Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarz do Podrzutka


Gość

Recommended Posts

Jagna - przez Ciebie to mnie z całą pewnością z roboty wyleją - i powiedz mi tylko co wtedy będzie z moim DOM(kiem) ? Gucio będzie, Gucio!!!

 

Ależ Ty masz pisane :D

 

A jaki domek macie fajowy i okolicę ..... i w dodatku to się zaraz wprowadzisz .....

 

Nie, no na już więcej nie przeczytam żadnego Dziennika, ani jednego .... no ani jednego, mówię .... bo jak mi Bóg miły na utrzymanie żony trzeba będzie przejść .... a może to wcale nie taki głupi pomysł :wink:

Jacek, Jacek i kto to mówi! Przecież Twój dziennik to ja z takim uśmiechem od ucha do ucha czytam, że dzieci na mnie dziwnie patrzą... :roll:

A co do domku i okolicy to dziękuję. A co do wprowadzania, to ja mogę jutro, ale chyba się przeciągnie. A co do przechodzenia na czyjeś utrzymanie to się zgadza. Ja chętnie. Grabiłabym sobie i grabiła.... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ania W. : ale optymistka z Ciebie... :D Dzięki :p

Andrzejko, nie mamy swojej cyfrówki. Szkoda, bo wiem jak inaczej ogląda się dzienniki ze zdjęciami...Pożyczamy jak się da. Mam nadzieję, że w poniedziałek cykniemy już zalany taras :roll: :D

Kurka, muszę sobie kupić cyfrówkę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagna

Dzięki za miłe spotkanie i za wizytę u nas, następnym razem zapraszamy do nas na grila.

I mam nadzieję że przy następnej wizycie u Was moja cyfrówka nie odmówi posłuszeństwa ( baterie już się ładują), udało cię pstryknąć tylko jedno zdjęcie i jak chcesz to mogę Ci je jutro wysłać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania, w ogóle nie ma innej opcji: przyjeżdżasz i już!!!!

Maluszku, ja też bardzo żałuję. Nie widziałaś jak facet Nulli jeździ na motorze... :o :D... ale jestem przekonana, że teraz będziemy się spotykać coraz częściej, bo pogoda sprzyja. Jak dla mnie to każdy dzień na grilla jest dobry. No, poza terminami zjazdów :evil: Teraz jadę na ten długi, cudny majowy weekend 29IV - 3 V :( :( :(

Nulla, no jasne, ze chcę zdjęcie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaguś - a skąd facet Nulli wziął był motor :o jak z Lolka odjechaliśmy wszyscy autkami? Oj szkoda mi, że nie pojechaliśmy. Ale jak nic odbijemy to sobie :D

 

Z garażu, Maluszku, z garażu... :wink: Zahaczylismy o Nullową posiadłość.

 

Ech, Whisper, szkoda, że tak uczciwie napisałeś... :( Już miałam Maluszkowi zaserwować jakąś mrożącą krew w żyłach historyjkę o zbrodni, kradzieży, pościgu i ucieczce Nullowego faceta po okolicach Warszawy... :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagna - masz ekstra posiadłość, warto było (i miło) się do Was przejechać :D

A następnym razem to widzimy się u nas :wink: Obowiązkowo zabierasz wszystkich swoich facetów łącznie z Bakcylem :D

Luśka, kochana jesteś. Zapraszamy kiedy tylko macie ochotę :D A do Was bardzo chętnie przyjedziemy, Waszą budowę przeżywam prawie jak swoją. Bakcyl nie lubi Lolka (bierze smycz do pyska i wychodzi) ale działkowe spotkania uwielbia, więc na pewno się ucieszy :D :p

Jak kupicie sobie małego bernusia to będzie taki:

http://foto.onet.pl/upload/49/6/_457671_n.jpg

A potem taki (to na działkowym spotkaniu) :

http://foto.onet.pl/upload/44/10/_457672_n.jpg

Bernusie naprawde są odjazdowe, serdecznie polecam

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...