Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

No glazurnik się odgraża, że jeszcze ze 3-4 dni :roll: Ale łazienka miała mu zająć tydzień, a zajęła miesiąc :-?

Ja się nawet wolę teraz dogadać z glazurnikiem, niż z majstrem - niech idzie w cholerę :x Glazurnikowi ustawię tak stawkę, że mu się nie będzie opłacało robić zbyt długo :wink: A z majstrem to ch.. go wie, co by znowu mi zaczął wymyślać :roll:

 

W każdym razie drzwi będą montować pewnie w przyszłym tygodniu. Kuchnia też już niedługo. Dzisiaj był pan od drzwi wymierzyć jeszcze miejsce na szafeczkę pod umywalkę :D Jest szansa na te święta, jak nic się po drodze nie urodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też zostanie na nowy rok sporo roboty - ale to już sama będę sobie dłubać :D

 

Na razie jestem tak skonana, że już mnie nawet przestało cieszyć mieszkanko :roll: Ciągnę to już chyba tylko z musu :-? I mam wszystkiego serdecznie dosyć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOWCIPY o małżeństwie :D :

I.

Do taksówki w Londynie wsiada skłócona para Polaków. Nie odzywają się. Taksówkarz próbuje zagaić rozmowę. Angielski zna tylko mężczyzna. T: Where are you from? - pyta faceta M: I'm from Warsaw. T: Oh - I know this city, I have been there last year. Wonderful city, beautiful girls. I have had there the best sex in my life! :-). K: Co się pytał? M: Pytał skąd jestem. Mówi, że był w Warszawie i mu się bardzo podobało:-) T: Where is she from? M: She's from Cracow. T: Oh - I know this city, too. I have had the worst sex in my life there! :-(((( Terrible :-(((((((( K: Co mówił? M: Powiedział, że skądś Cię zna ;-)))

II.

Dwa małżeństwa spotkały się na małym przyjęciu w domku letniskowym. Po udanej kolacji jeden z facetów zaproponował drugiemu, by zamienili się na noc żonami. Drugi pomyślał: ,,A co tam, moja i tak ma okres'' - i zgodził się. Mężczyźni uzgodnili jeszcze, że przy śniadaniu, pukając w słoik z dżemem, dadzą sobie tajemne znaki, ile razy każdy z nich miał żonę kolegi. Nazajutrz rano pierwszy z uśmiechniętą twarzą stuknął łyżeczką w słoik z dżemem dwa razy. Drugi stuknął raz w słoik z dżemem, a po chwili wahania jeszcze dwa razy w słoik z nutellą.

III.

Facet przychodzi do gazety zamówić ogłoszenie: Zaginął ukochany kotek mojej żony - czarny, białe skarpetki, wesołe ślepka, figlarne usposobienie. Dla znalazcy nagroda 5000 złotych! - Czy to aby nie za dużo? - zdziwił się redaktor. - Nie ma obawy, sam skurwiela utopiłem.

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...