Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarz do Podrzutka


Gość

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kolia to sa kafle Polcolorit kupione w Castoramie. Niedrogie. Milo mi ze Ci sie podobaja http://manu.dogomania.pl/emot/ok.gif

 

Jak pokazałam zdjęcie mężowi to się mnie zapytał czy psa adoptujemy, na kafle nie zwrócił uwagi :D

Proszę mi tu męża zaraz MOCNO UŚCISKAĆ ode mnie!!!! http://manu.dogomania.pl/emot/ok2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagna, przestań się droczyć tylko dawaj te foty :wink: !!!

już....! http://manu.dogomania.pl/emot/hahaha.gif

 

ehhh Jagna... normalnie oglądając zdjęcia żal.... tzn. nie żal oglądać, tylko żal czlowieka bierze że inni mają tak ładnie... :D :D :D

a naprawde jest sie czym pochwalic

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagna nooo ogrod boski :roll:

Zwlaszcza wschodnia strona mmnie ujela, ale ta polnocna z ta deska tez niczego sobie :roll: Nie wiem chyba bym, tak nie umiala zaaraznzowac

Powiedz - ktos wam projekt robil? Nie wierze ze sama natura , widac twoja dobra reke do zielonego :roll:

 

nooo dobra juz sie nie wyzywam :oops: (ufff licze na Twoje poczucie humoru w tym momencie :oops: )

ps. fajna garderoba (serio fajna mowie !!! :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu, wiem co do mnie mówisz. Ja też jak oglądam niektóre domy innych forumowiczów to aż mi przykro. Że tak ładnie mają..... :wink: :lol: Ale przecież najważniejsze, żeby nam samym się u nas podobało, nie?

Robet & Aga - szafy też nam się podobają, ale przede wszystkim dlatego, że będzie gdzie upchnąć manele... :p A na ten etap to trzeba troszkę i może poczekać, ale za to po drodze ile fajowych rzeczy się dzieje! A zanim się obejrzycie - myk! przeprowadzka! :D

Sonika, z tą szafką to wiem....Ona teraz tak stoi jakby...z wyrzutem... :-? :( Ale wie, jak ją uwielbiam więc pewnie mi wybaczy.

Iga - niech Ci się krystalizuje! Teraz widzę, że każdy zakamarek w takim pomieszczeniu jest ważny!

Zielonooka - przykro mi.................. ale nie jesteś pierwsza w kolejce do naszego architekta, który jako jedyny potrafi zrobić ogród "A' la de błoto" (z akcentem na ostatnie "o"!)ze słynnej Szkoły Błędowskiej. Mówiłam, że pozieleniejecie z zazdrości, że nie macie tak pięknie i stało się. Nawet w nicku się do tego przyznajesz :-? Pocieszę Cię, że mamy podobny gust - strona wschodnia to też i moja faworytka :lol:

Bonzo - ja też byłam zaskoczona. I na dodatek garderoba z poprawką! Fakt, że panowie pracowali prawie 12 godzin z przerwą na krótki obiad, ale odwalili kawał roboty. Jakby co - służę namiarami, bo naprawdę są fajni.

Andrzejka - dzięki! Mam nadzieję, że jak już wreszcie obudują kominek, to już salon będzie niemal w pełni taki jak bym chciała. "Niemal" bo zawsze jest się czego czepnąć :wink: W drugiej części salonu stoi drewniany kufer. Jakoś nie wiedzieć czemu nie ma fotki. Pstryknę coś i pokażę.

Żabciu - właśnie dzisiaj rozmawialiśmy z Moim o powtórnym malowaniu (farba, którą mamy jest do d.... :evil: ) i Mój powiedział, że może zmienimy kolor w salonie, ale powiedziałam mu, że niech tylko spróbuje. Dobrze mu powiedziałam, nie? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak :D ale te poludniowa troszku ...musisz dopracować... :wink:

Myślę, że jeszcze przed Świętami dojedzie transport świeżego błota, desek i zardzewiałych rur. Rozmyślam też nad kompozycją z opon, kartonów i blach. Mam nawet wstępny projekt:

http://grabicz.klub.net.pl/images/zwalka03.jpg

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaguś no z tym ogródkiem to ciekawa sprawa :roll: ładnie się zaczyna, ale przyszła już wiosna i pewnie strony się lekko przeistoczą :wink: A co do domku to masz super szafy wnękowe ja niestety żadnych mieć nie będę nie pomyślałam o tym w projekcie :roll: mam tylko garderobę, o dzieciach zapomniałam, coż będą trzymać rzeczy pod łóżkiem :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagna

Szafka w salonie - ta co to niby za szafkę od butów robiła przez ileś tam lat ... ŚWIETNA - skąd Ty ją wzięłaś? Jak jeszcze trochę popatrzę to zrobię najazd na Błędów....

 

Ta Wasza działka to GIGANT- trochę to zajmie czasu .... jest go gdzie spożytkować ...

 

Świetne szafy wnękowe ..

 

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...