Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarz do Podrzutka


Gość

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie mogłam od razu odpisać, bo miałam zawrót d... głowy.

Dziękuję za opinie o moim tarasie.

Andrzejko, bernusie są ogólnie cudne, to fakt... :p

Whisper, dopiero teraz po wylaniu musicie go zobaczyć. Efekt jest jeszcze lepszy, powaga :o

Aga J.G. Dzięki, dzięki. Trzymaj, bardzo się te kciuki przydadzą :D

Ewusia, już nie mogę się doczekać...eeech...tylko leżaczek muszę dokupić :p

Maluszku zawsze jesteście mile widziani. Niestety w długi weekend mam zjazd :evil:

Jacek, taki taras to była podstawa. Na tej części domu zależało mi najbardziej. Jakby kiedyś jaka klęska żywiołowa (tfu! tfu!) to oby taras został... :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja też nie bede oryginalna - taras imponujący !!! Zdradź prosze jego wielkość ( tak chyba coś 6x10m ???)

Temat z deskami w pokojach też przerabiałam :wink: Najlepiej jest poukładać sobie jak klocki lego -wtedy obraz jest jaśniejszy :D i wyobraźnia lepiej pracuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Jagna - taras rewelka :D Jak sobie jeszcze wyobrażę na nim Bakcyla.... :D

Widzę, że ruszacie z kopyta. I bardzo dobrze. Wykorzystuj parcie Twojego męża na szybką przeprowadzkę. I niech zawsze będzie po Twojemu - w końcu faceci powinni być od realizowania naszych zachcianek i pomysłów, no nie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew-ka, u nas jak wszystko prawie na budowie, najpierw jest robione, a potem mierzone. Ale jesteś blisko, ma coś około 65 metrów kw.... :o Będzie co zamiatać :wink: :D

Luśka ruszamy, ale kopyto nam się pewnie nieco obsunie ta tej cholernej pompie :( Ale parcie jest duże, więc niech mój chłopak kombinuje co z tym fantem zrobić :D Szczerze mówiąc, nie spodziewałam się, że tak łatwo mi ustąpi, bo uparty jest jak osioł... :roll: ale masz rację - po to oni są, no bo po co...? :wink: :p A Bakcyl na tarasie jest już na stałe zaprojektowany :D

Andrzejka, niedługo będę głośno przepraszać moje ptaszki, że przyjechałam do ich domu... :lol: Myślisz, że on tak dla mnie....? Poważnie?...Eeee...chyba nie... 8)

Alfreda na leżakowanie masz u mnie rabat: trzy leżakowania pełnowymiarowe - jedno gratis. Pasi? :wink: Ino przyjedź kobieto. Jak się inni zwiedzą, że będziesz, to przynajmniej pół Muratora przyjedzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam daleko. Zawsze marzyłam, żeby mieszkać nad morzem. Z Warszawy się przeniosłam najpierw 35 km w stronę północy, a teraz jeszcze kawałek dalej w stronę morza. Jeszcze trochę i jak długo nie przyjedziesz, to w końcu się "doprzeprowadzę" w Twoje sąsiedztwo :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to napisałaś:

„Musimy się teraz zdecydować czy będą antresole czy nie”. Odpisuję trzy słowa. I bynajmniej nie są to „Rób Jak Chcesz” piszę twardo: „Nie Nie Nie” uff, ależ jestem asertwyna. Brak odpowiedzi. Więc dzwonię i słyszę „No, skoro nie chcesz tych antresoli, to nie będzie” He he. He.

 

to od razu zrozumiałem dlaczego poległem w walce z moją Agą o większy daszek nad tarasem: NIe, NIE, NIE !!!! Takich argumentów to tylko ..... piekne kobiety używają. Ale jakie są przekonujące :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to napisałaś:

„Musimy się teraz zdecydować czy będą antresole czy nie”. Odpisuję trzy słowa. I bynajmniej nie są to „Rób Jak Chcesz” piszę twardo: „Nie Nie Nie” uff, ależ jestem asertwyna. Brak odpowiedzi. Więc dzwonię i słyszę „No, skoro nie chcesz tych antresoli, to nie będzie” He he. He.

 

to od razu zrozumiałem dlaczego poległem w walce z moją Agą o większy daszek nad tarasem: NIe, NIE, NIE !!!! Takich argumentów to tylko ..... piekne kobiety używają. Ale jakie są przekonujące :wink:

 

Jacek69, muszę Ci powiedzieć, że takie ich NIE I JUŻ ma swoje dobre strony. Jak muszę coś kupić, a sprzedawca próbuje mi sprzedać coś innego, to w dyskusja z nim z reguły sprowadza się do takiej wymiany zdań:

- Proszę Pana, a dlaczego pan chce kupić produkt X, my tu mamy świetny produkt Y, ten kolor jest nawet ładniejszy, ja uważam że produkt Y będzie Panu zdecydowanie lepiej pasował

- Paaanie... ma być X, bo Baba kazała...

- Niech Pan już nic nie mówi! Ja Pana rozumiem. Sam tak mam. Z babą to nie ma gadania. Juz Panu pakuję X...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...