Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarz do Podrzutka


Gość

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bardzo sie ciesze ze znalazłaś i Siebie i Pana X.

 

i dodam że swietnie piszesz, o sobie też, trzeba miec b. duzo odwagi, dystansu do siebie i swiata i spojrzenia aby opisac swoje życie i wnętrze, odczucia, a to jak to zrobilas to na dokładke jest świetne!!!

\...myśle że Twoja powieść nie byłaby gorsza jak tej Grocholi....!! Startuj z nową książką!!

 

a podajże prosze fotke tego rudzielca puchatego??? uwielbiam rude,,,tez takiego mamy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie, Grochola. Teraz wiem, z czym mi się kojarzył Twój dziennik! Ale rzeczywiście, styl trochę podobny, podobnie humorystyczne podejście w przedstawianiu różnych perypetii budowlanych, lecz jednak nie książka, a fragment życia. I jeszcze przypominasz mi jedną ze znajomych, której dawno nie widziałam, lecz wiem na pewno, że nie buduje domu... :)

 

To fajnie, że doczekałam się dalszego ciągu, naprawdę przyjemnie jest odwiedzć Twój dziennik. Wszystkiego dobrego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a juz myślałam ,ze tulisz w ramionach sliczną dziewczynkę :lol: ale jeszcze nic straconego :D Bardzo sie ciesze ,że masz swojego Osobistego Przyjaciela ,że czujesz sie szczęśliwa i spokojna .....życzę Wam Szczęścia i Miłości na wiele ,wiele lat .A o ksiązce pomyśl poważnie .....i trenuj w dzieniku :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagna, tak się cieszę, że znów mogę Cię czytać :D

Przypomniały mi się pierwsze zloty forumowe w piwnicach Muratora,

nasze pierwsze dyplomy, pamiętasz :lol: ...i te niezwykłe forumowe postacie, których dziś już na forum nie ma.

Najważniejsze jest jednak to, że znowu tu jesteś, że piszesz i że jesteś szczęśliwa.

I niech tak zostanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...