Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarz do Podrzutka


Gość

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ew-ka karpiówka z opcją koloru zielonego, to coś o czym wspomina mój mąż, ale wątpię, żebyśmy mogli sobie na karpiówkę pozwolić :( Zobaczymy, ten etap jeszcze dosyć daleko przed nami, bo na razie pokryjemy dach dechami i papą.

A co do garażu, to w dzienniku pisałam, pisałam....: garaż-garaż będzie osobno, a w garażu w bryle będą trzy pokoje.

Opal, kochanie moje, jak to miło, żeś się objawiła! Kiedy będą zdjęcia Waszego domku? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Hej, Jagna!

 

Jak tam stan budowy? Czy już blisko do dachu? :D

 

Pompa ciepła... Taaak... Też nad tym kiedyś dumaliśmy, ale koszty jednak wyszły zbyt wysokie. Zresztą, u nas do końca tego roku będzie gaz ziemny, więc trudno porównywać sytuację.

Tak czy siak, idea jest piekna. Takie prawie perpetum mobile. :wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonesca, zwierzaków póki co brak - zimno. Ale wiosną chyba będziemy znowu mieli sporo, niekoniecznie proszonych gości: krety, myszy i wspomniane łasiczki. Ale ja się cieszę... :wink:

Darwol, dawno Cię nie widziałam! Dziękuję za miłe słowa. Pamiętam nasze rozmowy o D20a, z tym, że u nas będzie to raczej hybryda D20 i D20a, bo parter, z 25 stopniowym kątem nachylenia dachu, ale z zadaszonym tarasem a'la D20a.

Magmi, dach się właśnie robi. Chcę pojechać na działkę pod koniec tygodnia, żeby zobaczyć jak już coś będzie widać :p

Co do pompy ciepła, to jeszcze nie wiemy na 100% czy będzie. Marzy nam się. W naszej sytuacji byłoby to najlepsze rozwiązanie, ale..... wiadomo. Mamona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dzięki, ewusia :D

Część dachu będzie zasłonięta podwieszonym sufitem, ale to u samiutkiej góry. Kratownice będą widoczne prawie w całości. To co jest na zdjęciu to jest całość salonowo - jadalniano - kuchenna, więc po urządzeniu przestrzeń się zmniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś, budujemy na razie bez kredytu a to ma plusy i minusy. Plus jest taki, że bez kredytu a minus taki, że nie ma płynności. Raz kasa jest, raz jej nie ma... :( Może się zdarzyć, że następne Boże Narodzenie będzie już w nowym domu a może....za rok sytuacja wiele się nie zmieni... :(

Mam oczywiście nadzieję, że będzie dobrze, ale trochę się boję. Mój mąż nie chce słyszeć o kredycie, chyba że na wykończenie typu zasłony i wazonik :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagna, jak to się nie podoba??? Ja swojego czasu niemal z krzesła spadłam, gdy ujrzałam Twój kibelek. Kurka, ja w sypialni takiego widoku na niebo nie bedę miała jak Ty w swojej sławojce. :wink: :D

Twój dom jest pięęekny kobieto!!! Naprawdę. Ja zyję w ciągłym zachwycie nad moim Panem Praktycznym, ale znajomi często reagują, tak, "Hmmm... eeeee.noooooo...łaaaaaaadny w sumie jest." :D Gdy go opisuję słyszę: "jak to.. balkonu nie ma?? Wykusza nie ma?? Lukarny nie ma??" :D Ostatno usłyszałam zaś hasło pt: trudna uroda tego domu. :D No więc posłuchaj dziewczę drogie: masz odlotowy kibelek, glinę jakich mało, sąsiada z cygańskim ogrodzeniem, dom z wcale nietrudną urodą... czego jeszcze chcesz??? :D

Pozdrowienia serdeczne

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...