Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

:oops:

 

Bardzo Wam wszystkim dziękuję :D

Wprawdzie mam już łącze ze światem, ale działa różnie :-? Jak działa, to pięknie i szybko, ale czasami się zawiesza na pół dnia i nie mam zasięgu :evil: Chyba muszę sobie sprawić antenkę :evil:

 

Dżempel, ostatnio mnie nie było, bo musiałam sobie doszlifować podłogę w garderobie i ją zaolejować :roll: Nie chciałaś wpaść na zajęcia odchudzające i pomóc :evil: :wink: A musiałam to skończyć, coby sobie rozłożyć łóżeczko 8) :D :D :D

 

Bianca i Kachna, zdjęć nie ma, bo po pierwsze primo :D , zepsuł mi się aparat i ciągle nie działa :evil: :x I już to chyba wiecie :-? Po drugie primo :D , mam pieprznik w chałupie - to jest małe mieszkanko i dopóki się nie rozpakuję i nie pomyję wszystkiego, i nie pochowam do szafek, i nie zrobię jeszcze paru innych rzeczy (blat w kuchni - dzisiaj robili szablony :lol: ), to jest prawie taki sam pieprznik jak na ostatnich zdjęciach :-?

Ergo, będę Was teraz trzymać w niepewności, dopóki się nie urządzę jako tako... Bo nie będę pożyczać aparatu, żeby fotografować ten bajz.l :lol: :wink: Zasłonek jeszcze nie mam, łóżko chwilowo nie tam, gdzie ostatecznie, ciągle w drugim pokoju kartony, a w kuchni narzędzia się walają :roll: Klamek ciągle niet :-? Więc weźcie na wstrzymanie na razie, plissss :p :D :wink:

 

Bea, Amtla i Matko Dyrektorko, dzięki za kibicowanie i gratulacje :D

 

Wszystkim Wam życzę tego samego - zapakowania się do własnej wielkiej wanny, potem do własnego wygodnego łóżeczka, zrobienia sobie rano kawy we własnej kuchni - nie ma nic wspanialszego :D

Żeby Wam to jak najszybciej... :lol:

 

Żeby nie Wy, to chyba już bym te gratulacje dzisiaj na psychiatryku odbierała z okazji otrzymania własnej izolatki do dyspozycji :roll: :wink: :lol:

Bardzo Wam dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja napisałam??? :o Echo :o ??? Za dużo piwa :lol: :lol: :lol: :oops:

Oczywiście, że halo :lol: Właśnie pierwsza gościa po remoncie wyszła, więc jestem trochę pod wrażeniem :wink: Tzn., pod gazem :oops: :lol: :lol: :lol:

Ale naprawdę przepiękne to halo :o :lol:

A zdjęcia to sama robiłaś??? Bo to niełatwo chyba taką fotkę cyknąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...