Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

W moim kompie widać szaro :-?

 

Podoba mi sie, że te rogi są przeciągnięte na zielono, a nie równo z końcem ściany.

 

Jak sie robi te zakupy w ikei? Bo dla mnie to jedno wielkie zamieszanie. Niby spisałam, co mi sie podoba, ale gdzie z tym sie idzie? Miałam mało czasu, więc musze jeszcze sie pofatygować na cały dzień chyba. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to robię normalnie, jak czegoś zapomnę, to się wrócę :wink:

 

Ale na ich stronie jest lista zakupów, można sobie wydrukować - wybierasz konkretny sklep i wrzuca Ci nr półki, albo "skontaktuj się z personelem" (tzn. że trzymają na magazynie zewnętrznym :evil: ). Wiem, że można też tę listę przemailować do sklepu, ale co z tym dalej, to nie wiem :-?

 

PS. Musisz mi wierzyć, że jest zielona :lol: Tylko pewnie trzeba by dużo naturalnego światła, a o to trudno w tym pokoju :-? Może jak przyjdą dodatki, będzie lepiej widać.... swoją drogą, kiedy ja te karnisze tam powieszę??? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, sorki, dupa fotograficzna jestem, a warunki oświetleniowe nienajlepsze :lol:

 

Ale dzięki za wiarę :lol:

Faktycznie nabrałam ochoty, ale jak sobie pomyślę o tych karniszach, to.... wieszałam w sypialni i wiem, z czym walczę :-? Pieroński gruzobeton ze zbrojeniem :-? Albo w ogóle nie idzie, albo się robi dziursko, jak nie powiem co :evil: A w tym pokoju będą b. ciężkie firany i zasłony :roll: Chyba sobie zaprawki naszykuję i zabetonuję kołki :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, dopiero co się pochwaliłam, że wszystko wybrane, materiał na zasłony kupiony itd...

 

Pewnie mało kto pamięta, ale materiał na zasłony był kupowany pod przyszłe obicia mebli...

Przez 3 lata chodziłam w kółko dookoła tej tkaninki, a ponieważ dość droga, to za każdym razem się tylko upewniałam, że jest w ciągłej sprzedaży: 'tak, tak, to ich ciągła produkcja, na pewno będzie', materiał na zasłony z tej samej serii, choć wzór i kolor inny - już kupiony :roll: Do tych tkanin były dobierane kolory ścian :roll:

 

No i polazłam tam dzisiaj, głównie w poszukiwaniu tkaniny na sofę i frędzli :lol:

 

A tu... wyprzedaż... a tego mojego upatrzonego zostało ostatnie 1,25 m http://www.forumogrodnicze.info/images/smiles/sorriso2.gif

W drugim sklepie już ani kawałka nie mają http://www.forumogrodnicze.info/images/smiles/sorriso2.gif

 

Próbowałam nawet rozkręcić awanturkę, że mnie od 3 lat w błąd wprowadzają, a pan mi na to, że fabryka we Włoszech upadła i nikt się tego nie spodziewał :-? Sami by zrobili większy zapas, jakby wiedzieli, bo im to schodzi :-?

 

Kupiłam to nieszczęsne 1,25 za resztkę gotówki i zarezerwowałam ostatni z koordynat, kuźwa w pasy oczywiście http://www.forumogrodnicze.info/images/smiles/wallbash.gif

Nie wiem, czy ja to psychicznie wytrzymam :-? :roll: Te pasy, znaczy... :roll:

Tu moja zdobyczna reszteczka:

http://lh6.ggpht.com/_tcq6CDR4oow/SolTZjguPdI/AAAAAAAADEY/Bs-3mt-j2Co/s800/P8171221.JPG

 

A tu są te nieszczęsne pasy, trza kliknąć w zieloną miniaturkę :-?

 

Jestem nieszczęśliwa http://www.forumogrodnicze.info/images/smiles/crybaby.gif

Mało, że nie mogę mieć, co chcę, to jeszcze muszę natychmiast policzyć, ilość materiału i znaleźć na niego kasę, a to nie będzie mała kwota :-?

 

Przy okazji znalazłam tkaninę na sofkę... oczywiście też ostatnią belę mają :x Więc muszę na szybko kombinować, ile potrzebuję i kupić w trybie przyspieszonym :evil: Ta przynajmniej tania jest :roll:

 

Frędzle som, 15 cm długie, fabryka polska, trzyma się świetnie, ufff - przynajmniej jedno dobre :wink:

 

Teraz idę powiercić w gresie, gdyż nabyłam specjalistyczne wiertła drogą kupna... może przewiercę tę frustrację (względnie nabawię się kolejnej :roll: )

 

A wieczorkiem, liczenie, liczenie, liczenie i gmeranie po zagramanicznym necie, może jednak gdzieś dorwę jeszcze tę tkaninkę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego odpuściłam zbieranie na ten odjechany prysznic :roll:

Zazwyczaj też kupuję od razu, tylko tu najlepiej, jakby tapicer się wypowiedział, ile tego potrzebuje :roll: A w sklepie twierdzili, że ta kolekcja to ich sztandarowy produkt i mają ją "od zawsze" i wciąż jest zbyt, że na pewno będzie :-? Tylko fabryka wzięła i upadła :x Bez szans ponoć na 'odupadnięcie' :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...