Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarz do Podrzutka


Gość

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja chcę zajączka!

 

Gratuluję tarasu, łączę się w bólu nad kosztami piasku do wypełnienia... Mam nadzieję, że ceny trochę mniej złodziejskie niż u nas.... Zresztą jak znam życie, to Twój mąż urodził się tam gdzie właściciel kopalni piasku, kierowca wywrotki, i koparkowy razem wzięci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaguś, witaj :D Wreszcie mam okienko-gigant i starczyło mi czasu na poczytanie dzienników z czego się ciesze niemożebnie :D Trzymam kciuki za Ciebie/Was kobietko. Chyba i u nas nastał czas na poważne rozmowy nt tarasu kurcze. Ino ja/my ciągle nie wiemy co chcemy na nim mieć, tzn z czego ma być :roll: A jak Wy planujecie? Acha - fajną masz nazwę ulicy.

Pozdrowienia

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja Wam teraz zajączka pokażę? Mam go znaleźć i namówić na COME BACK?! Ani mi się śni....ja nie chcę mieć zajączka rozjechanego przez ciężarówkę pana od piasku, co się urodził (Whisper wie o co chodzi).

AgnesK - miałam o tym napisać w dzienniku, bo sprawa z pokryciem tarasu jest dla mnie dosyć znamienna: znowu rozbieżność upodobań z moim ślubnym, ale jednak wyszło na moje. Ślubny chciał cały czas drewno. Prawie mnie nawet przekonał. Ja chciałam gres. No i będzie gres. Wolę gres, bo taras jest duży (ok. 60m) więc łatwiej go będzie utrzymać w czystości. Hura. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zamówliśmy aparat cyfrowy na jutro to pstryknę.

Na początek to się robi fundament dookoła, czyli dziurę wykopuje, beton wlewa, na to bloczki i robi się taki basen i do tego basenu wsypuje się piasek i wsypuje i ubija i wsypuje...

Nas pan policzył 200 zł za 18t wywrotkę, więc chyba nie tak źle...a może źle? Piach jest porządny. Ubija się piknie.

A co dalej to Wam powiem jak się dowiem. :D Agacka a co chcesz mieć na tym tarasie? Drewno czy płytki jakieś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zamówliśmy aparat cyfrowy na jutro to pstryknę.

Na początek to się robi fundament dookoła, czyli dziurę wykopuje, beton wlewa, na to bloczki i robi się taki basen i do tego basenu wsypuje się piasek i wsypuje i ubija i wsypuje...

 

Ojejku, zupełnie jak przy moim domku... :wink:

 

Nas pan policzył 200 zł za 18t wywrotkę, więc chyba nie tak źle...a może źle?

Nas liczył po 290 za 18t Tatrę. Czyli dobrze jest się właściwie urodzić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem co chcę na tarasie.. raz kostka taka czerwona, raz taka kamienna, raz gres, raz ..o jezu zapomniałam jak to się nazywa :roll: :-? :oops: źle ze mną juz tak??? Jezu, no jak się nazywa to co jest czerwone, może być brązowe, albo źółte :evil: No co to Jest??????????? :evil: Cudnie...czas iść do domu starców... Demencja budowlana cy co?? Wszystko sprowadza się jednak do jednego: nie wiem co chcę mieć na tarasie, tzn wiem co: ma byc taie , trwałe i pikne. I ma być już :wink:

Jesu, no co to jest..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagna - przez Ciebie to mnie z całą pewnością z roboty wyleją - i powiedz mi tylko co wtedy będzie z moim DOM(kiem) ? Gucio będzie, Gucio!!!

 

Ależ Ty masz pisane :D

 

A jaki domek macie fajowy i okolicę ..... i w dodatku to się zaraz wprowadzisz .....

 

Nie, no na już więcej nie przeczytam żadnego Dziennika, ani jednego .... no ani jednego, mówię .... bo jak mi Bóg miły na utrzymanie żony trzeba będzie przejść .... a może to wcale nie taki głupi pomysł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem co chcę na tarasie.. raz kostka taka czerwona, raz taka kamienna, raz gres, raz ..o jezu zapomniałam jak to się nazywa :roll: :-? :oops: źle ze mną juz tak??? Jezu, no jak się nazywa to co jest czerwone, może być brązowe, albo źółte :evil: No co to Jest??????????? :evil: Cudnie...czas iść do domu starców... Demencja budowlana cy co?? Wszystko sprowadza się jednak do jednego: nie wiem co chcę mieć na tarasie, tzn wiem co: ma byc taie , trwałe i pikne. I ma być już :wink:

Jesu, no co to jest..

...eeee....klinkierek?! Ja wiem, bo ja będę z tego miała kuchnię :D ...no, chyba, że źle wiem... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...