Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarz do Podrzutka


Gość

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jagna nas poprostu zaskoczy! Teraz tak cichutko, szybciutko...

Aż nagle ...Zdjęcia wykończonych wnętrz,umeblowane, wykończone...A nam wszystkim szczeny opadają i walają się po glebie...

Przecież chodzi o efekt!! A ten można osiągnąć głównie przez zaskoczenie przeciwnika.Wiadomo to już nie od dziś!! :D

Poczekamy..( ja moją szczękę przed wstępem do dziennika Jagny , obandażuję, żeby doktory zysku nie mieli!)

:wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stop, stop, stop!!! :lol:

Bez przesady. Niestety jeszcze nam daleko do kafelkowania. Wkroczyliśmy w etap powolnego postępu, gdzie to "efektów nie widać, a pieniędzy ubywa". Ocieplenie dachu robi sam małżonek z pomocą, więc idzie baaardzo powoli. Nie będzie zaskoczenia :( Nie będzie umeblowanych wnętrz :( Będą dalej zdjęcia z budowy... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faciu, dzieje się aż za dużo. Tylko nie ma komu pojechać zrobić zdjęć, bo wszyscy budują (mąż) albo pracują i zajmują dziećmi (ja) :roll:

Może jutro jakieś fotki porobię to i dziennik uzupełnię.

 

rozumiem :oops: ja tak tylko z ludzkiej ciekawości... swojej budowy nie mam to podpatruje u innych 8) :wink:

 

Aga 8) upsss :oops: Jagna :wink:

Super zdjecia przeglądnąłem cały album po raz kolejny. Fajnie się ogląda :p

mam jedno pytano ale to może na priv...

ps. dostanie mi się za to imię? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!! :D :D Czuję się usatysfakcjonowana :D :D Przynajmniej na razie!!..Ogrodzenie jest GUCIO! A co stało się z Waszą pierwszą, prowizoryczną bramą? Była naprawdę ekstra!!! Muszę po cichutku przyznać się że włśnie ona zanispirowala mnie to "stworzenia" pomysłu, projektu własnego, frontowego ogrodzenia...Jak uda mi się wkleić moje rysunki( propozycje ogrodzenia) To znajdziesz ( chyba) zalążek swojego pierwowzoru..

ps. Uwielbiam Twoje opisywanie..mam nadzieję że katarzycho pójdzie w siną dal....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, dzięki. Widać mój wkład, co?

Faciu, ja przecież nie mam nic przeciwko temu imieniu. Ale Agnieszek na forum jest już sporo, a poza tym prywatnie moi przyjaciele nazywają mnie Jagna i bardzo to lubię. Ot, wszystko. No, są jeszcze tacy, którzy mówią na mnie Jagnięcina... :wink:

Alfreda, cieszę się, że Cię zadowoliłam :wink: :p Brama jeszcze jest, ale jej los jest raczej przesądzony :( Mój Mąż pęknie z dumy jak mu powiem, że jego dzieło stało się dla Ciebie inspiracją... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rrmi, sugerowałam się tym co wyczytałam na forum, w jakiejś gazecie...Murarz...Murator! :wink: no i tym co nam powiedział Pan od Pompy. Przyparty do muru, ostrzeżony, że w razie co będziemy go "ścigać" personalnie ( 8) ), powiedział, że nasze rachunki za ogrzewanie ocenia na 250zł miesięcznie. Ja mimo wszystko biorę pod uwagę wyższe koszty w pierwszym sezonie. Przypominam, że mamy rozległą parterówkę i otwartą przestrzeń nad salonem, więc kubatura duża. W bardziej "rozsądnym" domu, powinno być jeszcze lepiej. Mam szczerą nadzieję, że pan A. jest uczciwy a na takiego wygląda :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Jagna , pytam Ciebie , bo mysle o rownie nierozsadnym domu .Zalezy mi na otwaretj przestrzeni nad czescia dzienna.

Troche zaskoczona jestem niska cena , nawet jak 500 to by nie bylo chyba duzo , za taki dom , choc biorac pod uwage ile to kosztuje taka pompa..

Kiedy sie przeprowadzasz?

Pozyjemy, zobaczymy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faciu, ja przecież nie mam nic przeciwko temu imieniu. Ale Agnieszek na forum jest już sporo, a poza tym prywatnie moi przyjaciele nazywają mnie Jagna i bardzo to lubię. Ot, wszystko. No, są jeszcze tacy, którzy mówią na mnie Jagnięcina... :wink:

 

Wiem, że wiele jest Agnieszek wszak i moja żonka to Agnes ale wiem też (wyczytałem to na forum), że nie lubisz swojego imienia... 8)

i nawet wiem kto tak brzydko mówi na Ciebie Jagnięcina... :-?

 

a dla mnie imię Agnieszka ma swój urok :)

 

sorrki za taki wywód niezwiązany z budową :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...