Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarz do Podrzutka


Gość

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jagna - Jesteś WIELKA !!!

 

.... śpiewałaś wzorowo .... jak zwykle pięknym głosem .... no i porwałaś nas do wspólnego śpiewania w Hard Rocku ... :lol: :lol: :lol: :lol:

 

... Bębniarz - też .... nawet "porwał" mnie do walenia nożami na talerzu ....

 

... Towarzystwo przednie ...Maluszki, Rasie ... kelner z irokezem ...

... o reszcie nie wspomnę .... ... :wink: :lol:

 

... resztę opisz sama ... :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taaaaak ...a jak już ktoś nie dojechał to się za cholerę nie dowie nic konkretnego tylko same ...trzykropki :cry:

 

I doczytaj tu człowieku czy ta Jagna śpiewała "Józek nie daruję ci tej nocy" czy "Siała baba mak"?

 

Powie mi ktoś wreszcie co wy tam pogrywacie ?!

 

Jakby co to wsiadam w pociąg i za dwie godziny jestem w Warszawie - ale muszę wiedzieć czy wy mnie na jaki folklor nie wyciągniecie :lol: :lol: :lol:

 

(ja tam gdzieś na poprzedniej stronie to się grzecznie zapytowałam ...ale nikt nie zauważył ...to wwrzeszczę teraz ! )

 

Gwoździk co to jest "Hard Rocku" bo brzmi zachęcająco ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoździki porwali (dziękujemy) i dzięki temu Rasia z Mężem byli - dziękujemy. Maluszkom też dziękujemy - zawsze można na Was liczyć.

Koncert był...eee... mogło być lepiej. Ale to co PO - było fajne :D Ci co byli, to wiedzą o czym mówię. Zresztą wiedzieli już wcześniej, ale jęzory za zębami trzymali... koncertowo 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Nie byliśmy. Żałujeeeeeeeeeeemy... :roll: :roll: :roll: Ale się nie udało, chociaż nie przeczę rasiulec kusił.

 

Ale wiemy :wink:

Jagna, gratulacje!!!! :D :D :D.

 

[to absolutnie nieprawda, że wszedłem w gwoździkową, poszarpaną stylistykę, nadużywającą pauz i wielokropków, to emocje miła pani, to emocje. Teraz trzymamy kciuki za dalszy ciąg, bądź wręcz ciąg dalszych ciągów :wink: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie jestem, wcale nie jestem, mistrzu niedopowiedzeń i zawieszeń :D To analiza, do której mam osobiste prawo jako dysponent stosownego dipłoma :D :D :D Zważ też, że została ona (ta stylistyka) wyodrębniona z aą masy, i ma szansę na samodzielne opracowanie :wink:

Cze kuzyn, szkoda żeśmy się nie zeszli w sobotę, ale rili nie było jak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....spoko .... widać, że dyplomu nie kupiłeś.... bo jak się nad Twoją analizą pochyliłem, to musiałem przyznać Ci rację ....

 

... mam nadzieję, że to nie przeszkadza za mocno w czytaniu?

 

PS. ... szkoda, że nie mieliśmy okazji wspólnie pobalować .... ale nic straconego .... będzie jeszcze okazja (kurde, znów te pauzy i wielokropki :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: pobyłam troszkę - dziś w Twoim dzienniku Jagna i w Waszych komentarzach. Troszkę długo bo jest co czytać.

Budowa zawieszona - mam chwilę żeby połazić po kominach.

 

Walki z urzędem nie zazdroszczę ale na pewno uda się wszystko zakończyć pomyślnie bo rzeczywiście pachnie to ...... brzydko.

 

Gorzej wygląda moje starcie z Ochroną Środowiska ale - jakkolwiek się skończy jakoś to będzie.

 

No i gratulacje z powodu - jak czytam - udanego występu..... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaguś, a wiesz że ostatni wpis w Dzienniczku ma datę 3 listopada? http://img241.imageshack.us/img241/4155/bijepodupiefv6.gif

 

I tak sobie myślę nad tą środkową działką, czy ona przypadkiem jest nieodrolniona? Myśmy musieli odrolnić taki 5a kawałek, zanim zaczęliśmy budowę bo byśmy zostali bez sypialni i tarasu ;)

Sprawdź to jeszcze http://www.mloda.ekrakow.pl/!ola/przytul.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...