Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarz do Podrzutka


Gość

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bo ja na Ciebie czekałem...

To nie groźba, Whisper, co? Prawda, że nie? O ten dach chodzi? To trzeba od razu powiedzieć, że nie chcecie papugowania (ale to i tak nic nie da).

Jak groźba??? Luśkę chciałem w zazdrość wpędzić jak jutro będzie czytać. A papugowac możecie, w końcu i tak nasz dach był pierwszy w Polsce :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, Jagna... siadłam i przeczytałam jednym tchem. Cały dziennik. O żesz... Ty to masz rękę do pisania. I talent. Chyba więcej talentu :p

 

A gdzie dokładnie się budujesz, bo ja z tamtych stron znam tylko kawałek gminy Czosnów, a dokładnie kawałek pola we wsi Sady i nic więcej. To już za Wisłą czy jeszcze przed? Mam nadzieję, że jesteśmy niedaleko od siebie. Gusta mamy podobne - też się czailiśmy na D20a, ale odpadł z powodu posiadania poddasza. I nasze chałupki też chyba będą podobnie wyglądać - niskie parterówki na sporych działkach 8)

 

Pisz Jagna, pisz. Please!

Uściski

YaMarzena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YaMarzenko, dziękuję bardzo :D Ja jakoś nie mogłam się doczytać w Twoim dzienniku jaki dom budujecie, ale po zdjęciach się kapnęłam, że będzie to duża, pikna parterówka. A moje Błędowo to rzut beretem do Ciebie w porównaniu z całą resztą Muratorowej Rodziny. Rzut beretem rzecz względna. Wiesz gdzie jest Nowy Dwór? Wiesz, bo pstryknęłaś fotkę naszej japońskiej perełce. Za Nowym Dworem jest Pomiechówek a jeszcze za Pomiechówkiem jest Błędowo. Mapa do ręki i już wiesz. W każdym razie Nulla z Tuśkiem to już wiedzą, że na kawę to tylko myk! i są u nas :D

Nulla, nadrobimy to teraz jakoś, nie da się inaczej, ja też się za Wami przeokropnie stęskniłam, ale musiałam być silna! :wink:

Maluszku, kochanie, dziękuję....a skąd wiesz, że tak dobrze, przecież NIC nie pisałam... :wink: Kiedy do nas wpadniecie?

Martusia, ja też się cieszę, że jestem. Podziwiam Cię coraz bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurni! Tak tak, ja też bardzo proszę o szersze informacje na ten temat. Wczoraj już nie dałam rady przeczytać kilku dzienników, zaraz biorę się za lekturę!

Jakoś tak dziwnie, że piło się najwięcej w trakcie sesji, a po sesji przestało.... :-? No, ale tu dzieci jakieś się pałętają po domu, mąż oczekuje żony, nie studentki....ech, rodzina... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...