Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

Wiesz co.. powiem Ci po cichutku że mąż mnie molestuje na ten canadian kolor okien jednak :roll: i w zasadzie to prawie zmolestował :oops: Co o nim myślisz? Oto CANADIAN z Jezierskiego:

http://www.1kowalczyk.pl/wzornik/kolor_1.jpg

Wygląda ZUPEŁNIE inaczej niż złoty dąb. W zasadzie jestem w 90% przekonana, tylko boję się, że nie dobiorę drzwi wewnętrznych, bo to nie jest typowy kolor :-?

Calvados:

http://www.sklep-internet.pl/galerie/skrzydlo-drzwi-wewnetrzn_664_m.jpg

Dąb:

http://www.sklep-internet.pl/galerie/skrzydlo-drzwi-wewnetrzn_665_m.jpg

Olcha:

http://www.sklep-internet.pl/galerie/skrzydlo-drzwi-wewnetrzn_666_m.jpg

Mahoń:

http://www.sklep-internet.pl/galerie/skrzydlo-drzwi-wewnetrzn_669_m.jpg

:roll: no i co...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Kachna, a spróbuj zapytać u jezierskiego, co najlepsze do tego canadiana. Pewnie mają już gotową odpowiedź. Warto ją poznać, a nuż będzie prawidłowa? :wink:

Co ich klienci dobierają do tego canadiana? Powinni wiedzieć takie rzeczy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw mi się zdublowały posty i zanim zdążyłam wykasować już było za późno :wink:

Potem jak pisałam odpowiedź, to mi się komp zawiesił :evil: I oczywiście wcięło mi całą :evil:

 

Kachna, a może spróbuj faktycznie zadzwonić do jakiego salonu w Wawie :wink: Denerwują mnie takie palanty, którym się nie chce zainteresować - bo klienci na pewno mają takie dylematy, nie Ty jedna :roll:

 

Ale między nami Ci powiem, że odkąd masz "problem okienny" zaczęłam pilnie się przyglądać domom z jasną dachówką - ona mi się zresztą najbardziej podoba :lol: I mi osobiście najbardziej się widzą do niej zwykłe białe okna :roll:

Ale jak już wiesz, ja mam wszystko na odwyrtkę i nie po to to gadam, żebyś się nad tym zastanawiała czy cóś :wink: Tylko gadam, żeby gadać :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nowe wieści z frontu :lol: Nareszcie :roll: :wink: :p

1. Łazienka prawie skończona!!!! Hurrraaa :D Jeszcze troszkę fugi zabrakło, ale może już uzupełnione. Fotki dzisiaj, bo bateria mi padła w aparacie :x

2. Robi kuchnię i dzisiaj już zacznie malować!!!! Zara lecem po farbki :D

3. Zamówiłam prawie całe agd (prócz zlewu) :D W zachwalanym mediamix.pl :wink: Zobaczymy - wczoraj dzwoniłam z 50 razy do handlowca i z duuużą cierpliwością odpowiadał na moje nawet najbardziej idiotyczne pytania :wink: A 23:45 :o dostałam mailem potwierdzenie zamówienia :o

Wyszło mi u nich ok. 200 stówy taniej niż w innych internetowych, a jeszcze dostałam ok. 200 stówek rabatu :wink: Dostawa 80 zł za całość. Taniej to chyba tylko na sztuki byłoby kupować, ale wtedy koszty dostawy pewnie i tak by zeżarły różnicę :wink: Jak na razie jestem zadowolona, zobaczymy jak będzie z dostawą :roll:

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białe odpadają!!! mam teraz -i już bardzo dziękuję! po pierwsze mieszkam obok bardzo ruchliwej ulicy -więc praktcznie powinnam myc okna z tego ulicznego syfu co tydzień (czego ovczywiście nie robię :oops: :) ) A poza tym, okna zżółkły od wewnątrz i niczym nie mogę ich doczyścic :evil: Dlatego teraz bedą brązowe i mycie raz w roku :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białe odpadają!!! mam teraz -i już bardzo dziękuję! po pierwsze mieszkam obok bardzo ruchliwej ulicy -więc praktcznie powinnam myc okna z tego ulicznego syfu co tydzień (czego ovczywiście nie robię :oops: :) ) A poza tym, okna zżółkły od wewnątrz i niczym nie mogę ich doczyścic :evil: Dlatego teraz bedą brązowe i mycie raz w roku :D

 

Zawsze jest coś za coś :wink: Teraz już chyba tak nie żółkną :roll: Ale mówiłam, że to tylko moje zdanie wizualne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tak późno wstałyście, ja od 8.00 od 7 grudnia siedzę w pracy, jeszcze tylko 40 minut i wolne!!

:o Odpracowujesz spotkania na wysokim szczeblu, czy jak :o :wink: ?

 

jeszcze gorzej, skończyłam kolejny projekt, mam następną wycenę i jestem załamana. Bowiem jednak okna Vidok odpadają, albowiem nie wytrzymują ciężaru szyby P4 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tak późno wstałyście, ja od 8.00 od 7 grudnia siedzę w pracy, jeszcze tylko 40 minut i wolne!!

:o Odpracowujesz spotkania na wysokim szczeblu, czy jak :o :wink: ?

 

jeszcze gorzej, skończyłam kolejny projekt, mam następną wycenę i jestem załamana. Bowiem jednak okna Vidok odpadają, albowiem nie wytrzymują ciężaru szyby P4 :(

 

Wiem, czytałam w Twoich komentarzach. Nie odzywam się, bo ni w ząb nie mam pojęcia w temacie cen okien :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z powrotem. Nabyłam farby drogą kupna :lol: :lol: :lol:

 

Fot z łazienki nie będzie, bo już tam zrobił taki syf, że chyba tylko na konkurs syfu by się nadawały :-? :wink:

 

Ale za to widzę, że się chłopak wziął do roboty i realna się robi końcówka we wtorek :D To wtedy będą wszystkie fotki :wink:

 

A potem drzwi... :p

 

A potem kuchnia... :p :p

 

A na końcu blaciki... :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie farby? zielono-czerwone do salonu?

Będzie tak:

białe sufity w pokojach, na korytarzu i oczywiście w łazience.

"Buduar" :oops: :wink: - bladziutka zieleń i jedna ciemnoczerwona ściana vis a vis okna, na oknie zasłony w tym samym kolorze czerwieni :wink:

Sypialnia jasnożółta - nie będę kombinować z kolorami ścian, tylko będą dodatki niebiesko-zielone.

Kuchnia i korytarz też jasnożółty, ale inny odcień niż w sypialni, taki bardziej maślany :D Kolor w kuchni też na suficie.

Sufit będzie zachodził na ściany na ok. 20 cm, ta czerwona ściana w sypialni też nie od brzegu do brzegu, tylko taki kwadrat też po 20 cm od jednej i drugiej ściany :roll: Zobaczymy jak to wyjdzie :wink:

 

Nazw kolorów nie podaję, bo brałam ze wzornika i mają tylko numerki. Numerki mogę podać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...