Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarz do Podrzutka


Gość

Recommended Posts

Alison, gratuluję! :D Jaki będzie projekt? Parterówka? Kiedy zaczynacie budowę?

Olkabojowa, znasz te klimaty, rozumiem?

Dziewczyny Nowa Gala zostaje już na 99,9% Rozterki dotyczyły tylko kafli do łazienki, bo ładne, ale cholernie drogie. Dzisiaj widzieliśmy ładne z Cersanitu. Połowę tańsze.

A Nowa Gala będzie na całym parterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jagna szkoda że już się zdecydowaliście na płytki bo coraz fajniejsze wklejasz :-? :wink: :p

A moim zdaniem wybrane przez męza sa wcale ładne i takie eleganckie 8)

 

 

Ale ta dachówka, to ona nie jest czerwona

Prezesie a Pan co tak na czeerwono przed wyborami wszystko widzi :roll: :roll: :roll: :roll: :o :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

 

Jak dla mnie to ona nie czerwona :roll: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Oj Jagna nie przejmuj się wyceną pomyśl jak na wycieczkach zarobisz :roll: wszak to jako druga będziesz miała taka w naszym pięknym kraju :p Dla Whispera już wycieczki się pewnie znydziły to teraz na ciebie przyjdzie kolej :wink: :wink: :wink:

Tylko kto bilety będzie sprzedawał :roll: :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że kasa jest w zasięgu ręki. Teraz to ruszycie z kopyta. :D :D

A ogrodzenie..faktycznie , metraż do wykonania owego- inponujący! My mamy 140m bierzących ( trzy ścianki) i 28m od frontu i dylematów więcej niż pomysłów!!!! Jak już coś wymyślicie to zapodajcie do publicznej wiadomości ( przynajmniej mojej) Ale podaj też orientacyjne koszty żebym to odrazu selekcje mogła czynić. Ja tam na cudzych błędach mogę się uczyć, mniej boli!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzejko, naprawdę tak myślisz? Te płytki fajniej wyglądają (jak zwykle :roll: ) na żywo, bo mają fajną powierzchnię, taką matową w dotyku. Ale nie martw się. Wyprawy po płytki jeszcze nie są zakończone :D

Alfreda, jak już coś wymyślimy to na pewno dam znać. Ale niewykluczone, że będzie po prostu siatka z trzech stron i sztachety od frontu. Zobaczymy.

Facio, to co napisałeś, to jakbym siebie sprzed roku czytała. Ileż razy myślałam sobie tak samo. I nie martw się, zanim się obejrzysz a będziesz smarował takie posty o kafelkach i farbach... :p

Martka, to wcale nie jest taki zły pomysł. Pan od sztachet jak usłyszał mój metraż to od razu mówił o "dogadaniu się". Chodziło o transport, ale jak mu jeszcze dowalimy dodatkowe 90 metrów to dogadamy się i do cen. Wiem, że Maluszki też byliby chyba zainteresowani, to będzie jeszcze więcej.... A transport załatwimy sobie sami :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak narazie wybory dokonane i teraz moge potwierdzic że dobrze że wcześniej oglądalismy wybieraliśmy jak do poszczególnych etapow było daleko, bo teraz tylko chop siup i juz decyzje podjete. A oczywiście w tak zawanym między czasie wychodzą rzeczy o których nie mielismy pojecia i tetraz mamy czas na te decyzje. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga (Żona Facia)

 

Ja mam pytanie - płytki do salonu Nowa Gala to jakiego producenta są???

Aguś, producent to właśnie Nowa Gala. To polskie płytki (http://www.nowa-gala.com.pl) choć niestety cenowo są podobne do włoskich :( Ale ładne cholery są, co ja poradzę.... :roll:

Aguś J.G - mnie też to dobija. Ale z drugiej strony te nerwy i podekscytowanie dobrze działa na linię... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś J.G - mnie też to dobija. Ale z drugiej strony te nerwy i podekscytowanie dobrze działa na linię...

 

To dobrze że podjęłam te decyzje wcześniej bo jak bym jeszcze zadbała o linie to nic by ze mnei nie zostało i kto by mieszkał w tym domu :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...