Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarz do Podrzutka


Gość

Recommended Posts

Jagna, taras z oświetleniem wyszedł bardzo elegancko i wytwornie :D

Bardzo mi się podobają zaokrąglone ścianki łazienki (sama mam jeden zaokrąglony narożnik w domu :wink: ).

Wasz Podrzutek musi mieć dobrą energię, skoro ptaszki zakładają w nim swoje rodzinki :D Może to trochę upierdliwe, ale jaka frajda będzie później obserwować maluchy! Zazdroszczę :D U nas pliszki zrobiły sobie gniazdko w deskach składowanych w przyszłym garażu. Ponieważ było puste, to je przenieśliśmy. Ale jakoś tak przykro.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Maluszku, dzięki, mam nadzieję, że kuchnia będzie fajna, bo to bardzo ważne miejsce w domu....Zobaczymy :D

Luśka, u nas prawie wszystkie narożniki są "ścięte". Nie wiem jak to opisać, musicie przyjechać i zobaczyć! Naprawdę myślisz, że jak ptaszki się wprowadziły (już są młode! ) to to świadczy o dobrej energii domu? Bardzo bym chciała. Myślę, że to bardzo ważne.

Sylvia1, dziękuję, bardzo się cieszę, że Ci się podoba :D

Aga, jak zwykle jesteś kochana, dziękuję :p

Agu69 przemyślę propozycję i ustalimy szczegóły tej umowy, bo wiesz, w zależności od pory dnia posiedzenie tarasowe bywa różne: rano nie ma na nim słońca, za to zachód można podziwiać cudooownie, dlatego minuty zasiadania za miesięczne zamiatanie nie mogą być stałe, uważam. :lol:

Ania, naprawdę tak uważasz? Bardzo się cieszę! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu Kobieto nie piszesz?? Ja Twój dziennik jak lekturę czytam , a tu takie opóźnienia- książek ostatnio nie kupuję bo Twój Podrzutek( i parę innych dzienników) zatępował ową lekturę. A tu takie braki.... :( :( :( Ja głód slowa pisanego i to TAK pisanego, posiadam.A że dotyczy jeszcze interesującego mnie tematu, czuję się zawiedziona...... :cry: :cry: :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, no Dziewczyny, naprawdę...http://gify.mjw.pl/gifs/milosc/00000001.gif http://gify.mjw.pl/gifs/milosc/00000020.gif

Cały czas mi się wydaje, że jak się nic nie buduje, to nikt nie będzie tego czytał...http://gify.mjw.pl/gifs/spanie/00000015.gif No, ale dzięki, dzięki, postaram się nadrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami mam wrażenie, że los stawia niektórym na drodze różne wyzwania- Jednym poznanie tajnik szydełkowania, innym - jazdy na koniu bez siodła, jeszcze innym przewiezienie uli ( z pszczołami) w samochodzie ( oczywiście w trakcie hamowania ule straciły spójność i pszczólki wydostały się by sprawdzić co i dlaczego?)A jeszcze innym stawia na drodze BUDOWĘ WŁASNEGO DOMU A po co? .....A mianowicie aby talenta różniste na wierzch i oko ludzkie wyszły!! :lol: :lol: Aby świat dowiedział się o Kimś zdolnym .......chyba że kobieto piszesz i wydajesz pod pseudonimem -JAGUŚ pisz ,jak Cię proszą .Może być o niczym ale skrobaj klawiaturką........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane moje, nawet nie wiecie jaką radość mi sprawiają Wasze słowa... :oops: Ale mam tak zwariowane ostatnio dni, że nawet nie miałam czasu napisać o jutrzejszym spotkaniu, na temat którego "coś tam kiedyś" padło, a się odbyć nie może - bo po pierwsze działka zryta, zero trawki (właśnie szykowane jest pod nową, świeżutką!) a poza tym moja Teściowa urządza imieniny...jak tu odmówić? :roll:

Ale za to bardzo proszę wszystkich tych z bliska i daleka (nocleg jakiś się zorganizuje) na zarezerwowanie sobie jakiegoś terminu zaraz po Bożym Ciele. Zapraszamy na spotkanie grillowo - ogniskowe do nas, do Błędowa :D

Acha, no i jak już wygonię wszystkie dzieci spać, to usiąde sobie i coś napiszę, obiecuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...