Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarz do Podrzutka


Gość

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No dobra, zioła i suszone grzyby powieszę dekoracyjnie w celu zaspokojenia potrzeb wzrokowo - węchowym. Kapusta...hmmm, chyba nie da się jej powiesić na długo :( O, robię dobry bigos, tu nie trzeba nic lepić. Może być? :p

 

Może, może :lol: .... z tą kapustą to rzeczywiście nie przesadzaj (z wieszaniem) ... bo to chyba mógłby sie dość szybko nieco śmierdzący interes zrobić .... ale bigos to przedni pomysł - jak najczęściej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesuuu, muszę iść wciągnąć coś na kolację, bo dostałam ślinotoku przez te Wasze opisy.. Ja też uwielbiam ruskie, takie smażone, złociutka skórka, przysmażona cebuleczka... Jezzzuuu.....ja chcę pierogóóóówwwww!!!!!!!!!!

Jagna, kurde, aleś kobito narobiła!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można nie lubić pierogów?! Może to jakiś uraz z dzieciństwa, trauma jakaś, może to się da leczyć?! :o :wink:

A swoją drogą, to macie dobrze - dla Was więcej zostaje... :wink:

Ja też się dziwię jak można nie lubić, a on się dziwi jak można pochłaniać takie ilości - pewnie że więcej dla nas :) Kiedyś było tylko dla mnie a teraz musze się z dziewczynkami dzielić :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje uczucie do Elektryka jest bezgraniczne. Mam ochotę paść mu do nóg i dziękować obłapiając go za kolana

 

Nie no Jagna - u Ciebie to tylko jaką robotę złapać ... facet, nie dość, że dostanie kasę to jeszcze jak najlepszy gość się poczuje ....

 

... a jeszcze ten bezmiar uczuć ... co na to mąż ????

 

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje uczucie do Elektryka jest bezgraniczne. Mam ochotę paść mu do nóg i dziękować obłapiając go za kolana

 

Nie no Jagna - u Ciebie to tylko jaką robotę złapać ... facet, nie dość, że dostanie kasę to jeszcze jak najlepszy gość się poczuje ....

 

... a jeszcze ten bezmiar uczuć ... co na to mąż ????

 

J

No tak :roll: :roll: ale zauważ że Jagna tym bezgranicznym uczuciem darzy tylko :roll: :roll: :roll: :-? elektryka i pana od rozprowadzenia kominkowego dgp tj Pan Pompę :wink:

8)

Znaczy, z enie tak łatwo u niej te względy zdobyć :roll: :roll: bo przeciez trochę osób już przewinęło się przez jej budowę :-? :roll: 8) :wink:

 

A mąż co :roll: :roll: niech się uczy i lepiej się stara :wink: :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagna tym bezgranicznym uczuciem darzy tylko elektryka i pana od rozprowadzenia kominkowego dgp tj Pan Pompę

 

 

Jak na mój gust andrzejko to tych dwóch to i tak za dużo jak na jedną Jagnę ..... ale mam nadzieję, że i z nimi i z pozostałymi (w przyszłości) MĄŻ sobie poradzi, na pewno sobie poradzi! (Kciukuję) :wink: J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek zajmuje tu nader męską stronę. I dobrze. Jednak pragnę napomknąć, że mój małżonek również darzy serdecznym uczuciem obu panów i równie platonicznie (mam nadzieję :o ) jak ja.

Andrzejko, pan od DGP jest nader sympatyczny, ale po pierwszym spotkaniu stan moich uczuć jeszcze nie osiągnął apogeum. Jak dotąd bezkonkurencyjni są Pan od Pompy Neuratherm i Pan Elektryk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...