Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarz do Podrzutka


Gość

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Weszłam Ci ja na forum po dłuższej przerwie (ostanio spływaliśmy rodzinnie Krutynią, unplugged, rzecz jasna :lol:, a i wcześniej jakoś brakowało czasu, żeby tu zajrzeć). A tu same niespodziewanki. Ania w ciąży, a Jagna bierze kredyt. :o

Świat się kończy! :lol:

 

Nie składam gratulacji z okazji kredytu, bo ten zrozumiale ambiwalentne uczucia wzbudza zazwyczaj. :-?

Ale perspektyw zamieszkania na wiosnę gratuluję jak najbardziej! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to teraz mogę Cię już objechać u siebie!

Co się z Tobą dzieje, kobito?

Przecież ja tu usycham z ciekawości co u Was, jak się mieszka. Z Twojego milczenia wywnioskowałam, że mieszka się tak wspaniale, że aż się przy komputerze nie chce siadać, ale mogłabyś coś raz na jakiś czas skrobnąć, zdjęcia nowe pokazać... :-?

No, ale fajnie, że jesteś. I dziękuję :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaguś, my też ostatnio walczyliśmy z kredytem (toteż łączę się z Tobą w bólu papierologiczno-decyzyjnym , Siostro)... To znaczy z naszego starego kredytu przewalutowaniem. I ponieważ się udało nadspodziewanie dobrze, chyba się wykończymy. :roll:

Będzie ELEWACJA.

Sama w to jeszcze nie wierzę.

 

Zdjęć nie pokazywałam, bo właśnie ten brak elewacji strasznie mnie na zdjęciach denerwuje (bardziej, niż w naturze :lol: - w naturze się jakoś przyzwyczaiłam). Ale jak już będziemy WYKOŃCZENI, na pewno się pochwalę, tak na zamknięcie mojego dziennika.

 

A Ty pisz. Regularnie sprawdzam, co u Was. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to zdjęcia poczekają, ale wiesz jak ja lubię (i nie tylko ja) jak piszesz o swoim domu, o rodzinie....Pisz, proszę. Ja będę pisać, bo aż się ze mnie wylewa jak coś się dzieje, ale poczytać "ukochanych budowlańców" też bym chciała... :(

Gratuluję elewacji! Twoja Klementynka będzie jeszcze piękniejsza :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jagna ... po dość długiej przerwie .... what's a shame :oops:

 

W pierwszych słowach - gratuluję tego z sesji, czego do końca słowami wyrazić nie zdołałaś a co udało Ci się przemycić pomiędzy wierszami kilku(nastu) postów .... :lol: :lol: :lol:

 

Więc kredycik, mówisz .... no, ja tez mam taki wewnętrzny opór, gdy słyszę to słowo .... choć pewnie już w przyszłym roku trzeba będzie się może bardziej z nim oswoić .... na razie reaguję jak Twój Mąż - NIE!!! ŻADNYCH KREDYTÓW!!! ( .... do czasu .... :x )

 

Wyspa, wyspa .... jak to się mówi z gustami się nie dyskutuje ... ale jakoś nie leżą mi te kuchenne wyspy ... zdecydowanie wolę inne .... więc cieszy mnie Twoja decyzja ....

 

Co do zapachów kuchennych - podobno teraz są takie firmy co produkują wszystkie zapachy - ale ja uważam, że zapachu Polskich Pierogów (szczególnie z kapustą i grzybami .... mniam) nikt nie podrobi .... więc GOTUJ - to będzie PACHNIEĆ ... a gości ilu będziesz miała .. ho, ho ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, dzięki, dzięki :D

Jakoś nie uśmiecha mi się spędzanie czasu przy lepieniu pierogów dzień w dzień....Ale pojeść lubię, oj, ruskie szczególnie...mniam 8)

Andrzejko, dajemy im czas do poniedziałku, a jak nie to.... :evil:

Marzenko, bardzo jestem ciekawa. Dzięki, że pomyślałaś o tym :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagna, podobnie jak wszyscy powyzej sądzę, że dobrze, że zrezygnowałaś z wyspy, tudzież że nie dopuściłaś do jej powstania. Jak tak opisujesz swoje pomysły na dom, to już sobie wyobrażam jak będzie super wyglądał... Jeśli chodzi o ten sufit obiżony, to może (kurcze nie wiem jak to opisać :-? ), ale zrobić - skoro kuchnia ma być rustykalna - coś w rodzaju takiej "obwódki" z kamienia takiego jak ten półwysep Twój będzie - ów kamień szedłby sobie wąskim paseczkiem do góry a zakończył swój marsz na pionowej krawędzi sufitu - Jezu, czy Ty wiesz co autor ma na myśli??? :o Spróbuję to narysować, te "I" to właśnie kamień, stoisz przed kuchnią i widzisz coś takiego:

IIIIIIIIIII

IIIIIIIIIII

I I

I I

I I

________

tak mi łazi coś takiego po głowie.

Pozdrowienia

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz, nie wyszło.. :-? Te pionowe "I" miały stanowić "filary" obrazka. Odzielę je kropkami:

IIIIIIIIIIIII

IIIIIIIIIIIII

I..............I

I..............I

I..............I

p o d ł o g a

A te kropki to niech będzie, że to zapach pierogów :D (Jeśli znajdziesz taki odświeżacz powietrza to daj znać :D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...