Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarz do Podrzutka


Gość

Recommended Posts

Faciu, zapowietrza się pompa wody użytkowej, tej która leci z kranu. Ona nie ma nic wspólnego z wodą w rurkach pompy ciepła. Pompa ciepła też jest lekko zapowietrzona, ale panowie z Climykomfort powiedzieli, że to normalne i trzeba dać jej trochę jeszcze popracować. Objawia się to tylko tym, że w niektórych miejscach podłoga jest chłodniejsza niż w innych. Ale żeby to wyczuć, to trzeba iść boso stawiając małe kroczki. W razie potrzeby chłopaki przyjadą i od ręki odpowietrzą. Na razie nie widzimy takiej potrzeby.

 

ja skojarzyłem to z urządzeniem do podgrzewania wody użytkowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No i po Świętach....Dla tych co mają coś wspólnego ze szkołą, nie jest tajemnicą, że my świętujemy z urzędu aż do posylwestrza

Może to nieładnie :oops: , ale zwłaszcza to lubię w naszym zawodzie.

Bardzo nieładnie. Wstrętnie po prostu. A już bardzo niedługo te okropne, paskudne, dwutygodniowe ferie....koszmar, nie? :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po Świętach....Dla tych co mają coś wspólnego ze szkołą, nie jest tajemnicą, że my świętujemy z urzędu aż do posylwestrza

Może to nieładnie :oops: , ale zwłaszcza to lubię w naszym zawodzie.

Bardzo nieładnie. Wstrętnie po prostu. A już bardzo niedługo te okropne, paskudne, dwutygodniowe ferie....koszmar, nie? :wink: :lol:

:lol: :lol: nie wiem jak to przyżyję :wink: . Jeśli nic nie pomyliłam w obliczeniach, rok szkolny kończy się za 110 dni licząc od 2 stycznia 2006r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, oglądałaś "Dzień Świra"? Widziałaś co się z człowiekiem robi po paru latach pracy w naszym zawodzie? A dzień wypłaty widziałaś? To dopiero jest zabawa! :lol:

 

 

Przyznam się,że tego filmu nie widziałam chociaż dużo o nim słyszałam.

 

Rozumiem, że już ześwirowałaś czy jesteś na najlepszej drodze do tego stanu? :wink:

A pensji to pewnie dostajesz tyle, że wystarcza na "waciki" :D

 

Dobrze, że mężowie zarabiają "GRUBE MILIONY" :D :) :lol:

 

Wiesz uczyłam się w LO w klasie pedagogicznej i miałam zostać nauczycielką - ale mi się ODWIDZIAŁO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagna,

 

ŻYCZĘ TOBIE I TWOJEJ RODZINCE SAMYCH RADOSNYCH DNI W NOWYM, PIĘKNYM DOMU I WIELE SZCZĘŚCIA W NOWYM ROKU!!!!

 

http://domeksoniki.photosite.com/~photos/tn/3681_348.ts1136022063406.jpg

 

pozdrawiam serdecznie

Sonika

 

P. S.

A piesio jest cudowny :D . Jak oglądam te śliczne piesie na Forum, to chciałabym mieć po jednym,..... z każdego :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...