Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarz do Podrzutka


Gość

Recommended Posts

Aga, miłe, oj miłe, tylko żeby mi się o szyby nie rozbijały... :o

Funia, jak masz wątpliwości co do niektórych rozmiarów (chodzi oczywiście o pomieszczenia... 8) ), a nie masz pod ręką materaca, to można też za radą Magmi rozrysować sobie wszystko w skali i układać mebelki na papierze.

Andrzejka ja też czekam. Bardzo czekam. I bardzo się boję... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ktoś Kto się Chyba Zna nas uświadamia, że teraz przesadzone iglaczki - samosiejki się nie przyjmą, bo właśnie odbywają jakieś tam rozrodcze procesy. Nie znam się na życiu seksualnym iglaczków, ale się martwię, bo bezpańskich iglaczków ci u nas w okolicy dostatek...a tu nic. Ale dowiaduję się, że brzozy się przyjmą.

Jak to dobrze czytać Twój dziennik. To ja też iglakom nie będę przeszkadzać :wink: , ale brzózki, które mam przy płocie niech się szykują na przeprowadzkę.

Mąż początkowo nie chciał nic oszczędzić (czeka nas zepchniecie ziemi z całości) a za zniszczeniem samosiejek kryła się troska o płot. Ale udało się :D , dziś ustalaliśmy gdzie je przesadzimy. Sosenek mamy około 10 też przy płocie i one mają od dziś określone miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaguś - zazdrośc to okropne uczucię.

Właśnie mnie ogarnęło.

Dawno już marzę o lataniu motolotnią lub szybowcem, a Twój mąż bezczelnie sobie lata i jeszcze macha nogami nad Waszym domem.

Ech...

 

Co do drzewek - u mnie brzózek dostatek.

Nulla się zapisała na klika i Abromba wspominała, że chce, ale myślę, ze i Tobie cos wykopię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaguś, SUPER, że sprawa pompy, reku i DGP jest w toku! Strasznie jestem ciekawa ceny, bo też takie ustrojstwo planujemy (albo piece akumulacyjne). Czekam niecierpliwie jak to wszystko Pan G wycenił :-? i życzę Wam, aby cena była "zjadliwa" bo będziesz mogła zamówić i z rozkoszą zapomnieć o temacie ... przynajmniej na jakiś czas! To jest strasznie przyjemnie kiedy można tak poprostu "odfajkować" sobie jakąś tam sprawę i przejść do obmyślania kolejnej...

 

Pozdrawiam Ciebie i Twoich fanów, do których siebie też zaliczam :D

Alison

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Was, że dopiero teraz odpisuję, ale niestety nie mogłam opalać cielska na działce, bo wyjechałam do szkoły i przez to też nie mogłam być na forum :evil:

Alfreda, na tarasik - w każdej chwili! Rzeknij tylko słowo!

Agu 69 - brzózki bardzo różnie :-? Jedne świetnie inne nie bardzo, zobaczymy....

Olkaboyowa, wygląda na to, że nasze iglaki (mój mąż się uparł i przesadził) przyjęły się lepiej niż brzozy. To znaczy te takie farfocle (owoce?) im się podniosły. Ale jeszcze za wcześnie się cieszyć... :-?

Martka, myślę, że jak się tylko rozkręci z tym lataniem (na razie pogoda nie taka...) to chętnie Cię chłopaki zaproszą na przejaż....przelotkę :wink: :p

Aga JG - Ty też? :wink: :D

Alison, też bym chciała odfajkować to i owo. Na razie wszystko jest okroopnie zagmatwane...

Janeki, my nie chcemy kominka z płaszczem wodnym. Będzie tylko rozprowadzenie ciepła. Jeżeli chodzi o wycenę, to wygląda to tak:

Rekuperator + GWC + DGP ok. 18tys.

Pompa ciepła - całość łącznie z uruchomieniem - 43 tys.

Tak więc cena nas nie jest mała, ale też powaliła na kolana. Uważamy, że jest do przełknięcia, szczególnie, że mieliśmy wycenę z innej firmy i całość kosztuje tu tyle ile tam sama pompa :-?

Luśka, bo Ty jesteś tak samo rąbnięta na tym punkcie. I (między innymi) za to Cię lubię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaguś

Czytam i serce mi zamarło :cry: :o :cry:

Moze pozdejmujcie te wszystkie szyby z okien :cry:

Z nią po prostu MUSI być wszystko OK. Przecież poleciała sama z siebie, prawda? Powiedz, że prawda :(

 

A co do potrzeby sadzenia, takiej dzikiej, nieokiełznanej, prosto z serca płynącej to ja też coś o niej wiem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, szybowcem to też odlotowo! Mój chłop jeszcze nie skakał ze spadochronem, ale kto wie czy to nie kwestia czasu.

Aniu, myślę, że była tylko mocno ogłuszona i po prostu doszła do siebie. Odfrunęła z własnej woli, swobodnie, jakby nigdy nic jej nie było. Myślę, że teraz omija nasz dom z daleka... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

No, właśnie, Whisper ma rację !

 

Nie napadajcie na nią - Jagna jest przecież fajowa i gdyby tylko mogła to by pisała, a jak nie pisze to znaczy, że nie może... Logika faktów jest nieubłagana :lol: Współczuć jej należy, bo pewnie jest taka "zalatana", że trudno to sobie wyobrazić... :roll: Wróci do naa :p napewno i wtedy będzie jak dawniej! Trzymam za nią kciuki, bo wiem, że i ona wszystkim nam dobrze życzy :D Trzymaj się Jaguś i jak już odsapniesz trochę to pisz :wink: Good luck!

 

PS. Nie zapomnij napisać jaką średnią ocen wywalczyłaś !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany, jakie Wy kochane ludziska jesteście. Nawet ci, co na mnie psy wieszają... :wink: :D

Pojutrze wyjeżdżam się egzaminować, wracam ok. siedemnastego lipca i z ogromną przyjemnością popatrzę na coś innego niż fonetykę czy gramatykę opisową, a i też popiszę chętnie coś normalnego a nie robaczki w transkrybcji...

Na budowie i tak nic się nie dzieje. Czekamy na kredyt. A właściwie zbieramy papiery, czyli jeszcze trochę poczekamy... hm, to w zasadzie już wszystko wiecie, więc po co pisać dziennik...? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...