Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Monia, wyluzuj z tą plamką :lol: :lol: :lol:

 

Mój 'Blue Cadet' cały taki - nie ma się czym martwić, to są oparzenia lub jakieś inne uszkodzenia mechaniczne (w transporcie np.) :roll: Może jakiś grzybek - jak chcesz, to go psiknij czymś tam, ale ja bym sobie odpuściła :wink:

To nie znaczy, że ona na pewno nie ma wirusa - bo ten ponoć i po kilku latach potrafi się ujawnić. Ale ta plamka to nie wirus :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam dodać - piękna jest :lol:

Zastanawiałam się nad nią wczoraj, bo też ładne były u nas :roll: Ale z tymi dużymi muszę baaaardzo uważać, więc chyba się zdecyduję na 'Guacamole' - prześliczne były sadzonki, też biały kwiat i pachnący :wink:

 

Tu masz mojego BC

http://lh3.ggpht.com/_tcq6CDR4oow/SjC-lDbKjaI/AAAAAAAACJA/A1JHuxKpUac/s400/P6100553.JPG

Liście paskudne, mam nadzieję, że jak skończy kwitnąć, to wypuści jeszcze kilka normalnych liści - zauważyłam, że te kwitnące jakby zatrzymywały się w rozwoju :roll: Nowe liście są tylko na tych bez pędów kwiatowych :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci tak bardzo skrobie marchewki, to ją kup :lol:

Mnie się podobają wszystkie hosty, ale te białokwiatowe są super. Niestety niewiele ich jest Francess Williams chyba też powinien być z białym kwiatem. Ja na razie powiedziałam hostom STOP, bo już ich mam chyba 30 :oops: Ostatnio jakoś tak się kolekcja zwiększyła :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kupię, zanim mnie rozdepcze :lol:

Jeśli jeszcze nie masz FW (wg mnie - nie), to się wstrzymaj, póki Ci więcej cienia nie wyrośnie, podobno jest strasznie wrażliwa na słońce :roll:

 

Ja mam na razie 11.... eee, miałam do wczoraj :lol: Czyli 13+Guacamole :lol:

Chodzi za mną jeszcze kilka, ale miniaturek, przede wszystkim So Sweet i Fragrant Blue - obie pachnące :lol: Muszę przyjąć jakiś klucz do tych zakupów :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny, Kasiu :lol:

Ja w domu kwitnących nie mam, bo zazwyczaj strasznie się trzeba z nimi cackać i to wtedy, jak już przekwitną :roll:

Ale jak kto lubi, to efekty rzeczywiście mogą być fantastyczne :D

Twojej kocie by pewnie smakował, bo w końcu kurkuma to przyprawa jest :)

Tego nigdy nie wiadomo, np. ziółek nie rusza (mięta, melisa, oregano, szałwia itd.). Ostatnio się zajęła papirusem, ale mu to nie szkodzi - im bardziej zeżarty od góry, tym więcej puszcza od dołu :o :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio się zajęła papirusem, ale mu to nie szkodzi - im bardziej zeżarty od góry, tym więcej puszcza od dołu :o :lol: :lol: :lol:

mój papirus tez tak ma, tylko nie z powodu koty, a poniewaz notorycznie zapominam go podlewać i muszę go ciachać nozyczkami dość często :oops:

O moim można powiedzieć, że wszedł w symbiozę z kotem :lol: :lol: :lol:

Muszę go tylko przesadzić :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olga, ja kupiłam jakiś miesiąc temu piękną hostkę w kolorze janej zieleni - limonkową z fioletowym kwiatem (ma ich aż 3) - jest malutka, bardzo pełna i wdzięcznie wygląda na tle tych większych. Nie wiem jak się nazywa, ale jest ładna. A Ty już masz również pokaźną kolekcję :o :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...