Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarz do Podrzutka


Gość

Recommended Posts

Hej Jaguś

 

Hmm nie pocieszę cię bo sama mam taki dylemat :cry: jak zobaczysz moje widoki z kuchni na piękny las, to powiem ci że tam właśnie powastaje ogromne ekskluzywne osiedle! :evil: :evil: jaka też jestem zła, :evil: ten piękny kojący widok przysłonią mi "akacje", "dęby", świerki" i inne tyle, że to domy z pracowni ARCHETON :evil: wiem jak się czujesz i łaczę się z z Tobą w nieutulonym żalu :wink:

I_ska, no to wiemy o co chodzi... Czyli nie jestem nienormalna. Albo jesteśmy nienormalne tak samo....http://www.gifygg.com/gifs/gifs/912icon_biggrin2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A jak Ci napisze, że z kuchni mojego domu mam widok na obskurną kamienicę i pęknięty kibel rzucony na zarośla, to Cię pocieszę?????

Wiesz...no pocieszyłaś mnie. Ale teraz ja czuję, że powinnam Cię pocieszać....Nie martw się, Goniu, ten kibel to jeszcze możesz tujkami obsadzić, jakby Ci się nie chciało go wyrzucać... :wink:

 

Dobry pomysł! :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagnięcinko-Amando, a może jakąś gustowną górkę sobie od strony przyszłego osiedla usypiesz? Mam do oddana na oko z Kamaza ziemi gliniastej przepięknej.

Whisper, miło, że próbujesz, ale ja już mam też taką ziemię i górkę usypaną od strony garażu. Zimą zapraszam na narty...http://www.gifygg.com/gifs/gifs/774Szczerbaty.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienormalnych więcej jest.... Ja tez nie chcialabym w swojej okolicy jakiegoś zorganizowanego osiedla. :o :o Bo moje tereny budowlane to tzw. KĄCIK ZAPALEŃCÓW I PASJONATOW Nam nie potrzeba zintegrowanej infrastruktury, lecz terenów dziewiczych....

Przykro..Moze im sie nie uda, coś nie wyjdzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienormalnych więcej jest.... Ja tez nie chcialabym w swojej okolicy jakiegoś zorganizowanego osiedla. :o :o Bo moje tereny budowlane to tzw. KĄCIK ZAPALEŃCÓW I PASJONATOW Nam nie potrzeba zintegrowanej infrastruktury, lecz terenów dziewiczych....

Przykro..Moze im sie nie uda, coś nie wyjdzie..Tak po polsku doradzam...

Prędzej czy później pewnie coś wyjdzie. Ale może to osiedle nie będzie takie wielkie? Na razie planowane są dwa pasy zabudowy przedzielone łąką... Może na tej łące nie postawią jakiegoś Auchana ani innej Biedronki....

Ludzie, to jest 50km od centrum W-wy, kto by się chciał tam budować! http://www.gifygg.com/gifs/gifs/978huh.gif

...poza nami, oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz już jest lepiej i zaczynasz widzieć plusy :)

Może nawet kanalize zbudują i słoń Ci nei będzie potrzebny :wink: :)

Kanalizę? http://www.gifygg.com/gifs/gifs/68801.gif...raczej nie w naszej gminie...Ale dziękuję, że się tak starasz.

Jagna trzeba szukac jakis plusów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Wwiolu...co ja mogę na to powiedzieć :oops: Pełno tu świetnych dzienników, bardzo się cieszę, że mój też Ci się spodobał, naprawdę, serce mi rośnie. Dziękuję. Kurcze, autentycznie mi się ciepło na serduchu zrobiło....Tym bardziej, że zaniedbałam się strasznie z dziennikiem, ale czasu brak... :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do wielbicieli Podrzutka . Mój rechot rozbrzmiewał nie tłumiony :D

Jagna, daj się sklonować , powielić ..no cokolwiek- byle by było dużo Ciebie na świecie . :D

 

Dziękuję Ci za ten wyjątkowy dziennik.

 

Za pokazanie, że wszystko, każden problemik ( problemy nie są zabawne ) można zatłuc salwą śmiechu, chociażby on miał oczy jak giez koński i posiadało urodę sławetnego ogrodzenia.. :D

Życzę by Twoje podejście do życia było pandemią niewyleczalną dla wszystkich .

 

( w tle wiwaty, orkiestra , transparenty i panienki z bukietami )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaguś Ja mam takie trochę niedyskretne pytanie :

Jakie Ty kobieto ostatnio książki czytasz??

Co Cię inspiruje ?? Trochę niepokoi mnie to S-F 8) :-?

A domek ..fajnie że znalazlaś kabelek do aparatu :D :D Już mi włosy dęba stoją na myśl o drugim etapie na nasze budowie. A Twoje " kabelki" tylko dołożyły do pieca..Eh....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredzia, ostatnio mało czytam, bo znowu się studia zaczęły... :evil:

A to z czwartym wymiarem to jeszcze z czasów jak wychodziła Fantastyka. Było takie jedno fajne opowiadanie...Potem jak coś gubiłam, to nawet nie szukałam, bo przecież przeleciało do innego wymiaru... :wink:

Dalszy ciąg dziennika powinien Cię uspokoić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagna !!! Najlepszy dziennik jaki czytałam ! Rany, ze też dopiero teraz do niego dotarłam :cry: . Kobieto czy ty piszesz powiesci ? Jesli nie to musisz zacząć KONIECZNIE !!! . Ten jezyk, styl - JESTEM POD WRAŻENIEM - WSPANIALE SIE TO CZYTA !!!

 

Dopiero teraz odkryłaś, że Jagna ma nietuzinkowe poczucie humoru!!!!

 

Już dawno to odkryłam, nie Jagusia???????

 

A co do tej podłogówki, to nie miałam pojęcia, że tyle tych rurek potrzeba.... :roll:

Wygląda to trochę jak jakieś robactwo.... :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno to odkryłam, nie Jagusia???????

 

A co do tej podłogówki, to nie miałam pojęcia, że tyle tych rurek potrzeba.... :roll:

Wygląda to trochę jak jakieś robactwo.... :x

Prawda, że mnie już chwaliłaś, jeszcze raz dziękuję

http://www.gifygg.com/gifs/gifs/442LOVE.gif

Robactwo?! http://www.gifygg.com/gifs/gifs/489icon_lol.gif Może być i robactwo, byle ciepło dawało!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...