Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarz do Podrzutka


Gość

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Iska, kurcze, wsiadaj w samochód kobito, godzina i jesteś u nas. :D (no po śląskich drogach to może ze dwie godziny... :-? ). Skrzykniemy się z Agą i... będzie fajnie. :wink: 8) :D

 

Jaguś, ja Ci zapomniałam napisać - widok z okna masz.. no poprostu.. (kurde, żeby ino nie zaklnąć, żeby to zrobić kulturalnie.. :oops: :wink: ).. kurcze..fantastisch :D :D Ja pierdykam, cud-miód po prostu. Jak do tego dodam zapach pierogów, wieczorem unoszące się nad działeczką duszki żabek.. no cud, kurcze. Atmosfera nie z tej ziemi po prostu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iska, to nie było tak na poważnie z tym dachem. Przypomniało mi się tylko :D Ja mam nieco bliżej do Muratorowych sąsiadów, ale też się czuję mocno oddalona. Najbliżej będę mieć chyba Yamarzenę. Tak ze 20km...?

Whisper, to dobrze, tylko się jakoś tam umawialiśmy co do tablicy jakiejś, czy mi się wydaje? :wink:

Aguś, ja sobie wypraszam jakiekolwiek duszki! Czy Ty wiesz z jakim wyrzutem by na mnie patrzyły...? A pierogi będą już może w tę Wigilię...Tak sobie marzę...

Martka, mamy namiary na faceta, który robił drzwi i siostry Pawła. Drewniane, piękne, bardzo porządne. Kosztują jednak 1000 zł a terminy są na listopad, co nam akurat pasuje, bo wcześniej się nie wyrobimy. Jeżeli starczy nam kasy, to sobie takie drzwi strzelimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę i czytam że postępy OGGROMNEEE...

Co do dzisiejszej smutnej daty..mąż mój obchodzi w tym dniu urodziny???

Data jest tak charakterystyczna że aż ...Szkoda gadać...

Ale Twoje postępy , to HO HOO!!! Bardzo mi się podoba to narożne okno :D :D A co do Krzysia,Jego zamieszkiwania i ewentualnej narzeczonej.... Nie wiem jak TY ale mąż Twój to powinien być zadowolony!! Słyszałać o tzw. "pokładzinach"??Ale czego to się nie robi dla domu... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alfreda, co do pokładzin, to jesteś pewna, że prawo należy się mojemu mężowi? A jeśli tak, to znaczy, że ja mam prawo do Krzysia? :wink:

Martka i Agnes :lol: :lol: :lol: wyszło też na to, że siostry Pawła są drewniane, piękne i bardzo porządne. A każda za 1000zł :lol: :lol: :lol:

Aga, dzięki. Zapraszam na pierogi w oknie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martka, Paweł ma tylko żeńskie rodzeństwo. I to tylko w jednym egzemplarzu. A czemu pytasz? :wink:

Aga, robię co mogę :p

Żabuś-gonia, owszem, staram się wtłuc gimnazjalistom do głowy chociaż trochę angielskiego :roll: :D

Aggi, cieszę się, że okno się podoba. Ja już sobie przy nim ustawiłam dyżurne krzesło. Myślę, że Krzyś byłby zachwycony Twoim zaproszeniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak stolarz zrobił porządne siostry to i może porządny brat...

I do tego za jedyne 1000 PLN :)

Martuś, niestety dostał mi się jedyny i niepowtarzalny model. A szkoda, bo gdybyś była zainteresowana, to mogłybyśmy podyskutować na temat genów i wychowania. A jestem pewna, że Ty te ich geny wychowałabyś lepiej niż ja :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...