy go wywalić, bo zdaje się są jednoroczne - więc jak się miał wysiać, to się już wysiał :roll: Czy przesadzić, bo nie chcę się go całkiem pozbywać :lol:

To biały fikołek jest, jeśli ma to jakiekolwiek znaczenie :lol: :lol: :lol:

 

 

Ależ ja mam problemy ostatnio :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniu, ja mam jeszcze jedno pytanie - głupie troszku :oops:

O tu

http://lh3.ggpht.com/_tcq6CDR4oow/SiqgKvPiq8I/AAAAAAAAB6c/Z9SzBIcYFvc/s400/P6060398.JPG

Mam miejsce na jedną sporą hostę :roll:

Tylko po środku rośnie sobie ten nieszczęsny fiołek udający brunnerę :lol: :lol: :lol:

I teraz nie wiem, czy go wywalić, bo zdaje się są jednoroczne - więc jak się miał wysiać, to się już wysiał :roll: Czy przesadzić, bo nie chcę się go całkiem pozbywać :lol:

To biały fikołek jest, jeśli ma to jakiekolwiek znaczenie :lol: :lol: :lol:

 

 

Ależ ja mam problemy ostatnio :lol: :lol: :lol:

Ja bym nie wyrzucała, tylko przesadziła :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dobra Kobieto :D

Tak zrobię :lol: :lol: :lol:

Bo w sumie toto fajna kępka jest :lol:

ja uwielbiam fiołki - mam już 3 kolorki :wink: :lol:

Ja mam tylko dwa :(

 

Ale jak to z nimi w końcu jest - jednoroczne, czy nie? :roll:

nie mam pojęcia :roll:

ja miałam ciemnoniebieskie, które nie wiem skąd przylazły, białe i różowe kupione w ogrodniczym :wink: pod domem mam jeszcze jasnoniebieskie, ale nie zdążyłam przesadzić, więc zaczekam aż znowu zakwitną, bo teraz nie wiem gdzie są :wink:

Wydaje mi się, że są wieloletnie, skoro sprzedają je w doniczkach :roll: (część się nie sprzeda, to czeka w donicy na kolejny sezon)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...