Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarz do Podrzutka


Gość

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jeszcze chwileczka cierpliwości. Nie ma chyba osoby bardziej ciekawej tego rachunku niż ja sama 8) Poprzedni zapłacony rachunek obejmował okres "przedpompowy". Teraz lada dzień powinien przyjść rachunek już z pompą. Nawet mi się dzisiaj śniło, że przyszedł i za trzy miesiące mieliśmy zapłacić....40zł Ale to był tylko sen... :roll:

 

Jagna poczekamy cierpliwie :p Mamy już wycenę z climakomfortu :-? no i .... pomysł nadal aktualny :) , szczególnie jak czytamy co piszesz: że w domku ciepło a na dworze zimno :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagna, mężowi swemu zacytuj za Arie Klaussnerem: "Czy książki to żołnierze? Jakaś warta honorowa? Parada orkiestry strażackiej? Żeby je ustawiać wg wzrostu."

Twój salon z książkami wygląda bardzo przytulnie. Chociaż u nas będą pewnie stały w gabinecie (jak już ten gabinet powstanie), a w salonie na ścianach raczej jakieś akwarele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faciu, mam nadzieję, że nie odbieracie tego jako wykręty z mojej strony. Jak tylko będę coś wiedziała to napiszę. Climakomfort szczerze polecam, bo współpraca z nimi układała i układa się wspaniale. Pamiętali nawet o życzeniach świątecznych... Acha, Twoja Aga pytała o BOś - mamy Bioeko.

Olka, K74 - dobrze, że nie jest źle (cóż za polszczyzna!), bo nawet się zaczęłam zastanawiać co zrobić z ewentualnymi dziurami po półkach, gdybyśmy jednak mieli zmienić koncepcję. Na pewno obrazy. Ale lepiej się nie będę oswajała z tą myślą. Na razie niech będzie jak jest. K74 (Kasiu?) dzięki za cytat. Rozumiem, że Klaussner miał też dylematy związane z wystrojem salonu...? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga Facia - dzięki :p Mam nadzieję mieć dobre wiadomości i już nie będziecie mieć wątpliwości co do ogrzewania.

Maluszku, czas najwyższy zobaczyć wszystko na żywo, nie?

Ivonesca - miód na moje serce lejesz. Pies był zachwycony. A najlepsze jest to, że zaraz po zrobieniu zdjęcia sie podniósł, otrzepał i zrobił zupełnie czarny... :o

Agacka - Twój dom jest dla mnie nieustannym przedmiotem zachwytu. Nawet znajomym pokazywałam...Nie gniewasz się, prawda? A skoro piszesz, że pasują, to znaczy, że tak jest. Już myślałam, że trzeba będzie kombinować co z tymi dziurami po półkach :-? A tak - pozostaje tylko książki kupować i kupować... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w tej chwili absolutny przymusowy urlop od czytania, bo muszę znowu studiować. Ale średnio dwa razy w tygodniu przewija się moje motto "Jak tylko skończę te studia to...." i dalej mowa o czytaniu, czytaniu...Wakacje wyobrażam sobie właśnie tak: cieplutko, zielono, ptaszki grają a ja siedzę w cieniu na tarasie i czytam, czytam, czytam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agacka, najbardziej u nas słychać te ptaszki "nieogrodowe", czyli np. skowronki. Dla nich to im mniej się rządzimy, tym lepiej.... U mnie na działce nawet jednego porządnego ptaszkowego drzewka nie ma. Same ledwo podrośnięte młodziaki a i tych niewiele. Każdy słowik by się obśmiał, jakbym go na koncert zaprosiła... :-?

Maluszku, w każdej chwili. Ja mam ferie, jestem w domu :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko kochana! Nie wiem jak Ci to powiedzieć, ale tępa jestem za bardzo i nie rozumiem za bardzo co mam zrobić. Tabelka na dole, którą widzę, to miejsce na wybranie pliku w którym mam to zachować. Nic innego nie ma...Proszę pomóż, bo już się napaliłam na ten koncert :(

Aaaaa, już chyba rozumiem.

Pewnie ma to coś wspólnego z faktem, że przy pierwszym kontakcie pojawia mi się komunikat: że file has been deleted z powodu, że no download for a long period... Chyba nici z tego :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...