Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarz do Podrzutka


Gość

Recommended Posts

Odpowiadam zbiorowo: Dziękuję za wszelkie komentarze! Przepraszam, że tak Was zamęczam coraz to nowymi pomysłami, ale pierwszy raz urządzam dom i okazuje się, że nie jest to takie proste... :(

A zamęczaj do woli :p :p :p :p :p To sama przyjemnośc obserwować jak wybieracie kafelki i płytki :p

I zawsze coś z waszych propozycji może sie spodobać u siebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Andrzejko i Aguniu skoro tak mówicie, to będę pokazywała wszystko co się da. Od razu uprzedzam, że nasze pomysły mogą się zmieniać z dnia na dzień, aczkolwiek gres z Nowej Gali chyba już zostanie, bo bardzo nam się obojgu podoba, a to sukces. Co do tych płytek i ich układu, to trzeba pamiętać, że będą one położone na bardzo dużych powierzchniach: salon, jadalnia, kuchnia i korytarz, które stanowią jedną całość. Schodki do salonu będa wykończone drewnem, drewniane szafki w kuchni, drewniane kratownice na górze...to wszystko powinno się ładnie skomponować. Tak więc będziemy jeszcze walczyć z płytkami do łazienek i wykładzinami do sypialni. A, no i w wiatrołapie chyba też będzie coś innego, ale o tym jeszcze w ogóle nie myśleliśmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagna,

 

kafle ładne i jedne i drugie - jeżeli Ci to choć trochę pomoże w wyborze :wink: :D .

 

Ale mi będzie teraz fajnie patrzeć na męki w podjęciu decyzji u Ciebie- hihihihi :D :D :D

Całe szczęście, że mam ten etap już za sobą - uffffffffffffff. :D

A tak na poważnie - wklejaj zdjęcia Jagna, popatrzymy razem na ładne rzeczy i może nawet cos doradzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, jakoś sobie poradzimy. A może się okaże, że właśnie te szczegóły będą sprawiały najwięcej radości? Czego Tobie i sobie życzę :D

Sonika, cieszę się, że Ci się podobają. Powierzchnia pod te płytki będzie naprawdę rozległa. Cała otwarta przestrzeń parteru, blisko 100m.

Maluszku, dziękuję :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluszku, dzięęęęki :p

Żabciu, te łazienkowe to jeszcze nie zrezygnowane. Ale dzisiaj jedziemy rozglądać się dalej. Klimat tych kafli też mi się podoba, ale może znajdziemy coś tańszego.

Aniu, nie przeczę, że przed wyjazdem "po sklepach" jestem bardziej podekscytowana niż przed kupowaniem jakiegokolwiek ciucha... :lol:

rrmi, zapraszam, zapraszam :p Bardzo miło było Cię gościć. Nawet kawy nie trzeba było robić... :wink: Nie martw się, długo się czeka, ale potem już leci. Ja też czekałam baaardzo długo...ileż to...trzy lata?...na ten moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jaguś,

 

Dawno się nie odzywałam, bo byłam przeraźliwie zajęta... prawie jak Ty w sesji! Ja w sprawie płytek podłogowych, prosiłaś o opinie oto moja: wg mnie te płytki Nowa Gala są ładniejsze, ale myślę, że na takiej dużej powieszchni jak Twoja każde będą się dobrze prezentować. Ja jednak wybrałabym tą Nową Galę.

 

U mnie trochę się ruszyło: prąd na działkę podłączą wrzesień/październik, no i teraz projektuje nam dom Pani Architekt z okolic Poznania za cenę 4 k PLN ze złożeniem całej papierologii w starostwie. Porównując do cen stricte poznańskich to cena o 50% niższa! A założyliśmy z moim wspaniałym mężem, że reżim kosztowy musi być ... po to żeby dożyć jeszcze przeprowadzki :lol:

 

Gratuluję Ci Jaguś koncertowo zdanej sesyjki :D Bardzo się cieszę!!!

Dzisiaj nadrobiłam ciąg dalszy Twojego dziennika (od około 20 lipca)-płakałam ze śmiechu! Pozdrawiam Cię Jaguś i cały Twój Fanclub!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...