Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarz do Podrzutka


Gość

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jagna, to rzeczywiście jesteście blisko :) Poczekam na ściany i wtedy zaproszę Was na kawkę, a na razie to chyba będę się wpraszać do Was :oops: :wink:

 

Zazdroszczę Ci Męża, który urodził się w Odpowiednim Miejscu. My oboje jesteśmy nie-stąd, a "wyrabianie" znajomości trwa lata :-? Za to nasze dzieci mają już szansę urodzić się tam, gdzie inne Ważne Osoby w naszej gminie :wink:

 

Uściski, gratuluję sesji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluszku, aż do upadłego... :D

Marzenko, zapraszamy! Skoro przywędrowaliście "na obce" to tym bardziej Was podziwiam. A swoją drogą, nie rozumiem dlaczego ta część W-wy jest mniej popularna. Ale to dobrze, dzięki temu nie ma tłoku na gdańskiej... 8) :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagna dach Wisperów rzeczywiście musi być piękny skoro na zdjęciach tak uroczo :wink: się prezentuje :p

Wcale się nie dziwię że wykosił potencjalną konkurencję na wasz dach :roll: :wink:

Jak wybierzecie kolor to pokaż kawałek dachu na jaki się zdecydowaliście 8)

A swoją drogą to musisz być slina kobitka- :p silna siłą woli :p :wink: Tak sie zaprzeć i przed sesją powstrzymac się od zaglądania tu na dłużej :roll:

No no podziwiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło żeś wróciła na łamy, kobieto!!! Gratulacje z okazji zakończenia sesji!!!! :D :D :D :D Mam nadzieję że teraz częściej będzie nam dane czytać "Podrzutka"Szkoda tylko,że muszę na parę dni opuścić Forum...Urlop mi się zdażył ,całe 5 dni -niebywałe!!! Ale jak przyjadę to czytać chcę, o co usłużnie proszę!!! :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzejko, dach Whisperów JEST piękny! Wygląda jak pokryty mięciutkim płótnem....cudo. U nas chyba jednak będzie coś w szarościach. Tyż piknie. Mam nadzieję, że będę mogła się pochwalić już gotowym dachem za jakiś czas... :oops: Zaglądałam na chwileczkę, ale to tylko tak sobie zerkałam na forum, żeby mi czaszka troszkę odparowała... :wink:

Aga, dziękuję. Trzymaj, oj trzymaj, bo ja już nerwowo nie wyrabiam... :-?

Alfreda, jeżeli dostaniemy kredyt, to będę miała o czym pisać. Bo tak na razie to mogę tylko o tym jak się byczę na działce, albo w domu... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz, Jagna pisz! Nawet o tym jak się byczysz, masz talent kobieto! Nie pozbawiaj nas przyjemności obcowania z Twoim stylem :wink:

 

A szary dach jest extra! Widziałam kilka, które zapierają dech w piersiach. Wiem, że wolisz brązy i czerwienie, ja też, ale pomyśl sobie, że czerwono-brązowe dachy są wszędzie, a szarości jest niewiele. Będzie bomba!

 

Uściski :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TyMarzenko, ale jesteś miła, dziękuję :oops:

Co do dachu to też szary dach jako dach mi się podoba, tylko, że to wymusza bardzo jasną elewację...a może nie? Będzie dużo drewna w wykończeniu domu i to doda trochę wiejskiej ciepłoty, bo mnie się podobają style wiejskich domów.... Już sama nie wiem...Buu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do szarego dachu najbezpieczniej jest dać bardzo jasną elewację, ale niekoniecznie. Jak masz wyczucie kolorów, to możesz dobrać zupełnie inne barwy, w końcu szary jest kolorem neutralnym, potrafi dopasować się do innych kolorów. Im ciemniejszy szary tym łatwiej go dopasować. Jak w dodatku połączysz to z drewnem, to efekt może być naprawdę boski :)

 

Czy będziecie mieli coś dużego z drewna na zewnątrz? Jakieś okiennice może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okiennice mają być, oczywiście drewniane, ale tylko takie dla bajeru i mój mąż zarzeka się, że zrobi je sam. Drewniane będzie też wykończenie tarasu, to znaczy drewniane słupy i drewniany płotek....znaczy....eee...tego...barierki...no wiesz o co chodzi, dookoła. Okna też będą udawały drewniane, bo raczej będą plastikowe, ale jasnobrązowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagusia, pobawiłam się dzisiaj programem do kolorów elewacji i dachu i znalzłam kilka fajnych połączeń ścian i drewnianych okiennic z szarym dachem. Ogólnie moje przypuszczenia się sprawdziły - im ciemniejszy dach tym łatwiej dobrać kolory :D

 

A zresztą, spotkamy się w niedzielę to pogadamy :)

 

Uściski

YaMarzena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagna! Tak się zaczytałam, ze zapomniałam o całym świecie!

Twoje niesamowite poczucie humoru zwaliło mnie z nóg...Mąż co chwilę pytał, dlaczego tak często rechoczę... :lol: :lol: :lol:

Jak to możliwe, że wcześniej Cię nie odkryłam????

 

Twój domek i taras !!! Aż chciałoby sie tam posiedzieć!!!

Pozdrawiam i zazdroszczę :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonesca, ostatnio dwie żaby siedziały w naszej studnio-pompie. Obie zostały bezpiecznie odtransportowane na pobliskie pole :D Nawet się nie pożegnały :(

Sonika, dziękuję! Zażywam tych wakacji z lubością. Tylko pogoda jakaś taka nie wakacyjna.... :-? A wytrzymałam bo poprawki we wrześniu oznaczałyby jeszcze dłuższą przerwę... :D

Marzenko, pogadamy koniecznie! Ja nie mogę się bawić programami, bo mam stary, ciemny monitor i u mnie wszystko jest czarne...to znaczy, literki widzę, ale kolory są zdecydowanie przekłamane... :evil:

Zabo-goniu bardzo się cieszę, że dziennik Ci się podobał i dziękuję za miłe słowa. Ja też jeszcze niektórych dzienników w ogóle nie czytałam :oops: Ale wieczór bywa za krótki...Ale mam też takie, którym jestem wierna od dawna i wierna im pozostanę. Jeszcze raz dziękuję.

Olkabojowa, nawet do głowy by nam to nie przyszło! :p :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...