Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarz do Podrzutka


Gość

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jacek zajmuje tu nader męską stronę. I dobrze. Jednak pragnę napomknąć, że mój małżonek również darzy serdecznym uczuciem obu panów i równie platonicznie (mam nadzieję :o ) jak ja.

Andrzejko, pan od DGP jest nader sympatyczny, ale po pierwszym spotkaniu stan moich uczuć jeszcze nie osiągnął apogeum. Jak dotąd bezkonkurencyjni są Pan od Pompy Neuratherm i Pan Elektryk.

O kurcze Jagna to ja już pana do pompy i pana od dgp połączyłam w jedno :oops: :oops: :oops: Poplątało mi się zupełnie :oops: :-?

 

Ale teraz wszystko jasne 8)

 

Jak na mój gust andrzejko to tych dwóch to i tak za dużo jak na jedną Jagnę

A dlaczego za dużo :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzejko, nie przejmuj się. Sama czasem się gubię kto jest od czego :D

Ja też uważam, że od przybytku głowa nie boli. Trochę jeszcze wykonawców się pokręci i będę miała całą kolekcję :wink:

Aggi, naprawdę Ci się podobają? W aranżacji wyglądają mniej kosmicznie :wink: :D Co do pomysłów męża, to on słynie z takich numerów. Nawet nie będę próbowała mu dorównać.... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę Ci się podobają? W aranżacji wyglądają mniej kosmicznie :wink: :D Co do pomysłów męża, to on słynie z takich numerów. Nawet nie będę próbowała mu dorównać.... :-?

 

Bardzo! Ostatnio kreca mnie takie klimaty :D

 

A do meza mozesz spreparowc zgrabne pisemko od zdegustowanzch jego dzialalnoscia budowlana sasiadow :wink: :wink: Poleconym wyslij :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzenko, kafle są produkcji "Cir and Serenissima". Co do ceny, to hmmm...to bywają chyba droższe. Te kosztują różnie, ale tak między 100 a 130zł. Próbowałam jeszcze gadać, że za drogo, ale P. stwierdził, że na razie nie ma siły więcej nic oglądać... :roll: Forsiaści to my będziemy jak pierwsza transza wpłynie... :-?

Aggi, coś tak czułam, że jeżeli chodzi o pomysły na rewanżyk to można na Ciebie, kochana, liczyć :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...