Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarz do Podrzutka


Gość

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jagna super! Uwielbiam ludzi z poczuciem humoru! Z dystansem do życia a nie do ludzi... To fajne uczucie zobaczyć nagle napisane tyle razy "LUBIĘ, LUBIMY.." Dziękuję za dziennik narodzin Podrzutka. Aaa , co z oczyszczalnią? Jak zachowuje się pod śniegiem? Pytam, bo mam taką samą glinkę na działce i brak możliwości odprowadzenia wody poza. Patrząc na urządzenie mam nieodparte wrażenie, że to BIOEKO? Qrcze , jak dowiesz się , że jedynie słoń - podziel się informacją gdzie sprzedają - no i na sztuki, czy na kilogramy :cry: ?

 

WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagna - nawet nie wiedziałam że spędziłaś święta już u siebie :o ...kiedy ja byłam u Ciebie w dzienniku to wstyd się przyznać :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

....mam nadzieję że mi wybaczysz ;-)

...zaczytuję się więc zatem od nowa :-) ale macie już ładnie - kuchnia śliczna, i podoba mi się łazienka chłopaków....i okno narożne....i płotek....

 

życzę Ci aby w Nowym Roku przybywało różnych ładnych rzeczy w Twym domku i oby mieszkało się Wam w nim super !

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew-ka, Sonika, Aga - dziękuję za piękne życzenia. Ja też Wam wszystkim życzę Najlepszego na Nowy Rok!

Adaman, dzięki :D Oczyszczalnia bez zmian. Wykopana dziura na końcu rury została przykryta dechami i folią, więc teraz śnieg sobie leży na górze. Na razie boimy się zaglądać do środka, ale w końcu trzeba będzie... :-?

Ivonesca, witaj! :D Jakoś to po mału będzie nabierało kształtów, na razie wszystko jest jeszcze takie "niedorobione"... 8) Za życzenia dziękuję bardzo , bardzo!

Maluszku, ja też mam nadzieję, że w końcu się spotkamy. Na razie trudne warunki, ale zawsze jesteście mile widziani! :p

Aga, my większość rzeczy kupowaliśmy w Castoramie. Dotyczy to zarówno drzwi do kabiny (są różne rozmiary, tylko na niektóre trzeba czekać), jak i podłogi. Podłoga w salonie (ta drewnopodobna) jest z Polcoloritu. Zresztą ta w jadalni też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Jeszcze chwileczka cierpliwości. Nie ma chyba osoby bardziej ciekawej tego rachunku niż ja sama 8) Poprzedni zapłacony rachunek obejmował okres "przedpompowy". Teraz lada dzień powinien przyjść rachunek już z pompą. Nawet mi się dzisiaj śniło, że przyszedł i za trzy miesiące mieliśmy zapłacić....40zł Ale to był tylko sen... :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw jeszcze o pompie do Agi i rrmi: okazuje się, że teraz jest jakoś dziwnie z rachunkami za prąd i ma się rachunek "prognozujący" na kilka miesięcy w przód. Nam wyliczono kwotę 67zł miesięcznie (ach, te moje sny), ale to ze średniej jeszcze z przed pompy. Nie za bardzo się rozeznaję o co chodzi, ale sąsiedzi płacą tak samo.

To co możemy zrobić, to spisać teraz licznik i odczytać go za miesiąc. Wtedy będzie wiadomo. A ciepło jest bardzo. Nawet jak było -12 wieczorami i nocą to w domu było cieplutko. Z ostatniej chwili: na zewnątrz jest -9 a w domu 22,5st.

Aga, zmobilizowałaś mnie i napisałam tam coś.

Żabciu, to bardzo miłe, wiesz?... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedne i drugie drzwi prysznicowe kupowaliście w Castoramie?

Co do książek w salonie. Też myslałam, że będą fajnie wyglądać dopóki nie zakwestionował tego mój mąż. Wyszłam z siebie stanęłam obok spojrzałam na regał z książkami i rzeczywiście wprowadzał lekki zamęt, bałagan. Wzięłam do ręki katalog, Ikei, bo przecież tam te regały wyglądają ładnie. I co się okazało że książki na półkach są takie same, dlatego panuje tam taki ład i porządek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jaguś miła :D (powoli , powoli odrabiam swoje zaległości wynikające z dwumiesięcznej nieobecności - jesssu wierszem piszę :o :D ), no więc mam ochotę popełnić okrzyk rodem z (nomen omen) "Domu" - "Jacuś??! Aleś wyrósł!". Ino tu powinien on brzmieć: "Jagna??! Ty już mieszkasz!!". Rany Julek, gratulacje. :D

 

Ale po okrzykach powitalnych przejdźmy do rzeczy bardziej przyziemnych: jakie drzwi wew. zamówiliście? za ile? To i dla mnie temat palący, brak mi ich strasznie w moim królestwie, tzn w gabinecie, coś trzeba będzie z tym zrobić..

 

Pozdrowienia jeszcze raz

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olka, tak, obie w Castoramie.

Dobrze, że piszesz o książkach, bo naprawdę mnie to zaczęło zastanawiać. Po pierwsze wygląda na to, że mamy tego samego męża.... :wink: Po drugie, książki zawsze nadawały domowi takiego ciepła i uroku. Mnie się teraz salon jakby bardziej podoba. No ale właśnie jakby....Do końca nie jestem pewna, bo faktycznie książki są "niekatalogowe" tylko zwykłe. Każda inna :( Postaram się zaraz wkleić fotkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale super, właśnie obejrzałam sobie Wasze zdjęcia. Jaga, gratuluję. Cudnie. Naprawdę. My w 2007 będziemy mieli remont ( :D :D :cry: :-? :D ) trzeba będzie poszpachlować wszystkie spękane ściany pomalować ścianę oblaną czerwonym winem (przeze mnie :oops: :oops: ) no i wtedy może bardziej popuszczę wodze fantazji (zgapiając co nieco m.in. od Ciebie :wink: ). :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...