Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Tiaa, właśnie mnie somsiadka uświadomiła, że wszyscy o północy na podwórko z szampanem wychodzą, a fajerwerkami zajmują się chopy :lol:

 

A przyszła do mnie, bo od miesiąca ma kota :lol: I żeby mu pazurki obciąć :o :lol:

A ja swoim nigdy nie obcinałam :oops: :lol: Ale nic to, psom obcinałam :wink: Poszłam i obchlastałam jakieś 4 na początek - bo kocisko jeszcze ewidentnie zestresowane, a nie chciałam go za bardzo wystraszyć :roll:

Tym to sposobem zostałam kocim ekspertem :o :lol: No i mam kolejnego kota do zaopiekowania w czasie wyjazdów :roll: :wink: Szczęściem drzwi w drzwi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście nie ja się nimi będę zajmować :lol:

 

A kocisko piękne jest - czarne jak noc i tylko ma biały krawacik i kilka pojedynczych białych włosków na pyszczku :D Ja się kobity pytam, jaki ten kot - a ona, że "aaaa, taki mały, czarny kociak". Idę, a tam czarny potwór większy od mojej cholery :lol: "Mały, powiadasz sąsiadko?" :roll: :roll: :roll: Ale towarzyskie fajne zwierzę, od razu się do głaskania nadstawił :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie się cieszę, że mam wolne :wink:

mi dzisiaj powiedzili że mam 7 dni urlopu do wykorzystania do końca roku -ale u nas z kolei roboty huk i o wolnym mowy nie ma.. nawet w Sylwestra chyba zostanę po godzinach :roll: ...

Urlop trzeba wykorzystać do końca marca następnego roku, więc mają jeszcze czas :roll: Swoją drogą, to ja nawet nie wiem, czy już wykorzystałam cały za 2008, czy to właśnie końcówka jest :lol:

 

Ale Ci jeszcze powiem, że mam w tym roku babskiego Sylwka u siebie, m.in. dlatego, że koleżanka ma zmianę do 22giej :-? Może Ci będzie ciut raźniej :wink:

 

 

Małgoś, a jak tam? 8)

 

Ale sie rozleniwilam przez ten brak netu przez 3 dni... :roll:

 

Ja zawsze zaczynam Sylwestra ok. 22 nie wczesniej, co by potem szalec do 5 rano. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie się cieszę, że mam wolne :wink:

mi dzisiaj powiedzili że mam 7 dni urlopu do wykorzystania do końca roku -ale u nas z kolei roboty huk i o wolnym mowy nie ma.. nawet w Sylwestra chyba zostanę po godzinach :roll: ...

Urlop trzeba wykorzystać do końca marca następnego roku, więc mają jeszcze czas :roll: Swoją drogą, to ja nawet nie wiem, czy już wykorzystałam cały za 2008, czy to właśnie końcówka jest :lol:

 

Ale Ci jeszcze powiem, że mam w tym roku babskiego Sylwka u siebie, m.in. dlatego, że koleżanka ma zmianę do 22giej :-? Może Ci będzie ciut raźniej :wink:

 

 

Małgoś, a jak tam? 8)

 

Ale sie rozleniwilam przez ten brak netu przez 3 dni... :roll:

 

Ja zawsze zaczynam Sylwestra ok. 22 nie wczesniej, co by potem szalec do 5 rano. :roll:

 

Normalne, ale jak wychodzisz z fabryki o 22giej + dojazd etc., to już nie jest tak fajnie :lol: Sama tak kiedyś z banku wyszłam... efekt był taki, że padłam koło 1ej :o :lol: Bo zmęczenie, głodna, parę wódek na szybko, żeby szybko o robocie zapomnieć, potem lampka szampana i... stykło :lol: Znaleźli mnie rano w stercie kurtek zakopaną po uszy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, to troche kanal... :roll:

 

Ja mam pietra na temat wracania do domu, bo zawsze moglismy dotrzec na nogach, a teraz do mieszkanka nie jest az tak blisko. Chyba, ze na Kazimierzu skonczymy... :roll:

Dasz se radę :wink:

Nie wiem, jak u Was, ale u nas przekonałam się, że po "powrotne" taryfy z Sylwka broń Boże nie należy dzwonić, bo złotówy się włóczą na pusto ulicami i wolą sami zgarniać, niż za pośrednictwem centrali :lol: Wystarczy wyjść na większą ulicę i maks 5 min. coś jest - a na centrali do 2h czekania :o :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie,problem z dodzwonieniem, a jak już to jakieś chore czasy przyjazdu, a wychodzisz na najbliższą większa ulicę i jeżdżą puste, w zasadzie całą noc :lol: Chyba się nie chcą działkować z centralą w Sylwestra i dlatego jest jak jest :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...