Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zamieszkać na poddaszu


Bea7777

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bea ja jak mam przypływ rozsądku i postanawiam przemyślec dobór kolorów (w swoim domu nie miałam owego przypływu, ale może da sie uratować :wink: ), to dobieram kolory następującym sposobem: chcę zobaczyć jak będzie wyglądać np. zielony w pomieszczeniu, to ubieram krzesła w płachty (np. pościel) albo ubrania w danym kolorze, a w różne miejsca kłade przedmioty (rózne, byle w sprawdzanym kolorze) i patrze 8) . Potem inny kolor....itd. Fajnie to wygląda jak stoją krzesła ubrane w letnie spódnice, a na komodzie leżą gary, tuby z kolorowego kartonu albo torby na prezenty :lol: Ale skuteczne to. Polecam :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amalfi nie ma problemu, taka kolej rzeczy, że ktoś sie rodzi a ktos umiera.

Mi juz humor wrócił, przed chwilką wróciłam z knajpy bo mąż mnie na pizze wyciagnał. Uwielbiam piątki ;)

Co do tych kiecek na krzesłach to faktycznie może to być niezły pomysł.

Ja przewaznie siadam i patrzę.. I wyobrażam sobie jak to będzie wyglądać w danym kolorze. Czasami siedzę tak bardzo długo zanim coś zobaczę. Mąż mówi,że dopóki nie słysze głosów to wszystko ze mna ok :lol:

 

Dzisiaj pojechałam z mężem wybrać kinkiet do jadalni i spodobał mu się taki z chińska literką. A ja na to:

- kochanie, przeciez nie mamy w mieszkaniu nic do czego by ten chiński akcent pasował, nie mamy przeciez nic chińskiego

A mąż na to:

- jak to nie mamy, a panele, meble, tapety, ceramika, przeciez to wszystko chińskie jest...

:o :lol: :lol:

Najgorsze jest to że pewnie miał racje.

 

Kinkiet wybraliśmy jednak w kwiatki (pewnie tez made in china :lol: :lol: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amalfi nie ma problemu, taka kolej rzeczy, że ktoś sie rodzi a ktos umiera.

Mi juz humor wrócił, przed chwilką wróciłam z knajpy bo mąż mnie na pizze wyciagnał. Uwielbiam piątki ;)

Co do tych kiecek na krzesłach to faktycznie może to być niezły pomysł.

Ja przewaznie siadam i patrzę.. I wyobrażam sobie jak to będzie wyglądać w danym kolorze. Czasami siedzę tak bardzo długo zanim coś zobaczę. Mąż mówi,że dopóki nie słysze głosów to wszystko ze mna ok :lol:

 

Dzisiaj pojechałam z mężem wybrać kinkiet do jadalni i spodobał mu się taki z chińska literką. A ja na to:

- kochanie, przeciez nie mamy w mieszkaniu nic do czego by ten chiński akcent pasował, nie mamy przeciez nic chińskiego

A mąż na to:

- jak to nie mamy, a panele, meble, tapety, ceramika, przeciez to wszystko chińskie jest...

:o :lol: :lol:

Najgorsze jest to że pewnie miał racje.

 

Kinkiet wybraliśmy jednak w kwiatki (pewnie tez made in china :lol: :lol: ).

 

Na bank china :) W Chinach też są kwiatki :wink:

 

ps. Wierze, że jak nawet wybierzesz w Pszczólki Maje, to i tak będzie pasować. To widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

betilaguna zobaczysz jak szybko będziesz na takim etapie jak ja. Na początku się doczekac nie moglam a jak przyszlo co do czego to :o :o szok. I co ja mam podłogi wybierać ?? kafelki ?? kolor kuchni ? przeciez to nie mozliwe :lol: :lol:

 

amalfi miło mi,że tak we mnie wierzysz, chciaż uważam,że Maje mogłyby troszkę zburzyć moją koncepcję.. co tam zburzyć...zrównać z ziemią :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bea prześlicznie, super mebelki w kuchni bardzo mi się podobają, przypomnij mmi kochana co to za kolory tych mebli. I zdradź ile Cię kosztowały;)

Ja tez się chce dopiero urządzaaaaaaaaaaaaaaaać :oops:

kącik jadalny ekstra;) tapeta super :o też planuje u nas mały ekperyment z tapetą,

buziaki

 

aaaaa zapomniałabym o najważniejszym czas na potomka;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witanko.

Właśnie wróciłam z pracy i mam chwilkę na nowinki poddaszowe ;)

Zamówilismy komplet wypoczynkowy. Tak jak sie spodziewalismy z planów wyszły nici (miałą być rogówka) i jest komplecik, o taki :

 

http://imgcash3.imageshack.us/img198/7154/kopiawiktoria1.jpg

 

W zestawie jest sofa 3-osobowa i dwa fotele ze skórki (jeszcze niedawno twierdzilismy,że to niepraktyczne i w ogóle bee ;) ). Jak tylko dojedzie zrobie fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymalismy i odebralismy nasz wyczekany zestaw sami ;) W sobote była akcja "wypoczynek" a nastepnie mała imprezka ;)

A tak sie prezentuje (przepraszam za jakość zdjęc, jutro będą lepsze)

 

http://imgcash5.imageshack.us/img134/8546/obraz010g.jpg

 

A ten kącik czeka na nowe mebelki:

 

http://imgcash3.imageshack.us/img233/2926/1009099.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...