Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarz do Podrzutka


Gość

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O ogrzewaniu była mowa trzykrotnie w ostatnim poście dziennika. Jagna ma propanową pompę ciepła, która pracuje z ogrzewaniem podłogowym w domu. Wiem (tak mi się zdaje), bo czytam wszystko co pojawia sie na forum i jest związane z pompami ciepła. A tak w ogóle, to świetny dziennik.

Pozdrawiam

 

Dzięki, że napisałaś....Bo myśmy myśleli z Maksiem, że Jagna nie ma ogrzewania... :roll: :lol: :lol: [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ogrzewaniu była mowa trzykrotnie w ostatnim poście dziennika. Jagna ma propanową pompę ciepła, która pracuje z ogrzewaniem podłogowym w domu. Wiem (tak mi się zdaje), bo czytam wszystko co pojawia sie na forum i jest związane z pompami ciepła. A tak w ogóle, to świetny dziennik.

Pozdrawiam

 

Dzięki, że napisałaś....Bo myśmy myśleli z Maksiem, że Jagna nie ma ogrzewania... :roll: :lol: :lol: [/b]

 

No właście.. a chłody za oknem i zima się zbliża :D

żabka: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaba_gonia napisał:

andrea_l napisał:

O ogrzewaniu była mowa trzykrotnie w ostatnim poście dziennika. Jagna ma propanową pompę ciepła, która pracuje z ogrzewaniem podłogowym w domu. Wiem (tak mi się zdaje), bo czytam wszystko co pojawia sie na forum i jest związane z pompami ciepła. A tak w ogóle, to świetny dziennik.

Pozdrawiam

 

 

Dzięki, że napisałaś....Bo myśmy myśleli z Maksiem, że Jagna nie ma ogrzewania... [/b]

 

 

No właście.. a chłody za oknem i zima się zbliża

 

Hm..., a skąd ten kpiarski ton? :D Ale ja się nie obrażam, odczytałam dosłownie pytanie Maksia, a tekst pisany ma to do siebie, że nie zawsze można odczytać, co piszący miał na myśli. A tu było wyjatkowo - jedno zdanie, więc się ze mnie nie nabijajcie :oops: Pozdrawiam wszystkich ciepło (tych z pompą i tych bez)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagna :)

Jak fajnie że piszesz :) Jak ja Ci zadroszczę :oops: :oops: :oops:

Koty napewno się przyzwyczają :)

I pisz jak najwęcej, pokazuj fotki i ciesz się swoim nowym domkiem :)

A tutaj cośna parapet :wink: :)

http://www.magnolia.kujawy.com.pl/images/juka.jpg

I coś mocniejszego 8) :wink: :)

http://www.info.poznan.pl/imgs/2001/szampan.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrea, spoko. Fajnie, że się nie pogniewałaś.

Aga J.G. Oj, przyda się, przyda, dzięki, kochana!

Luśka, nocujemy już codziennie w Błędowie, ale jeszcze po pracy jesteśmy w starym mieszkaniu, bo pakujemy rzeczy i....korzystam z internetu. Koty, po konsultacji z weterynarzem postanowiliśmy jeszcze przetrzymać w starym mieszkaniu, dopóki w domu nie skończą się głośne prace i malowanie. Są we dwójkę, więc o wiele im łatwiej to znieść. W piątek, jak już będzie spokojniej, a my będziemy mieć już wolne, zostaną przetransportowane jeszcze raz, tym razem na stałe. Mamy zamiar też zaaplikować im łagodny środek uspakajający na przeprowadzkę, bo przeżyły to potwornie, bałam się, że dostaną zawału, albo co... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaba_gonia napisał:

andrea_l napisał:

O ogrzewaniu była mowa trzykrotnie w ostatnim poście dziennika. Jagna ma propanową pompę ciepła, która pracuje z ogrzewaniem podłogowym w domu. Wiem (tak mi się zdaje), bo czytam wszystko co pojawia sie na forum i jest związane z pompami ciepła. A tak w ogóle, to świetny dziennik.

Pozdrawiam

 

 

Dzięki, że napisałaś....Bo myśmy myśleli z Maksiem, że Jagna nie ma ogrzewania... [/b]

 

 

No właście.. a chłody za oknem i zima się zbliża

 

Hm..., a skąd ten kpiarski ton? :D Ale ja się nie obrażam, odczytałam dosłownie pytanie Maksia, a tekst pisany ma to do siebie, że nie zawsze można odczytać, co piszący miał na myśli. A tu było wyjatkowo - jedno zdanie, więc się ze mnie nie nabijajcie :oops: Pozdrawiam wszystkich ciepło (tych z pompą i tych bez)

 

Sorki, czasem siedzi we mnie taka wstrętna ropucha... :-?

Cieszę się, że się nie gniewasz....

To nie było nabijanie, tylko taki żarcik......

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oż cholera, że się tak wyrażę, ale w natłoku spraw, emocji i różnych takich własnych przegapiłam fakt, ze Ty Jaguś kochana i Twoja rodzinka zamieszkujecie Wasz cudny domek.

 

Żebyś Ty mogła widzieć, jak ja się w piersi biję!!!!!

 

Już ruszam w net szukać właściwego podarku dla Was!

 

Kurka, ale mi wstyd :oops: :oops: :oops:

 

 

Na początek może tak :

 

http://kurde.pl/gfx/szampan2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagna, nie wiem czy wyskoczę jak Filip z konopi, ale przeczytałam na stronie biura projektowego, z którym najprawdopodobniej nawiążemy współpracę, odnośnie naszego projektu domu: http://projektygotowe.pl/info/ofirmie.html ,

że:

Od 1992 państwa 15-ki realizują program dopłat i dotacji budowlanych dla budownictwa, które wykorzystuje odnawialne źródła energii .

 

Wiedziałaś, że jest taka możliwość? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...