Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zamieszkać na poddaszu


Bea7777

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki dziewczyny za życzonka. Imprezka przeciągnęła się na trzy dni a dziś czeka mnie wielkie sprzątanie.

Ania co do tej zmienionej cyferki z przodu, to napisałam kuzynce w odpowiedzi na życzenia, że teraz mam trójkę z przodu nie tylko w rozmiarze stanika ;) A ona zrozumiała (nie wiem jak ona to wymyśliła ;) ), że ja w ciąży jestem z trojaczkami! http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_6_100.gif.

No i posypały się życzenia...A wiadomo jak się w rodzinie szybko niesie taki news. Kuzynka jest w Irlandii więc troszkę minęło zanim wszystko odkręciłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bea przymierzam się do zakupu sprzętu do kuchni, u ciebie widziałem kuchenkę gazową na szkle. Jak ona wygląda w codziennym użytkowaniu czy jest praktyczniejsza od stalowej? Lodówka którą kupiłaś też mi się podoba , jak sprawuje się nie masz z nią żadnych problemów, a piekarnik jest ok?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej staś100.

Co do kuchenki to jest cholernie ciężka do utrzymania. Na czarnym szkle widać wszystko i nie mówię tu o wylanej zupie czy popryskanym oleju ale o zwykłym kurzu. Nawet kiedy nie używam jej przez dwa dni to i tak muszę ją myć. Troszkę żałuję, bo mogliśmy kupić płytę elektryczną - też czarne szkło tylko bez palników i gałek. Taką jednolitą płytę jest łatwiej umyć (mają taką moi rodzice, więc wiem). Nie wiem jak się to ma do stalowej bo nigdy takowej nie miałam. Natomiast szklana,umyta i błyszcząca wygląda naprawdę super. Z piekarnika jestem strasznie zadowolona, szczególnie z opcji "mały grill". Grzeje tylko na środku, więc jedna czy dwie małe kanapeczki lub kiełbaski grzeją się migiem. Do lodówki też nie mam żadnych zastrzeżeń. Pracuje cicho, można ją sterować z zewnątrz, na wyświetlaczu widać ile jest w środku stopni, ma pojemnik na produkty, które dobrze trzymać osobno, tryb wakacyjny i blokadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woowwwwwwwwwwwwwwww...

 

Ależ ładniutko, tak czyściutko, tak poprostu fajowsko:wiggle:

 

Czym łączyliście płytki i podłogę?

 

Bea spóźnione ale szczere życzonka - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO;)

 

Jak Imprezka trwała 3 dni - to ciut jak wesele!:D z tymi trojaczkami dobre -uśmiałam się.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Bea.

Ja bez kwitów ale również życzę wszystkiego dobrego w tej trzeciej dziesiątce życia:)

Już pisałam o mojej fascynacji Twoim wnętrzem ale zrobię to jeszcze raz bo tego nigdy dość:) Nie będę oryginalna pisząc, że u Ciebie jest przytulnie, miło, wszystko urządzone ze smakiem, wszystko do siebie pasuje. Bardzo podoba mi się właśnie taki styl. Przejrzałam cały Twój dziennik i poznałam wszystkie etapy prac. Przyda mi się bo jak wiesz czeka mnie to samo. Jak teraz oglądam zdjęcia to wszystko wydaje się takie łatwe, na zdjęciach prace posuwają się tak szybko.W rzeczywistości jest pewnie zupełnie inaczej i tylko mogę sobie wyobrazić ile to zachodu. I cóż, mogę się tylko na to psychicznie przygotować, choć pewnie i tak wszystko "wyjdzie w praniu":)

Będę do Ciebie zaglądać dla pokrzepienia serc, kiedy podczas naszej rozbudowy ogarnie mnie zwątpienie:)

Pełna zachwytu Twoimi wnętrzami pozdrawiam serdecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...