Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarz do Podrzutka


Gość

Recommended Posts

Witam Pani Jagno

Poniewaz czytam dziennik ( pierwsza strone pochlonelam w kilka minut !!! ) od jakiegos juz czasu postanowilam sie " zameldowac " i powiedziec rzecz calkiem nowa

TRAFILAM TUTAJ DZIEKI .......... KOMUS KTO NAZYWA SIE SLONECZKO :lol:

 

Swietny ten dziennik - niecodziennik

Pozdrawiam zycze szczescia i czekam na c.d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O rany, dziewczyny.... :D

Jesteście wspaniałe.

Słoneczko, sama widzisz co narobiłaś :lol: (a muszę tu wyznać, że nigdy się ze Słoneczkiem nie spotkałyśmy... Mam Dobrego Duszka za życia, czy to nie wspaniałe?)

Lyreco7 - dziękuję za życzenia dla nas. W naszym związku jest wiele miłości i szacunku, to Ci gwarantuję. I oboje bardzo to doceniamy.

Aga J.G. - Wzajemnie! :D

Madwo - na zdrówko. Bardzo Ci dziękuję.

Edyta M i Aka - dziękuję Wam i postaram się nie zawieść....:)

AgaJeżyk - Po pierwsze: Twój aviatar zwalił mnie z nóg... Do zjedzenia! Wiem już wszystko o jeżach pigmejskich.... Czegoż to się człowiek nie dowie dzięki forum budowlanemu... :)

Po drugie: no to witaj w klubie, Siostro! :lol:

 

A tak ogólnie, to wiem, że nie piszę. Ale.... to może być cisza przed burzą.

Nic Wam na razie nie powiem, żeby nie zapeszyć, dobra? Dajcie mi jeszcze troszkę czasu, plizzzzzzz......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8) Taaaa...

 

No to kochanie coś czuję, że trzeba będzie Słoneczku działkę odpalić, za stworzenie fun klubu oczywiście. :o Tylko, czego działkę?

Niniejszym, ogłaszam konkurs na jednostkę miary, w jakiej można będzie określić wyrazy uznania dla twórczości mojej Jagny!

Po rozstrzygnięciu w/w konkursu, zastanowimy się ile tej działki będzie w tym czymś (czytaj: jednostce miary). :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to robota Sloneczka to ja "zapodaję" - PROMYCZEK.

I ładnie będzie ... i "słoneczkowo".

No mógłby być lux - też jednostka światła ale obrzydliwie nieromantycznie będzie.

 

 

...zaspałam oczywiście...dobrze, że mnie kocia rano "rozdeptuje"

(taki substytut masażu erotycznego - wszak chłop w delegacji....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem porady odnośnie budowy drewnianego tarasu i przez podpis Słoneczka trafiłem na opowieść zaczynającą się od historii Podrzutka. Wieczór spędziłem na czytaniu postów i po ostanim pomysłałem sobie dwie rzeczy:

- dobrym ludziom szczęście sprzyja :)

- skoro jest lepiej jak było, a jak było, to powstał Podrzutek, to teraz czas na Hacjendę :).

Egoistycznie patrząc chętnie bym poczytał Twój opis Waszych zmagań z następnym wielkim projektem. Wielkim w sensie wyzwań i realizacji marzeń (działka z ANR w środku borów, zero mediów w promieniu 20km i grasujące rysie). Zanim się za taki zabierzecie pozdrowienia dla Bębniącego Przyjaciela, dzieci i wszystkich istot, które się wokół Was kręcą (w kłakach, piórach i żabim kamuflażu) :)

 

ps.: oferuję kosiarkę i podkaszarkę, niestety w Gdańsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Nie jest źle. Dopiero trzecia. :wink:

Jagna napisałaś piękny dziennik o budowie domu. Cokolwiek działo się potem umiesz pięknie pisać.

 

Mnie z oczywistych powodów interesowała ta skrócona część i poczułam się zawiedziona, że tak skrócona. Jednak dobrze to rozumiem, dotarło do mnie,że to nie był czas ani miejsce. I już nie czuję się rozczarowana.

 

Życze powodzenia :D bo chociaż emocji przed Tobą - teraz już Wami- jeszcze dużo to w sprawie uczuć - satysfakcjonująca stabilizacja. Będzie dobrze. Musi być dobrze.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...