Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarz do Podrzutka


Gość

Recommended Posts

ja swoją szczękę podpisałam :lol: :wink:

 

miodzio to mało powiedziane, ten fachman kominkowy to skarb :o

a możesz jakoś te zdjęcia wkleić żeby po kliknięciu się robiły większe? można by było kontemplować Twój kominek w pełnej krasie :D

 

no normalnie słów mi brak......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Co do szczęk to możecie się nie fatygować. Wszystkie pozbierałam i ułożyłam na kupkę. Przyszedł pies, pomyślał, że to kostki dla niego i zakopał. I teraz pięęęęęknie będziecie wszystkie wyglądać! :lol: :lol: :lol:

Mmmm, jaka szkoda, że mam tak mało czasu dla Was ostatnio. Bardzo się stęskniłam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaguś (tutaj krzyczę) GDZIEŚ TY ŚIĘ PODZIEWAŁA ??????

 

No dobra już wiem że w ogrodzie.

Ale do rzeczy... szafy, garderoby, no trawniki i klomby są pięęęęęękniste okrutnie. Nie mogę jednak nie napisac że kominek to...........Jeeeeeeee. Oooooooooccccchhhhhhhh. Łaaaaaaaaaa. Mmnnnniaaaaaammm. Jednym słowem Cudny, Boski, Zarąbisty(to zapożyczone od moich dzieci :oops: ale pasuje mi wybornie), Orginalny, Jedyny w Swoim Rodzaju, po prostu Majstersztyk.

 

Zęby nie wypadły tylko dlatego że przyklejone :wink:

 

p.s.

nie zostawiaj na tak długo biednych podglądaczy dziennikowych bo tęsknią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego to wszystko tak woooolno rośnie...?

Ja jestem jeszcze bardziej wymagająca: Dlaczego to się samo nie posadzi i nie stworzy pięknej całości.

Jak patrzę na mój ogród to ilość prac, jakie mnie czeka jest porażająca, ale jak mówisz, że to takie przyjemne to może nie będzie takie straszne. Niestety na razie jak wychodzę na ogród to się czuję jak na świeczniku. Pusto jest widać mnie z każdej strony. Do sąsiada daleko ok 95m. Widzę, że jest na ogrodzie, ale nie widzę czy się patrzy. Nie wiem czy się ukłonić i udaję,że mi słonce świeci w oczy i nic nie widzę, porażka :-? .

Jeśli jakiś student chce poćwiczyć na moim ogrodzie zapraszam. Proszę zgłaszać się z własnymi roślinami.

Się rozpisałam o sobie :oops: ,sorki.

Zaciskam kciuki, aby roślinki urosły w mig i żeby Twoim psiulom nie przyszło do głowy ich wykopywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ale mnie długo u Ciebie nie było, a jak wpadłam, to szczena mi opadła...kilkakrotnie.. :D Jaguś - kominek pięękny, drzwi (marzenie me ciągłe nieustające) przeecudne (tak na marginesie ile kosztowała 1 para - dziwne, bo parą nie jest..hm.. :roll: ), w ogóle pięknie Ci się robi w i wokół domu :D

A te żaluzje aluminiowe to masz w prowadnicach przestrzennych czy płaskich? Wkleisz jakieś zdjęcie za dnia robione?

Pozdrowienia serrrdeczne

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Bardzo dziękuję wszystkim za komentarze. Ostatnio naprawdę wpadam tu tylko z doskoku :oops:

Aga J.G. - dzięki serdeczne. Mam nadzieję odwalić jeszcze trochę, bo jakoś ciągle łyso mi się wydaje.

Zara - mam nadzieję, że już niebawem nadrobię wiele zaległości. Co do kominka - dziękuję bardzo. Jeszcze będzie dorobiona jedna część ściany.

Olka - ja naprawdę uwielbiam sadzenie, podlewanie i patrzenie na to. To jest super relaks. Zobaczysz. Gorzej tylko, że staram sobie wszystko wyobrazić jak już urośnie, ale obawiam się, że z tą wyobraźnią to nie do końca najlepiej. To mój pierwszy ogród i myślę, że zawodowiec złapałby się za głowę gdyby to zobaczył..... :-?

I_ska - działka jest spora, ma 4800m z czego 3000m to samo pole do obsadzenia. I to wcale, jak się okazało nie jest takie proste....Szczególnie dla debiutanta ogrodowego...A kominek obudowany jest piaskowcem (na dole przy wkładzie) i drewnem. To co na górze i po bokach to wszystko dębina - ukochany materiał p. Artura :p

AgnesK - nie martw się, mnie u Ciebie nie było też bardzo długo...Ale postaram się zajrzeć niebawem, jak już będę miała egzaminy z głowy. Co do drzwi - jedne kosztowały 1000 zł. Para drzwi....może stanowią parę z ościeżnicą....albo klamką?...Jeżeli chodzi o żaluzje to strasznie trudne pytania zadajesz...Są na żyłkach....dają się regulować we wszystkie strony....Ech, wkleję Ci niedługo zdjęcie. O prowadnicach jakoś nigdy nie myślałam.

Aniu - cudnie, że tu zajrzałaś. Gdybyś miała jakieś krytyczne uwagi co do tego co zauważysz w tym moim pseudo - ogrodzie, albo jakieś rady - wal śmiało! Będę bardzo wdzięczna! Ale Pawełek rośnie - całusy!

Magi - kochana jesteś! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaguś, napiszę cokolwiek, co by był ślad, że wciąż Cię czytam.

Czytam do końca i znów od początku i ciągle mi mało :oops:

 

Dziennik z Podrzutkiem jest wręcz magiczny, terapeutyczny (śmiech to zdrowie, wiem na pewno ;)) i w ogóle PRZEKOCHANY!

 

Mieć taką sąsiadkę za płotem, to jak wysoka wygrana na loterii :)

Myślę, że i ja, i reszta "muratorowców" też jakiś los wygraliśmy, bo spotkaliśmy Cię tu...

 

Bywaj częściej http://img53.imageshack.us/img53/6850/huggin7ya.gif :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...

Zobaczymy... :wink:

Musisz teraz nieobecność odprawować w dzienniku, z duuużą ilością zdjęć :D

 

Mnie bardzo ciekawi np czy wymyśliłaś coś na przejście kuchnia pokój - swojego czasu były różnorodne pomysły, zrealizowałaś któryś z nich?

 

Pozdrowienia serdeczene

Agnieszka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...