Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarz do Podrzutka


Gość

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zdziebdzio, dzięki za dobre słowo :p Pisać mogę, ino ostatnio nie ma o czym :evil: Nic się nie zmienia i nie dzieje na budowie. A o "naszych" (:roll:) przemyśleniach piszę raz na jakiś czas a i tak z obawą, że za chwilę ulegną zmianie. Co do kosztów, to spróbuję podsumować je po ściankacz działowych, ok? :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

cześć Jagna , ciesze sie ze zaglądasz na Forum bo juz sie zaczelam niepokoic o Ciebie -tak cichutko sie zrobiło u Ciebie ...teraz wiem dlaczego ...

co do wnetrz - to ja do dzisiaj nie moge mojego H. namowic na oglądanie jakichkolwiek wnetrz w internecie , a przeciez jestesmy prawie na etapie wystroju , tak ze bardzo dobrze Cie rozumiem .Co do nazwy ulicy to może nie Samoobrona - bo moze sie źle kojarzyć , ale może Samabronia :wink:

 

albo Spokojna ( cichą juz macie ) bo spokojna to ona chyba jest -prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany, Jagna, ale masz fajnie z tym wymyślaniem nazwy ulicy. Takie pole do popisu... No to zaczynamy:

Stołeczna

Warszawska

Miejska, Miastowa

Wiejska, Wieśniacza :wink:

Zagrodowa

Centralna

Główna

Autostrad Polskich

Badylowa

Zarośnięta

Wykarczowana

Chwastów Wyrwanych

Samosiejek

Gładka

Gruntowa

Po Deszczu

Rolna

Chłopa, Chłopów

Sąsiadów

Szampańska

Jagnięca (to od Jagny :D )

Bydlęca (a to już nie, ale z jagnięciną mi się skojarzyło)

Wieprzowa (do kompletu)

Telekomunikacji Polskiej SA

Aktualnie Rządzącej Partii Politycznej (dzięki takiemu sformułowaniu nazwy nie trzeba będzie nigdy zmieniać tabliczek z adresem)

Rekuperatorowa (mamusiu, a kto to był ten Rekuperatorow?)

Centralnego Ogrzewania

Forumowa

Podrzutka

 

Jeszcze Ci coś podrzucić? (ulicy Króla Wilczomlecza nie proponuję, bo to nie ta okolica :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagna, przeczytałam Twój dziennik od deski do deski i nawet nie zauważyłam, że sobota powoli mija :o Jak dobrze, że rodzinka nie protestuje :D Jestem pod wrażeniem talentu w opisywaniu rzeczywistości i trzymam kciuki za konstruktywny ciąg dalszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew-ka, staram się zajrzeć na forum kiedy tylko mogę. Dzięki za troskę. I jak sobie zaglądam, to oglądam Twoje zdjęcia i tak samo jak Ty patrzę na prezentowaną ciemną kuchnię i jest cudna, a zaraz potem pokazujesz jasną i ja głupieję...bo pikna jest tyż... :roll:

Whisper - absolutnie żadne warszawsko, stolicowe ulice! Ma być sielankowo i wiejsko. Bydlęca i Wieprzowa jak najbardziej mogłyby być, bo przecież tam cała trzoda naszych pociech będzie mieszkać... :wink:

Maksiu, ulica Fuszerki mnie rozbawiła setnie, ale chyba bym nie chciała zapeszać...Jeszcze większość budowy przed nami... :) Wśród padających propozycji była też Kredytowa. Powody chyba oczywiste... :wink:

AnSi - dziękuję, kochana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie tylko my będziemy tam mieszkać. To znaczy - stety - bo cieszę się, że nie będziemy sami, ale musimy przez to dostosować się do reszty...czyli naszych nielicznych sąsiadów :-?

Mój małżonek zaproponował kandydaturę patrona ulicy - Stanisława Pigonia, z oczywistych powodów (jakieś takie bliskie nam to nazwisko... :lol: ), ale i ta propozycja nie przeszła... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga J.G., ulica Polna jest ok - nie musisz ponosić żadnych kosztów na dopasowanie okolicy do nazwy. U nas jest gorzej - będziemy mieszkać na Lipowej, a tymczasem nie ma tam żadnej lipy - w rezultacie Luśka w zeszłym roku jakąś lipę kupowała i sadziła. A wszystko przez to, że komuś się pomyliło i zamienił nazwy dwóch ulic - Lipowa stała się Sadową a Sadowa Lipową...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew-ka Szczęśliwa mi się podoba, tylko jak tu sobie popłakać czasami na takiej Szczęśliwej ulicy....? :wink:

Aga, na litość, dlaczego taka rozpacz z powodu Polnej? U nas same pola dookoła, więc nazwa pasuje jak ulał. A skąd Ci się wzięło osiedle lotników? Macie jakieś powiązania? Bo jak tak to u nas powinna być ulica Belfrów :lol:

Whisper a sady macie? Łatwiej lipę posadzić niż cały sad od razu :p Lipowa to lepiej niż Aleja Baobabów np. No, ale darować jednak nie mogę, że nie mieszkacie na ulicy Wilczomlecza 8 np. 8)

Nam się też podoba Leśna, ale las mamy kawałek od siebie, wszyscy byliby zdziwieni jadąc na Leśną, która jest jednym wielkim polem...he he.

Albo ulica Wzruszeń....Bo to i emocjonalnie , a jak ktoś się parę razy zakopie to już będzie wiedział skąd te łzy i drżenie rąk... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whisper a sady macie? Łatwiej lipę posadzić niż cały sad od razu :p Lipowa to lepiej niż Aleja Baobabów np. No, ale darować jednak nie mogę, że nie mieszkacie na ulicy Wilczomlecza 8 np. 8)

Sady? Mamy. Naprzeciwko taki zdziczały sad, u nas na działce resztki śliwkowego sadu... :D

 

A z ulicą Wilczomlecza to nie kracz, moja droga, nie kracz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...