Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarz do Podrzutka


Gość

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ha, stęskniliście się za mną?

Nie pisałam, bo przecież teraz na wsi mieszkam a tu z pola nie wystają łącza internetowe 8) Musieliśmy się rozejrzeć, umówić i dopiero dzisiaj nam podłączyli internet. Wreszcie :roll:

Dziękuję Wam wszystkim za gratulacje i wszelkie uwagi. Jak będzie wolna chwila, to uzupełnię dziennik fotkami i relacjami z ostatnich tygodni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAGNA jesteś huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuura :D :D :D

 

Czekałam, czekałam i się doczekałam!!!

 

Fajowo masz w domu!!! Kuchnia super!!! Wszystko jest tylko Twoje, Wasze i z tego należy się cieszyć.

 

Pisz, pisz, wysyłaj zdjęcia!

 

PS. Naprawdę macie tak ciepło w domu???

 

ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT życzy Aga, Facio i Adaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się dołączam do życzeń:

 

żeby pompy ciepła się sprawdzały,

studnie i podjazdy nie zamarzały,

oczyszczalnie pracowały zdrowo,

a w życiu było Wam kolorowo !!!

 

Nic bardziej oryginalnego nie dałam rady wymysleć :oops: :roll:

 

Jagnie i Wszystkim Forumowiczom, życzę aby byli zdrowi i szczęśliwi!

 

Pozdrowionka !!!

Ja "ruszam" na Wiosnę 2006!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś Ż-F, Andrzejko, Zeljko, Olkobojowo, Słoneczko, Kze, Alison, Dziubulku, Abrombo, Aguniu J.G - Dziękuję Wam bardzo bardzo za życzenia! Jesteście kochani. Ja mam bardzo ostatnio ograniczony dostęp do komputera i nie bardzo mogę każdemu z osobna, ale naprawdę wszystkim jeszcze raz życzę WSZYSTKIEGO, WSZYSTKIEGO....żeby w Święta były najpiękniejsze, takie po których wszyscy najedzeni i zmęczeni, zasypiają z uśmiechem na twarzach. Żeby cały przyszły rok był dla Was wyjątkowy, pełen miłych niespodzianek od losu spełnionych marzeń oraz zrealizowanych wszystkich założeń i planów. Bądźcie zdrowi i szczęśliwi!

http://www.ivyjoy.com/coloring/christmas/santa.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie u Ciebie, tyle przestrzeni, suppper.

Czasem jak ktoś przychodzi, to ja sobie siedzę i niby słucham co tam gadają a tak naprawdę myślę sobie jakby tu przestawić te fotele....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Też sobie wymyśliłam gdzie co postawię, ale rzeczywistość koryguje moje pomysły. I tak w miejscu gdzie stoi kanapa(przy schodach) czuje się lekki powiew wiatru, to zimne powietrze z góry miesza się z tym z dołu. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faciu, zapowietrza się pompa wody użytkowej, tej która leci z kranu. Ona nie ma nic wspólnego z wodą w rurkach pompy ciepła. Pompa ciepła też jest lekko zapowietrzona, ale panowie z Climykomfort powiedzieli, że to normalne i trzeba dać jej trochę jeszcze popracować. Objawia się to tylko tym, że w niektórych miejscach podłoga jest chłodniejsza niż w innych. Ale żeby to wyczuć, to trzeba iść boso stawiając małe kroczki. W razie potrzeby chłopaki przyjadą i od ręki odpowietrzą. Na razie nie widzimy takiej potrzeby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...