Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarz do dziennika Emila i Eli


emil_d

Recommended Posts

jak sprawdza się to ogrzewanie scienne, masz juz jakieś konstruktywne wnioski? bardzo mnie to interesuje bo jestem na rozdrożu decyzyjnym co na poddaszu ma grzac (tez pompa)

 

Jest OK, poza tym, że jedna rurka mi się zapowietrzyła i pompka nie ma siły coby ją odpowietrzyć - więc latem czeka mnie dodatkowa praca.

W dwóch innych pomieszczeniach jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 72
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...

Hejka Sąsiedzie:-)

 

My też już mieszkamy, tyle że od połowy grudnia.

Przeczytałam w twoim dzienniku, ze dałeś się nabrać na impregnowanie płytek.

 

Mógłbyś temat przybliżyć? Właśnie kupiłam preparat do fug i do gresu i jak sobie pomyślę o robocie, która mnie czeka to słabo mi się robi.

 

Pozdr

 

Tamtu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Sąsiedzie:-)

 

My też już mieszkamy, tyle że od połowy grudnia.

Przeczytałam w twoim dzienniku, ze dałeś się nabrać na impregnowanie płytek.

 

Mógłbyś temat przybliżyć? Właśnie kupiłam preparat do fug i do gresu i jak sobie pomyślę o robocie, która mnie czeka to słabo mi się robi.

 

Pozdr

 

Tamtu

 

Impregnowanie płytek to ściema. Zastosowałem się do zaleceń producenta i kafelkarza.

Po impregnacji gres polerowany stracił połysk i wyglądał jakby był zabrudzony. Żona przez 2 tygodnie czyściła płytki zanim odzyskały swój połysk i kolor.

 

Jeśli koniecznie chcesz - spróbuj na 1 góra 2 płytkach i porównaj wygląd.

 

PS. Gdzie mieszkasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Sprawdzę. U nas akurat jest niepolerowany, ale najpierw rzeczywiście zobaczę.

 

Mieszkamy na Kmicica - uliczka równoległa do Sienkiewicza a odchodząca od Wołodyjowskiego (na tyłach Zefirka). Ogólnie 2 rzuty beretem od Was :-))

 

Nie wiem czy pamiętasz jak pisałam, ze prawie kupiliśmy Waszą działkę.

 

Tamtu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Sprawdzę. U nas akurat jest niepolerowany, ale najpierw rzeczywiście zobaczę.

 

Mieszkamy na Kmicica - uliczka równoległa do Sienkiewicza a odchodząca od Wołodyjowskiego (na tyłach Zefirka). Ogólnie 2 rzuty beretem od Was :-))

 

Nie wiem czy pamiętasz jak pisałam, ze prawie kupiliśmy Waszą działkę.

 

Tamtu

 

Tak pamiętam :) WItam nowych sąsiadów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Zachorowałam na Waszą łazienkę :wink:

 

W katalogu nie zwróciłam na te płytki szczególnej uwagi, ale zatkało mnie jak je można zrobić. Pięknie to wygląda!

 

Czy mieliście jakieś problemy z ich ułożeniem? Trochę sie boję układać tak wielkich płyt... I chyba najważniejsze pytanie - płytki są z wysokim połyskiem - jak się Wam je czyści? Nie robią się zacieki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Problemów z płytkami nie ma. Do tej pory nie było kłopotu z czyszczeniem (są gładkie i śliskie więc czyszczenie jest proste).

 

Płytki musi układać osoba z doświadczeniem w płytkach wielkoformatowych, dodatkowo musi posiadać odpowiednie narzędzia do przecinania tak długich płytek. Tak więc efekt zależy od kładącego.

 

Jeśli chodzi o jakość to płytki są bardzo dobre. Niestety taka wielkość powoduje, że są znacznie grubsze (około 1,5 cm) od standardowych, należy to wziąć pod uwagę przy projektowaniu łazienki. Mają też pewną wadę - są lekko wypukłe - więc armaturę należy przykręcać " z wyczuciem" bo można połamać :).

 

Generalnie gorąco polecam te płytki, z zastrzeżeniem zatrudnienia co najmniej dobrego fachowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...
Witam , jestem na etapie wylewania fundamentów i mam dylemat jakiej średnicy rure użyć do przyłącza wodociągu , może Pan pamięta jakiej użył ponieważ moja budowa jest niedaleko i pewnie będzie taka sama? Będe wdzięczny za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...