Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarz do Podrzutka


Gość

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jagna jak skończyła się sprawa oczyszczalni? coś tam było nie tak o ile dobrze pamiętam... :-?

Faciu, jeszcze nic nie wiemy. Jeszcze nie jest podłączona. Problem może polegać tylko na tym czy woda będzie wsiąkać w naszą glinę. Sama oczyszczalnia jest ok.

 

Pomysł z oczyszczalnią sprzedałem architektowi, który adaptuje nasz projekt i zobaczymy co z tego wyjdzie. Myślę, że na naszym piasku będzie ok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Jaguś

 

No nie ale miałaś kłopot nie lada, :o dobrze, że Twoja ekipa jeszcze się do tego przyznała i zaproponowali inne wyjście, bez dodatkowych opłat. Ale wiesz co zszokowana jestem ilością rurek na podłodze, :o dlaczego tak dużo, wiesz na zdjęciach w gazetach jest o wiele mniej tego ustrojstwa. Wiesz bo ja też będę robić podłogówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izka, ta podłogówka to aż tak gęsta nie jest - zdjęcie jest tak zrobione chyba. Ale fakt, że prosiliśmy, żeby było jak najgęściej, bo lubimy ciepełko, a firma stanęła na wysokości zadania. Mój mąż zadzwonił do samego szefa z podziękowaniami za tak miłą wspólpracę :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Izka, ta podłogówka to aż tak gęsta nie jest - zdjęcie jest tak zrobione chyba. Ale fakt, że prosiliśmy, żeby było jak najgęściej, bo lubimy ciepełko, a firma stanęła na wysokości zadania. Mój mąż zadzwonił do samego szefa z podziękowaniami za tak miłą wspólpracę :p

 

Jagna chyba jednak ta podłogówka jest taka gęsta 11mb rurki na 1 m2 to sporo. Rozmawiałem na ten temat z markusem, ba, nawet czułem tę podłogówkę u niego i przyznaję, że robi wrażenie :wink: 8)

 

ps.

Jestem sama! I to było właśnie głupie – nakręcić się tak przed samotną nocą… I teraz będę pisać dziennik całą noc, czytać forum i nie wiem co jeszcze, bo pewnie nie zasnę ...

no i jak tu nie pomóc samotnej, bojącej się kobiecie... :-? pomysł by się znalazł... ino tylko z boku stoi Twoja imienniczka i czyta te słowa... :wink: :p :roll: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faciu, miałeś okazję poznać podłogówkę Climakomfortu? Znaczy się Markusa, ale przez nich robioną? I mówisz, że robi wrażenie? No to super. Może jednak zasnę. Dzięki za dobre chęci :lol:

 

buuu Jagienko... nie czytasz mojego dziennika... 8) no ale fakt musu nie ma :wink:

Poznałem markusa i jego pompe ciepla :p. W climakomforcie bylem tez osobiscie, troszke wczesniej... wiesz wzrokowiec jestem jak dotkne, zobacze to uwierze :wink:

Bardzo powaznie myslimy nad pompa ale to bedzie nasze jedyne zrodlo ciepla ewentualnie kominek ale raczej jako ozdoba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...