Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarz do Podrzutka


Gość

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kurczę nie mam takie dużej działki żeby co rok basen stawiać gdzie indziej :o :roll: Musze już coś mysleć 8)

Bardzo fajne masz pomysły jak zawsze :)

co do dzieci to mam w domu dwie opcje czyli nieśmiałości i przebojowośc pociesze że z nieśmiałością możan żyć i moja strasza córa radzi sobie całkiem nieźle za to przebojowośc to starszne utrapienie i choć młoda radzi sobie bardzo dobrze to czasami są kłopoty z niewypażonej gębulki :wink: :)

więc wiadomo nie dogodzisz :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobne ptaki wróblowate (np. sikory, kowaliki, dzwońce, trznadle, wróble) najlepiej karmić mieszanką nasion, np. - słonecznika, prosa, pszenicy, owsa. Dobrym sposobem jest zatopienie ziaren w niesolonym łoju lub smalcu. Dla sikor i dzięciołów można także wieszać kawałki niesolonej słoniny. Pamiętajmy jednak o tym by słonina nie wisiała dłużej niż dwa tygodnie. Nawet jeśli ptaki jej nie zjedzą trzeba ją wyrzucić, gdyż po tym czasie jest już zjełczała i szkodzi ptakom.

 

P.S. Twój świerk to miss przy moich daglezjach :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jagna,

ależ Ty masz ogromniastą działkę :o .

Mam wrażenie, że na takim dużym ranczo jak Twoje najlepiej wyglądają właśnie parterowe domy. Duża powierzchnia działki sprawia, że dom nie wbija się ścianami w ogrodzenie .

Twój Podrzutek prezentuje się fantastycznie :D .

 

Piękna trawka, taras i ciekawe wnętrza. A taki kominek jak jest u Ciebie to zobaczyłam po raz pierwszy. Bardzo oryginalny.

Podziwiam męża za wykonany karmnik. Bardzo mi się podoba.

 

Mój synek też kiedyś robił porządki wsuwając śmieci pod dywan :wink: 8) :lol:

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, muszę zrujnować Twoje uwielbienie dla Mojego Męża. To nie on zrobił karmniki. Zrobił je pan stolarz, a Mój Mąż je kupił i zapewnił montaż. To i tak bardzo dużo jak na niego.... :p

 

O, Boże - znowu się zaczyna ..... nigdy nie jest wystarczająco dobrze .....

... przecież kupił i zapewnił montaż!

Czasy epoki kamiennej, gdy wszystko trzeba było zrobić samemu już za nami ....

... by the way - We Drogie Panie też już same (poza nielicznymi wyjątkami) nie szyjecie same sukienek, nie wyrabiacie masła i nie mielicie mąki na żarnach ..... no chyba, że się mylę ....

 

No właśnie - Mąż niezaradny - kłoptot. Mąż przebojowy - też nie dobrze. My, Kobiety to same nie wiemy czego chcemy... :lol:

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagusia

Świetna grządka! I ten pomysł ze scieżkami w środku - rewelacja! :lol: (ja mam takie ścieżki w warzywniku)

A jak tam będą pięknie wyglądały rojniki w kamyczkach :lol: :lol: :lol:

 

Tak sobie czytam o Twoich synach i się zastanawiam - jakim egzemplarzem będzie mój... Nieśmiały? Nieeeee... Niejadek? Nieeeee... Cichy i spokojny? Nieeeee...

:roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej, ile dzisiaj gości! :p :D :p Bardzo się cieszę!!! No to zaczynamy:

Ivonesca - dziękuję! I również gorąco pozdrawiam!

Aga J.G. - moja działka też się po jakimś czasie wyczerpie, a za parę lat trzeba będzie postawić basen w najodleglejszym rogu a potem dygać w kapciach i ręczniku przez całą działkę.... :lol: A nieśmiały jak na razie ma z tego powodu więcej problemów (w przedszkolu np.) niż przebojowy... :(

Olkabojowa - czyli wróblom pestki słonecznika tez powinny przypasować...Nie wiem, może im sikorki naopowiadały, że u nas jedzenie zatrute, koty polują, domownicy strzelają z procy itd. żeby nie mieć konkurencji... 8) Mam jedną daglezję. Jest nawet urokliwa. Ale najbrzydsze drzewko jakie mam to jodła kalifornijska. Z moją przyjaciółką nazwałyśmy ją "Kucyki". Specjalnie dla Ciebie wkleję niebawem fotkę. Pocieszysz się, gwarantuję... :D

Adirano Komputerku - no, nie oszukujmy się, Melania też by ładnie wyglądała. Melania wszędzie ładnie wygląda, bo jest śliczna i tyle :p Kominek rzeczywiście nietypowy. Miał być nietypowy. Na żywo wygląda bardzo ciepło i..."drewniano" 8)

Andrzejka - w dwóch ćwiartkach kręgu już są posadzone cebulki różnistych wiosennych cudaków. W domu mam masę torebek z nasionkami przeróżnych wieloletnich....Zakwieci się to, mam nadzieję już niedługo! I dziękuję za pochwałę. Niecierpliwy szał twórczy....genialne określenie! :lol:

Jacek - :lol: :lol: :lol: Czyż życie bez kobiet nie byłoby nudne? :lol:

Ja nie wyrabiam mąki i nie mielę masła...a co to są żarna? :wink: Ale raz sobie zrobiłam sweter na drutach. I nawet posunęłam się tak daleko, że go noszę! :o

A ten cytat to jakby znajomy, ale nie do końca....czyje to słowa? Jakiejś gwiazdy filmowej? Prezydentowej...? Jakiegoś sympatycznego lekarza....? :wink:

Anusia - po pierwsze dziękuję, że pozwolisz mi być natchnieniem. Dzięki Tobie zachorowałam już na lilie. Niestety trochę się spóźniłam i dostałam jedną (czyt.: jedną!) cebulkę. I tak bardzo bym chciała, żeby wyrosła... :( W przyszłym roku na pewno będę miała więcej! A Pawełek jaki by nie był to i tak będzie najfajniejszym facetem jakiego znasz, zobaczysz :D Ale co do apetytu - mój młodszy też był taki wiecznienienażarty a od kilku miesiecy mu się odwidziało i trzeba go namawiać na jedzenie. Starszy odwrotnie - nigdy nie lubił jedzenia a ostatnio ciągle głodny....I znowu i tak źle i tak nie dobrze... :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale najbrzydsze drzewko jakie mam to jodła kalifornijska. Z moją przyjaciółką nazwałyśmy ją "Kucyki". Specjalnie dla Ciebie wkleję niebawem fotkę. Pocieszysz się, gwarantuję... :D

 

Jeśli kalifornijka jest najbrzydsza, to cała reszta drzewek, jakie masz, musi być zaj..bista w takim razie :D:D

 

Pokazywałam Ci już nasze jodełki kalifornijskie? Najpiękniejsze są na wiosnę, gdy dostają przyrosty. Wyglądają jak damy w futerkach ;)

 

Takie były:

 

http://www.mloda.ekrakow.pl/!ola/kalifornijskie.jpg

 

http://www.mloda.ekrakow.pl/!ola/kalifornijska1.jpg

 

http://www.mloda.ekrakow.pl/!ola/kalifornijska2.jpg

 

A takie są po półtora roku:

 

http://www.mloda.ekrakow.pl/!ola/kalifornijki1.jpg

 

http://www.mloda.ekrakow.pl/!ola/kalifornijki2.jpg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAGNA piękny masz dom,ogród no i pieski

strasznie Ci zazdroszczę,jak przeczytałam Twój dziennik to mnie coś aż ścisnęło w żołądku :o ,szczególnie ten zadaszony taras...mnie się bardzo podoba.

Gratuluję Ci wytrwałości i poczucia humoru

:lol: :lol: :lol:

 

też planuję zabrac jakiegos pieska ze schroniska jak wybuduję dom,no i obowiązkowo jakieś kotki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adirano Komputerku - no, nie oszukujmy się, Melania też by ładnie wyglądała. Melania wszędzie ładnie wygląda, bo jest śliczna i tyle :p Kominek rzeczywiście nietypowy. Miał być nietypowy. Na żywo wygląda bardzo ciepło i..."drewniano" 8)

Jagna o tak, kominek wygląda "drewniano" i nawet bez ognia grzeje swoim wyglądem. Ciekawa jestem, czy to drewno jest czymś zaimpregnowane, by było mniej palne. Nie boisz się, że może Ci się zniszczyć, podpalić ? :roll: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dużo zdrówka, szczęścia, pomyślności, wesołych i spokojnych Świąt Bożego narodzenia oraz spełnienia wszystkich marzeń i planów w 2007 roku - Tobie, Twojej rodzinie i przyjaciołom

Neferka

 

http://www.cardsdirect.com/images/christmascards/X3352_M.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...