Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarz do Podrzutka


Gość

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

obserwując postępy prac budowlano-wykończeniowych zastanawiam się kiedy się przeprowadzacie?? Domek prezentuje się rewelacyjnie ! Tylko niedosyt lekki czuję...Tyle się dzieje a Ty tak skromniutko opisujesz...

Mając taki dar pisania, bardzo nieładnie tak olewać czytacieli....Proszę i wręcz żądam poprawy postawy pisarskiej!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagnięcino, ja nie wiem czy słoń będzie chciał pić wodę z oczyszczalni - bakterie mogą go w nos łaskotać. A jak już ją nawet wypije, to musi się potem wysikać... też pewnie w ilości kilku wiader dziennie. I jeszcze kupkę zrobić, taką czterdziestokilową... Codziennie rano z szufel... z taczką ganiać i po słoniu sprzątać może być uciążliwe :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kroyena, mógłby łowić, pod warunkiem, że bez haczyka, bo to okrutne :-? Zresztą w wędkowaniu, to chyba nie chodzi o złapanie czegokolwiek, ino na relaksie i uwolnieniu się od jazgoczącej żony :wink:

Facio, mogą być antywłamaniowe z szybkami, oczywiście, ale na te trzeba czekać, bo się je robi na zamówienie. Nie wiem czemu tak, ale obeszliśmy całą Bartycką i wszędzie było to samo. A my nie mogliśmy czekać. Jak masz wcześniej zaplanowane, to spokojnie każdy Ci zrobi drzwi jakie chcesz.

Whisper, na siusiu mogę słonie wyprowadzać na spacery, żeby się przy okazji wybiegały...( :lol: :lol: oj, nie mogę, wyobraźnia pracuje :lol: ) A co do kup, to też zostało ustalone. Martka tu dobrze kombinuje, ale przecież takie maseczki z guan (jakoś tak) to szał kosmetologii! Sama się będę tarzać za darmo, ale resztę będę pakowała w weki i sprzedawała za ciężkie pieniądze!

Oj, już widzę tę kolejkę za płotem, Paweł oprowadza słonie poubierane w kolorowe czapki z dzieckami na grzbiecie, Julek sprzedaje watę cukrową, Jagnięcina na kasie bilety sprzedaje, a Mikołaj....a Mikołaj pewnie jak zwykle na plastikowym motorku zachrzania dookoła tego cyrku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie dach na żywca jest superancki zwłaszcza w blasku zachodzącego słoneczka - wtedy ma taki ciepło-rudy kolorek :D

W ogóle chałpka po wstawieniu okien i otynkowaniu we wnątrz zrobiła się taka przytulna i fajna :D

 

A i jeszcze jedno - słoni nigdzie nie było widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, nie konieczne w tle, może nauczę słonie lepić pierogi trąbami...

Zabciu, o to czy mnie lubią, to już ich trzeba zapytać. Ale ja pytać nie będę... :wink:

Sonika, okno dla tych, którzy widzieli najpierw zdjęcia wydało się na żywo "mniejsze niż myśleliśmy" :( Ale i tak mi się podoba :D

Maluszek, słoni jeszcze nie ma, bo szukamy dobrej hodowli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...