Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarz do Podrzutka


Gość

Recommended Posts

Słuchajcie, podnośmy ten wątek tak by wciąż był wysoko :oops:

 

Wszyscy nowi forumkowie powinni przeczytać Dziennik Jagny, bo jest tak pełen humoru i co tu dużo mówić - pisany po mistrzowsku!

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=13632&highlight=podrzutek+jagny

 

Może Jaguś kiedyś wreszcie do nas wróci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dopisuję się do wszystkich porzuconych wielbicieli twojego dziennika. Polubiłam twój dziennik już dawno bo promieniuje radością życia, zachwyca dowcipem i znakomitym językiem. Mam nadzieję, że kiedyś powrócisz do pisania - a jeśli nie bedzie to ten dziennik to proszę zostaw informacje gdzie cię będzie można poczytać :wink:

Wszystkiego dobrego na pokręconych drogach życia,

 

To ja zacytuję siebie sprzed 2 lat, bo wszystko aktualne. Słoneczko całkowicie się zgadzam, że takie perełki jak ten dziennik trzeba doceniać. Ja mam dziennik Jagny w "ulubionych" i zawsze tam trafię :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę późno zawitałam do Twojego dziennika, ale lepiej późno niż wcale :).

Należę do tych, którzy budowę zakończyli dawno temu i, gdy emocje budowlane opadły, opuścili forum. Ale wróciłam, bo w domu zawsze jest coś do zrobienia/wykończenia/poprawki ...

Odnośnie Twoich jesiennych "krokusów" (wpis z 4 listopada 2006) - to zimowity jesienne z tej samej rodziny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, Słoneczko...

Naprawdę się zbieram do pisania dziennika. Co prawda od wczoraj mam problemy z internetem w domu (burza?), jakoś z czasem krucho, no i głowa mnie trochę boli.... :wink: Ale bardzo mi Was brakowało, no i ten Twój podpis... naprawdę się wzruszyłam :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ JAGNA :D :D :D :D

 

Na dobry początek NOWEGO ŻYCIA na Forum przesyłam Ci jeden z Twoich ulubionych kawałów:

 

Siedzą dwie sowy na gałęzi. Noc, ciemno. Nagle jedna z nich robi:" Uhu uuu".

Na co druga:" O qurwa, ale mnie przestraszyłaś!!!"

 

PS. Mogę się tylko domyślać czemu Pani Gwoździkowa śmieje się do łez. Coś wspominała jeszcze o gołębiach ... ale to już chyba Wasze tajemnice

:D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagna!!!!!!!!

jak mogłaś urwac w takim momencie!!!!!

 

Jagna, Ty to jestes kobitka! :D :D :D

Sama nie wiem jak Cię nazwać!

Kurcze, powiem tylko ze cholernie mi imponujesz w wielu sprawch..

A Twoje życie to jak powieść

I piszeszo tym tak dojrzale i z dystansem a jednoczesnie tak szczerze ze az wypieków dostałam :oops:

 

Matko jak to dobzre że jesets!

Nadal chuda?????Nie ???? 8) :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...